رفتن به مطلب

نوزادان 1 ماهه تا کودکان 7 ساله عضو بسیج می شوند

ارسال های توصیه شده

مراسم عضویت نوزادان یک ماهه تا کودکان هفت ساله در بسیج، دوشنبه 22 آذر ماه ( 7 محرم) در مسجد امام جعفرصادق(ع) واقع در میدان فلسطین تهران برگزار می‌شود.

به گزارش مهر، براساس طرح ناحیه مقاومت بسیج حضرت ولی عصر(عج) نوزادان یک ماهه تا کودکان هفت ساله به عضویت بسیج درمی آیند.

این برنامه فردا دوشنبه 22 آذر ماه (7 محرم الحرام) برگزار و طی آن خانواده های علاقمند و داوطلب می توانند با مراجعه حضوری کودکان خود را برای عضویت در بسیج ثبت نام می کنند.

نوزدان پس از عضویت در نیروی مقاومت بسیج کارت عضویت دریافت می کنند.

هدف از اجرای این طرح که پیشتر در برخی دیگر از استانهای کشور نیز اجرا شده گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی در جامعه، به ویژه نسل پنجم است.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 43
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلی جالبه الان یک ماهه چه میفهمه که بسیجو با کدوم س مینویسند چه برسه بخواد عضو شه :ws38:

کاری به بسیج و اهدافش ندارم که بخوام مخالف باشم یا موافق ولی این یکی خیلی جالب بود :ws38:

لینک به دیدگاه
خیلی جالبه الان یک ماهه چه میفهمه که بسیجو با کدوم س مینویسند چه برسه بخواد عضو شه :ws38:

کاری به بسیج و اهدافش ندارم که بخوام مخالف باشم یا موافق ولی این یکی خیلی جالب بود :ws38:

یه جورایی هیچ تفاوتی بین اون بچه و یه گوسفند قائل نشدن

لینک به دیدگاه

خوب اینا می خوان سهمیه دانشگاهشون از الان تامین باشه:ws3:

لینک به دیدگاه

خانواده های علاقمند و داوطلب که معلومه کیان؛ بچه هاشون بطور اتوماتیک بسیجین چه با کارت چه بی کارت... ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه :ws3:بالاخره شستشوی مغزی هر چی سن پایینتر باشه بهتر و راحت تر و مطمئن تر جواب میده دیگه...

یاد یه قسمت از کتاب قلعۀ حیوانات افتادم که نمیتونم بگم! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

من یادمه دبیرستان بودم ....بنا به یه مسایلی :-" میخواستم برم عضو بسیج بشم و بعد یه فرمی دادن که والدین محترم باس پر میکردن و شب دادم به بابام که پر کنه ،اولش قبول نمیکرد و اخرش کلی با اصرار راضی شد فقط امضا بزنه:ws3:

لینک به دیدگاه

ترس حکومت به کجا رسیده که از بدو تولد مغز کودکان ما را میخواهد شستشو دهد!

ننگ بر این اقدام پلید و کثیف که حتی آزادی تفکر را هم از انسان سلب میکند...

لینک به دیدگاه
من یادمه دبیرستان بودم ....بنا به یه مسایلی :-" میخواستم برم عضو بسیج بشم و بعد یه فرمی دادن که والدین محترم باس پر میکردن و شب دادم به بابام که پر کنه ،اولش قبول نمیکرد و اخرش کلی با اصرار راضی شد فقط امضا بزنه:ws3:

همیشه به حرف بزرگترت گوش کن دختر گلم :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...