رفتن به مطلب

بنظرتون روند این تاپیک ادامه پیدا کند یا نه؟؟؟  

42 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بنظرتون روند این تاپیک ادامه پیدا کند یا نه؟؟؟

• 35
    • 7

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من یه چیز میگم شما ببینین ایا بچه ها جنبه ی خواندن و اگاه شدن از این مطالب رو دارن

چون من این مسئله رو در باشگاه دیگه دیدم و باعث زیر سوال بردن ارزش های سایت شد

لینک به دیدگاه
هر موقع که برنامه و متد کاری تدوین شد اطلاع بدهید تا من هم شرکت کنم. مطالب نابی دارم که خیلی میتونه مفید واقع بشه.

حتما دوست عزیز به محض تایید این تاپیک توسط مدیریت کل سایت (محمد عزیز) به دوستانی که تمایل به شرکت در این تاپیک دارن اطلاع میدیم تا بتونن دوستان دیگم در این امر مهم سهمی داشته باشن.:icon_pf (44):

• مطالب به صورت pdf باشه.
  • خود کاربران به شدت در مباحث کلامشان را کنترل کنند.
  • دو مدیر بعلاوۀ استارتر محترم مدیریت مباحث را بعهده بگیرند.
  • در صورت حاد شدن تاپیک به سرعت پاک بشه.

ممنون فرناز عزیز از نظرات ارزندتون.حتما نظراتتون مد نظر قرار میدیم:icon_gol::w16:

عنوان تاپیک رو هم یه عنوان ساده بزارید تا زیاد حساسیت ایجاد نکنه ....

اگه قرار باشه این تاپیک ایجاد بشه پس دیگه اسم این تاپیک نیست که ممکنه حساسیت ایجاد کنه دوست عزیز محتوای اونه که ممکنه مشکلی ایجاد کنه که ما قبل هر تصمیمی برای ارایه مطالب همه جوانب رو در نظر خواهیم گرفت.:w16:

بازم از نظرتون ممنون دوست گرامی:icon_gol:

من یه چیز میگم شما ببینین ایا بچه ها جنبه ی خواندن و اگاه شدن از این مطالب رو دارن

چیزی که تا این لحظه در این سایت دیده شده از کاربران محترمش گویای این امر بوده که دوستانی که در این سایت مشغول هستن بدنبال چیزی جز پیشرفت سایت و استفاده کامل و بجا از مطالب سایت نیستن و اگر خدایی نکرده این حرف شما سندیت پیدا کرد که بعید میدونم براحتی اون تاپیک و تمامی مطالبش از داخل سایت حذف خواهد شد که نه مشکلی برای کاربران و نه مدیران محترم سایت پیش نیاد.

ولی در کل هنوز تصمیم قطعی برای ایجاد این تاپیک و قانون موجهی برای ارایه مطالب دوستان و چگونگی استفاده و سطح دسترسی کاربران گرامی از تاپیک مذکور تدوین نشده است.

بازم از توجهتون ممنونم دوست گرامی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اگه قرار باشه این تاپیک ایجاد بشه پس دیگه اسم این تاپیک نیست که ممکنه حساسیت ایجاد کنه دوست عزیز محتوای اونه که ممکنه مشکلی ایجاد کنه که ما قبل هر تصمیمی برای ارایه مطالب همه جوانب رو در نظر خواهیم گرفت.:w16:

بازم از نظرتون ممنون دوست گرامی:icon_gol:

خواهش عزیز .... :icon_gol:

اگه به صورت PDf باشه که دیگه رو محتواشم حرفی نمی مونه ....

فقط تنها چیزی که میتونه مشکل داشته باشه بحث راجب موارد مقاله هاس ....

لینک به دیدگاه
خواهش عزیز .... :icon_gol:

اگه به صورت PDf باشه که دیگه رو محتواشم حرفی نمی مونه ....

فقط تنها چیزی که میتونه مشکل داشته باشه بحث راجب موارد مقاله هاس ....

مطمئن باشید مقاله ای که جنبه همگانی و معتبر از نظر علمی نداشته باشه به هیچ وجه گذاشته نمیشه و تایید هم نخواهد شد.:w16:

لینک به دیدگاه

خیلی باید ببخشید شاهین جان. میگم باید هر یک از ما ها از خودمون شروع کنیم. اینجوری مشکلی پیش نمیاد.

