رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

فیلم کلاسیک ربکا

محصول سال 1940

اثر آلفرد هیچکاک

زمان فیلم حدود 2ساعت و 6 دقیقه

با این که چندین بار این فیلم رو دیدم اما واقعا زیباست :ws37:

لینک به دیدگاه
چند تا پست عقب تر هم همینو گفت...ازش پرسیدم چرآ؟

جواب نداد :ws52:

:ws3:

خو تو این مدت فیلم ندیدم حالا باید بگی ضایع شم؟:w00::w00::w00:

بابا بی سرو ته بود!!!

تهش که فیلم تموم شد همه میگفتن ادامش پس!!!!

هیچکی باورش نمیشد تموم شده باشه:ws28:

لینک به دیدگاه

چند تا دیدم این مدت که نگفتم اینجا

جدایی نادر از سیمین که هیچی نمیتونم راجع بهش بگم.یه فیلم بی نظیر به تمام معنا.یه شاهکار سینمایی.عالی بود

7 دقیقه تا پائیز که خوشم اومد.اگه ندیدین نگاه کنید

سخنرانی پادشاه که فیلم بدی نبود اما حق inception رو خورد.اصلا در حد اون نبود

پدرخوانده رو نشستم هر 3 تاش رو پشت سر هم نگاه کردم.حالا که دیدم قسمت 3 نسبت به قسمت 2 و قسمت 2 هم نسبت به 1 ضعیف تر بودن.

Dick Tracy عالی بود.عالی.هر چند قبلا هم دیدم بودم :دی

Aeon flux یه فیلم اکشن با درون ماه فلسفی که اون درون مایه فلسفیش بد نبود.کلا ارزش دیدن داشت.

killers یه افتضاح که خودمم نفهمیدم چطور تا آخرش رو نگاه کردم

فعلا همینا یادم میاد

لینک به دیدگاه

لطفا مزاحم نشوید.

به گفته کارگردان فیلم،فیلم شهر.

اما بیشتر اپیزودهای روحانی و زوج پیر داخلی بود!

ولی اپیزود روحانی هنرمندانه نوشته کارگردانی و اجرا شد.

به کسانی که فیلم هایی چند داستانی که تو سکانسهایی به هم متصل می شن رو دوست دارن توصیه میکنم ببینن.

لینک به دیدگاه

Cold_Prey-1_685195_img.jpg

شکار سرد - 2 - Cold Prey -2 محصول سال : 2008

کارگردان / سازنده: Mats Stenberg بازیگران : Ingrid Bolsø Berdal/Marthe Snorresdotter Rovik/Kim Wifladt/Johanna Mørck

شرح مجموعه : روزی در منطقه ای سردسیر در نروژ پلیس گشت محلی اتفاقی زنی را در مسیر جاده ای در حومه ی شهر پیدا می کند که بر اثر سرمای بسیار زیاد از حال رفته بود این زن به همراه گروه کوه نوردی خود مورد حمله انسانی وحشی و شیطانی قرار گرفته و تمامی اعضای گروه به جز او که موفق به فرار می شود به طرز وحشتناکی کشته می شوند. پلیس او را به بیمارستان می برد اما این انسان شیطانی نیز به دنبال او و کشتن اوست

لینک به دیدگاه
Cold_Prey-1_685195_img.jpg

شکار سرد - 2 - Cold Prey -2 محصول سال : 2008

کارگردان / سازنده: Mats Stenberg بازیگران : Ingrid Bolsø Berdal/Marthe Snorresdotter Rovik/Kim Wifladt/Johanna Mørck

شرح مجموعه : روزی در منطقه ای سردسیر در نروژ پلیس گشت محلی اتفاقی زنی را در مسیر جاده ای در حومه ی شهر پیدا می کند که بر اثر سرمای بسیار زیاد از حال رفته بود این زن به همراه گروه کوه نوردی خود مورد حمله انسانی وحشی و شیطانی قرار گرفته و تمامی اعضای گروه به جز او که موفق به فرار می شود به طرز وحشتناکی کشته می شوند. پلیس او را به بیمارستان می برد اما این انسان شیطانی نیز به دنبال او و کشتن اوست

من یه لحظه فکر کردم EVIL هست :icon_redface: .. ولی عجب فیلمی بود :a030:

...

نبرد تایتانها

دست بروبچ ارشاد درد نکنه .. خدایی تمیز سانسور میکنن :a030:

بد نبود !!

لینک به دیدگاه

ديشبم اين فيلمو ديدم

818.jpg

فیلم مه ( The fog)

دیوید دریتون در استدیو ی خانگی خود مشغول به کار است که ناگهان طوفانی آغاز می شود . وی همسر و فرزند خود را به زیرزمین می برد تا در امان با شند . زمانی که صبح می شود آن ها متوجه خرابی های زیاد آطراف خود می شوند.دیوید متوجه می شود که درخت قدیمی خانه ی آن ها بر روی سقف اتاق کارش فرود آمده است. وی به همراه یکی از همسایه های خود به شهر می رود تا وسایل لازمش را تهیه کند . در شهر به فروشگاهی می روند که مدت ها بود که از آن خرید می کردند و با بیشتر کارکنان آن جا دوست هستند . در همین موقع صدای آژیر در خارج از فروشگاه به صدا در می آید و پیر مردی با دهان خونی وارد می شود.

دیوید متوجه می شود که این مه ،مهی عادی است و اتفاقات آن نیز غیر ممکن است.

با کارگردانی:فرانک دار ابونت

با نویسندگی:استیون کینگ

لینک به دیدگاه

فیلم بی پولی.

از اسمش معلومه دیگه!

جریان یه زن و شوهره که شوهره (بهرام رادان) دیزاینر لباسه سر یه موضوع الکی از جایی که کار می کرده می زنه بیرون.... حالا بچه ش به دنیا می یاد، پول اجاره خونه نداره بده و....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...