رفتن به مطلب

نمودار جو گیر شدن !!

ارسال های توصیه شده

منکه ماه محرم خیلی حال میکنم

شبا میریم مسجد محله قبلیمون

منکه همش تو ابدارخونه نشستم و با برو بکس قدیم بساط کرکر خنده به راهه

انقدر میخندیم که دل ضعفه میگیریم

بعدشم که شامو میارن و اول ما غنائم رو جدا میکنیم و بعدش به این بندگان خدا میدیم

بعدش میریم تو کوچه و میگردیم ببینیم امشب قراره کی کیو با چاقو بزنه و یه دعوای مشتی راه میوفته و ما هم باز میخندیم بهشون و بعدشم میپریم پشت موتور و میریم ببینیم بقیه ی هیات ها چه خبره

کلا خیلی حال میده

تا باشه این دستجات عزاداری بپا باشه

خدا قوت....

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بعدش میریم تو کوچه و میگردیم ببینیم امشب قراره کی کیو با چاقو بزنه و یه دعوای مشتی راه میوفته و ما هم باز میخندیم بهشون و بعدشم میپریم پشت موتور و میریم ببینیم بقیه ی هیات ها چه خبره

کلا خیلی حال میده

ببخشیدا با این اوصاف چه فرقی بین شما و اون لاتای موتور سوار ناموس ازارهستش

مثلا درس خوندید

همش تو نت دارین می گردین

اوضاع جامعه رو تحلیل می کنید

حتما اینجوری خیلی احساس زرنگی می کنید که پول چن بشقاب غذا تو جیبتون مونده

یکی می شناختم مثل شما بود البته از وختی شده رئیس دانشگاه دیگه موتور رو ول کرده :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

کلا خیلی حال میده

الكي ميگي:banel_smiley_4:تو هر چي باشي اينكاره نيستي:banel_smiley_4:تو معتصبي هيچ وقت اينكارو نميكني:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

کلا خیلی حال میده

:w58::w58::w58:

واقعا این کارارو میکنی؟؟؟

ببخشید اینو میگم ولی ازتتون اصن انتظار هم چین رفتاری رو نداشتم

لینک به دیدگاه
شکل یه نمودار این چند روزه بدجوری تو ذهنم بالا پایین میره

اخر شبه و گرنه تصویرشو میزاشتم

فقط یه توضیج کچلو بدم

اگه روزای ماه محرم را رو ی محور افقی و میزان سرو صدا و شور و هیجان و گریه زاری ملت را روی محور عمودی قرار بدیم از اول تا 15 ام محرم فک میکنید این نمودار چه شکلیه ؟؟

واقعا تقارون رو حال میکنید !!!!:ws3:

تا روز دهم (عاشورا) اکیدا اکیدا صعودی یهو شب عاشورا و روز 11 ام به شدت نزولی یا یه جورایی عمودی سقوط میکنه !!!!

فک نمیکنید هر بی تقارنی یه نوع نا هماهنگیه یا ناموزونیه و به نظر مسخره میاد مخصوصا در این نمودار

البته این یه نظر شخصیه و قصد بی اجترامی به عزاداران متقارن رو ندارمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28156%29.gif

این کارناوال غم هم واسه خودش داستانی داره بسی باحال...

طرف میره زیر علامت و طبق یک یا حسین و یا علی میگه که آدم فکر میکنه مخلص بارگاه علیه بعد که میاد بیرون سیگار و حشیش یا هر چیز دیگه رو روشن میکنه،دو سه تا پک تو دماغی میره یه چند تا فحش خواهر مادر نثار فلان و بهمان میکنه،اگرم جور شه یه دعوایی کنه که برکات شبش کامل میشه.

اون یکی رو میبینه چنان تو مسجد داره حنجرشو واسه امام حسین جر میده که میگی الانه که پس بیوفته،پیش خودت میگی این یکی مداح حسینه ، زنده به یاد حسینه،مجلس که تموم میشه میاد بیرون میره پیش رئیس هیئت امنا چند تا تراول صدیشو میگیره و بساط تریاکشم در محلی دیگر براش مهیاست میره که حالشو ببره ، حالا بگذر از خونه و باغی رو که شب اونجا تلپ شده چرا که این آقا از مشهد اومده اون یکی از قم اومده اون یکی از ...

مجلس حسین نیست مجلس ریاست.چند ساعت فقط نقابشونو نمایش میدن.

بازیگرای محرمند.

الان چی گفتی :banel_smiley_4:

خیلی تخصصی بود منم نفهمیدم اینکه گفت یعنی چه !!!!:ws3:

لینک به دیدگاه

من میگم چیکار داریم که مردم چیکار میکنن

من نفهمیدم کی میخوایم یاد بگیریم تو کاره دیگران تا جاییکه به آزادیمون لطمه نزدن دخالت نکنیم

من هیچوقت مشکلم مردم نبودن

مسئله اینجاست که مردم باید باهم باشن تا ....... دولت رو در بیارن

من میگم :

به امید ایرانی آزاد

لینک به دیدگاه
معتصب دیگه چیه!!!!!!

ادم با خداييه:banel_smiley_4:يه جاهايي زياد تعصب داره تندرويهه اما در كل ادم دل رحمو خوبيه:banel_smiley_4:

:w58::w58::w58:

واقعا این کارارو میکنی؟؟؟

باور نكن :banel_smiley_4:

من نفهمیدم کی میخوایم یاد بگیریم تو کاره دیگران تا جاییکه به آزادیمون لطمه نزدن دخالت نکنیم

من میگم :

به امید ایرانی آزاد

جواب نقطه چين:باباشو :ws3:

لینک به دیدگاه

با احترام به تمام عزاداران واقعی امام حسین (ع) کهچاکر همشونم هستم.