لینک به دیدگاه
خیلی باید ببخشید شاهین جان. میگم باید هر یک از ما ها از خودمون شروع کنیم. اینجوری مشکلی پیش نمیاد.

دوست گلم ناراحت نشید شاهین هم حتما منظورش توهین به هیچ شخصیت خاصی نبوده و تجربه قبلی یه سایت دیگه رو داره تعریف میکنه و بس.پس لطفا جنبه دیگه ای از این موضوع برداشت نکنید چون خدارو شکر همه بچه ها توی این سایت شناخته شده هستن.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوست گلم ناراحت نشید شاهین هم حتما منظورش توهین به هیچ شخصیت خاصی نبوده و تجربه قبلی یه سایت دیگه رو داره تعریف میکنه و بس.پس لطفا جنبه دیگه ای از این موضوع برداشت نکنید چون خدارو شکر همه بچه ها توی این سایت شناخته شده هستن.:icon_gol:

شاهین از دوستان منم هست. من کلی گفتم. منظورم ایشون نبودن.

لینک به دیدگاه

با تشکر از پاشای عزیز که اقدام به شروع اینکار به شکل اصولی گرفتن.

متأسفانه خواستم بگم که بهتره که اینکار شروع نشه.

طبق صحبتی که با مدیرای ارشد داشتیم، این کار ریسک بالایی رو داره و بهتره که انجام نشه.

لینک به دیدگاه

طبق صحبتی که با مدیرای ارشد داشتیم، این کار ریسک بالایی رو داره و بهتره که انجام نشه.

شروع شدن این کار به این صورت که بحث شد ایراد داره ولی اگر شما بتونید جوری تنظیم کنید که مثلا افرادی که از 10 پست بیشتر دارند بتونن این بحث رو ببینند هیچ مشکلی پیش نمیاد منظورم اینه که در معرض عموم قرار نگیره و از موتور های جستجوگر دور باشه

اینجوری دیگه نمی تونن بحث رو شناسایی کنند و سایت لطمه ای بزنن

باتشکر

لینک به دیدگاه

عه زیادی نمیترسین؟؟؟

من چند روز پیش دنبال معمای انیشتن بودم یه سایت اومد از مدل فرومش خوشم اومد عضو شدم قبلش سعی کردم اسم فروم ببینم ولی ندیدم خلاصه وقتی صفه خوش امد ..اومد بالا چشام زد بیرون ..:w58: ببین الان من نمیتونم اسم سایتشو بگم تا این حد..

همه مطالبش و گروهاش و درمورد اسم سایت بود..

اگه اونارو ***** نکردن حتما یا یه راهی هس یا شما زیاد حساسین...

بنظر من اگه منحرف نشه مشکل پیش نمیاد:w02:

لینک به دیدگاه

درسته ریسکه ولی من تو یه فرمی عضوم اونجا هم همچین تالاری و افتتاح کردن ولی برای ادمینش یکم سخته تا پستا و و تاپیکا رو تایید نکنه ارسال نمیشه اگه بخوای باشه باید سختیش و بجون بخری وگرنه قابل کنترل نیست برات:ws31:

لینک به دیدگاه

اگر اون فروم هنوز فیلی نشده، دلیل نمیشه مشکلی نداشته باشه.

این امکان هست که مطلبی رو از موتورهای جستجو مخفی کرد. ولی تضمینی نیست که فقط خود شما مطلب رو ببینید و کسی گزارشی رد نکنه.

خطر ریسک این قضیه خیلی بالاس. حتی اگر مطالب کنترل شده باشه. چون دیگه اون موقع با محتوا کاری ندارن. هرچی تو ظاهر ببینن ایراد گرفته میشه. حتی اگر یه لینک یا یه فایل PDF باشه.

موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه ای

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

عذر میخام جواب به این تاپیک یکم دیر شد ولی در کل ما تابع مدیریت سایت هستیم و برای اینکه خدایی ناکرده مشکلی برای سایت پیش نیاید از روند ادامه این تاپیک خودداری میکنیم.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

دوست عزیز موضوع جالبی رو انتخاب کردین آموزش در این راه میتونه مشکلات بسیاری از زوجها و جوانان حل بکنه ولی یه نکته ای که خیلی مهمه اینکه در این راه باید رعایت حریم های اخلاقی و شرعی رو کرد :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...