رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

فيلم the hills have eyes 1

من اين فيلمو چند بار ديدم و خيلي لذت بردم :a030:

220px-The_Hills_Have_Eyes_Soundtrack.jpg

این فیلم خیلی جالبه و ترسناکه:ws3:

البته قسمت 2 این فیلم هم اومده که اونم بی نظیره

لینک به دیدگاه
این فیلم خیلی جالبه و ترسناکه:ws3:

البته قسمت 2 این فیلم هم اومده که اونم بی نظیره

اتفاقا 2 شو هم چندبار ديدم كلا من از هر فيلمي خوشم بياد چندين بار نگاش ميكنم :ws3:

قسمت 2 اش خيلي قشنگه ولي كلا همش فضا تاريكو درهمه واسه همين به نظرم قسمت 1 اش جذاب تر بود :a030:

HillsHaveEyes2MoviePoster.jpg

لینک به دیدگاه

69877868352372047417.jpg

The Usual Suspects 1995

خلاصه داستان: داستان فیلم به صورت موازی و فلش بک بین گذشته و زمان حال میگذرد. پنج خلافکار حرفهای به نامهای دین کیتون (یک رستوران دار که در گذشته پلیس بوده ولی اخراج شده)، وربال کیتز (یک چلاغ حقیر)، تاد هاکنی (یک تعمیرکار اتوموبیل)، مک منیس و فنستر، به صورت یک باند جنایی دور هم جمع میشوند و جنایات متعددی انجام میدهند. جنایات آنها را شخصی به نام کایزر شوزه طراحی میکند و از طریق وکیلی به نام کوبایاشی، به آنها منتقل میکند. آنها در حین سرقت از یک کشتی، بدلیل وجود مواد منفجره، کشته میشوند و فقط وربال و یک ملوان اهل مجارستان زنده میمانند. ملوان مجاری را به بیمارستان میبرند و پلیس وربال را دستگیر میکند و از او میخواهد که بگوید داستان چیست. تمام فیلم بازجویی پلیس از وربال است که متوجه میشود کایزر شوزه یکی از همان پنج نفر است و نقشهٔ کشتن آنها کاملا از قبل طراحی شده. مثل آنکه کایزر شوزه از آنها استفاده کرده و حالا میخواهد آنها را از بین ببرد. پلیس از کینهای که از کیتون داشته، کیتون را کایزر شوزه معرفی میکند و جنایتکار بزرگ مشخصی میشود. وربال نیز که زمان بازجویی تمام شده مرخص میشود. اما پلیس از طریق آن ملوان مجاری در کشتی، میفهمد که کایزر شوزه، همان وربال خرده پا و حقیر است. اما حالا خیلی دیر شده چون وربال و وکیلش کوبایاشی از آن جا فرار کردهاند.

| این فیلم با امتیاز 8.7 دارای رتبه ۲۴ از سایت معتبر IMDB میباشد|

لینک به دیدگاه
69877868352372047417.jpg

The Usual Suspects 1995

خلاصه داستان: داستان فیلم به صورت موازی و فلش بک بین گذشته و زمان حال میگذرد. پنج خلافکار حرفهای به نامهای دین کیتون (یک رستوران دار که در گذشته پلیس بوده ولی اخراج شده)، وربال کیتز (یک چلاغ حقیر)، تاد هاکنی (یک تعمیرکار اتوموبیل)، مک منیس و فنستر، به صورت یک باند جنایی دور هم جمع میشوند و جنایات متعددی انجام میدهند. جنایات آنها را شخصی به نام کایزر شوزه طراحی میکند و از طریق وکیلی به نام کوبایاشی، به آنها منتقل میکند. آنها در حین سرقت از یک کشتی، بدلیل وجود مواد منفجره، کشته میشوند و فقط وربال و یک ملوان اهل مجارستان زنده میمانند. ملوان مجاری را به بیمارستان میبرند و پلیس وربال را دستگیر میکند و از او میخواهد که بگوید داستان چیست. تمام فیلم بازجویی پلیس از وربال است که متوجه میشود کایزر شوزه یکی از همان پنج نفر است و نقشهٔ کشتن آنها کاملا از قبل طراحی شده. مثل آنکه کایزر شوزه از آنها استفاده کرده و حالا میخواهد آنها را از بین ببرد. پلیس از کینهای که از کیتون داشته، کیتون را کایزر شوزه معرفی میکند و جنایتکار بزرگ مشخصی میشود. وربال نیز که زمان بازجویی تمام شده مرخص میشود. اما پلیس از طریق آن ملوان مجاری در کشتی، میفهمد که کایزر شوزه، همان وربال خرده پا و حقیر است. اما حالا خیلی دیر شده چون وربال و وکیلش کوبایاشی از آن جا فرار کردهاند.

| این فیلم با امتیاز 8.7 دارای رتبه ۲۴ از سایت معتبر IMDB میباشد|

اين فيلم مظنونين هميشگي واقعا فوق العاده بود يادمه چند سال پيش همينجوري از سره بيكاري نشستم ديدم نمي دونستم فيلمه معروفيه انقد فيلمش قصه اش جالبو معماييه كه آدم تا آخره فيلم گيجه...

لینک به دیدگاه

خیلی فیلم جالبی بود

عالی بود

hugo 2011

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

رتبش هم خوبه 8.1

لینک به دیدگاه
پنج شنبه شب فيلم Paranormal activity1 رو ديدم :sad0: قبلا هم ديده بودمش ترســـــــــــــناكه!! :4564::sad0:

آخرش نفهميديم راسته يا نه فقط فيلمه!!!

paranormal-header09-9-14.jpg

میگفتن براساس واقعیت ساخته شده!

خودم هم هنوز ندیدم فیلمو

ارزش داره دانلود کنم؟

لینک به دیدگاه
میگفتن براساس واقعیت ساخته شده!

خودم هم هنوز ندیدم فیلمو

ارزش داره دانلود کنم؟

خب نمي دونم كلا سليقه ات تو فيلم ديدن چيه ولي خب اين فيلمش ترسناكه و حالته اينو داره كه خودشون از هم فيلم ميگيرن به نظرم جالبه و تا قسمت 3 هم ساخته شده حداقل يه قسمتشو ببين :a030:

لینک به دیدگاه

[h=3]

[/h]زیباست .

و

[h=3]

[/h]:icon_gol:

لینک به دیدگاه
پنج شنبه شب فيلم Paranormal activity1 رو ديدم :sad0: قبلا هم ديده بودمش ترســـــــــــــناكه!! :4564::sad0:

آخرش نفهميديم راسته يا نه فقط فيلمه!!!

paranormal-header09-9-14.jpg

واقعی نسیت فیلمه و اگه اشتباه نکنم پر درآمد ترین فیلم تاریخ به نسبت هزینه اش هست، البته من ندیدمش و به نظرم مزخرفه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...