همونطور که خیلی از دوستان گفتند بسیاری از این حسینیه ها و خیمه ها که در سطح شهر میبینیم سراسر ریا و خودنماییست. توی محل ما با هم رو کم کنی میزارن این یکی عکس امام حسین میزاره اون یکی برا اینکه کم نیاره میره مجسمه ابوالفضل میزاره سومی میره یه کربلا جلوی حسینیه درست میکنه و ....... که فکر کنم اگه دهه محرم میشد بیست روز از شدت جو گیری میومدن به صورت نمادین یکی هم میکشتن دم در حسینیه .

دیدم که برخی از اینا واسه اینکه عزاداری خیلی فاز بده عرق هم میخورن ......

طرف وقت نمازه داره عزاداری میکنه . اومده تو دسته چشم چرونی کنه . وقتی داره توی کوچه ها رد میشه و زنجیر میزنه با زنجیرش میزنه به ماشین مردم . خیابونو بند میاره . کلی به هم فهش میدن...... بعدشم میگن داریم واسه سالار شهیدان عزاداری میکنیم . خدا را گواه میگیرم اگر کنون در آن زمان بودند هیچ کدام به یاری امام حسین نمیرفتند.

دقیقا یک جوگیریه کاملا مسخرست . حداقل کاش واقعا جوگیر میشدن نه فقط ظاهرشون جوگیر بشه....

لینک به دیدگاه

من میگم :

به امید ایرانی آزاد

من همیشه به این فکر می کنم که ازاد از چی؟

لینک به دیدگاه

به نظر منم واقعا كار بيخوديه.هركس اعتقادات خودش رو داره درست.ميخوان عزاداري كنن درست ولي نه با سلب آسايش كردن از ديگران.سرو صدا،درست كردن ترافيك،كسايي كه مثلا برا عزاداري اومدن و به عابرا متلك ميپرونن!!

و جالبه تو ده روز قبل از شهادت همه ملت عزاداراهستن، امام حسين كه شهيد ميشه حالا ساز و آواز و شروع ميشه.تو همه چيز افراط و تفريط داريم.

دور از جون همگي يه كارمون به آدميزاد نميخوره! :ws3:

لینک به دیدگاه

منظورش این بود که بیشتر این افراد برای این کارها و با این اهداف میرند به این نوع مراسم... یه جور تفریح هست با شام مفت...

خودش اینکار رو نمیکنه...

شک دارم فوق لیسانس مکانیک بشینه پشت موتور و بره در سطح شهر ببینه کجا چاقو کشی میشه و بعد بخنده با دوستانش...

لینک به دیدگاه

بچه محل های ما همه شیش تیغ با موهای ژل زده و پیرن سیاه اتو کرده، موبایلا همه فول شارژ میرن هیئت...

خدایی روزای معمولی اینقد پرملات نمیرن بیرون...

نمی دونم والا ولی من که می گم از حب حسینه ... :ws52:

لینک به دیدگاه
به نظر منم واقعا كار بيخوديه.هركس اعتقادات خودش رو داره درست.ميخوان عزاداري كنن درست ولي نه با سلب آسايش كردن از ديگران.سرو صدا،درست كردن ترافيك،كسايي كه مثلا برا عزاداري اومدن و به عابرا متلك ميپرونن!!

و جالبه تو ده روز قبل از شهادت همه ملت عزاداراهستن، امام حسين كه شهيد ميشه حالا ساز و آواز و شروع ميشه.تو همه چيز افراط و تفريط داريم.

دور از جون همگي يه كارمون به آدميزاد نميخوره! :ws3:

خوب البته یکی از دلایل این مسائل ( البته یکیش) اینه که ما تو شهرامون مکانهایی برای برگزاری جشنها یا مراسم های مذهبی یا به قولی در مفهوم شهرسازی پلازا نداریم . همینطور مساجد ، حسینیه ها و امام زاده ها در بافتهای قدیمیه شهرها هستند که حرکت دسته جات عزادار در اونها باعث بر هم خوردن نظم ترافیکی شهر میشه.

بچه محل های ما همه شیش تیغ با موهای ژل زده و پیرن سیاه اتو کرده، موبایلا همه فول شارژ میرن هیئت...

خدایی روزای معمولی اینقد پرملات نمیرن بیرون...

نمی دونم والا ولی من که می گم از حب حسینه ... :ws52:

مطمئن باش همینطوره دوست عزیز...

اینکه فکر کنی که در پس این آرایش و هماهنگی تجهیزات نیت دیگریست مشخص میکنه نیتت پاک نیست :ws3:

لینک به دیدگاه
منظورش این بود که بیشتر این افراد برای این کارها و با این اهداف میرند به این نوع مراسم... یه جور تفریح هست با شام مفت...

خودش اینکار رو نمیکنه...

شک دارم فوق لیسانس مکانیک بشینه پشت موتور و بره در سطح شهر ببینه کجا چاقو کشی میشه و بعد بخنده با دوستانش...

ولی وافن جون من یکی رو می شناسم فوق لیسانس بود البته الان به لطف دولت خدمتگزار مدرک دکترای جعلی هم بهش دادن

یه گروه از اراذل و اوباش پایین شهری و حاشیه نشین داره واسه خودش

اصلا ربطی به مدرک تحصیلی و مقام نداره

لینک به دیدگاه
میخوای شما فک نکن.....

ادامه ندادی من می خواستم با چند سوال به نتیجه ای برسم (اگر هدفت از ازادی اون هست که خاتمی ارائه داد هم هدف نیستیم اگر هدفت ازادی فکر وعقیده است هم هدفیم)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...