رفتن به مطلب

╬♥╬ رزمی کارا بیان تو ╬♥╬

ارسال های توصیه شده

اره منم فک نمیکردم کونگ فو انقدر طرفدار داشته باشه!!!!!!

پس چرا مسابقاتش انقدر بی سرو صدا و یخ برگزار میشه!

توا بعد از کاراته قدیمی ترین ورزش رزمی ایرانه نمی دونم شاید تکواندو هم از اون قدیمی تر باشه...

مشکل اصلی سیاسی بودن صاحب سبکه یعنی میرزایی

ایشون توی زمان شاه از مربیای گارد جاویدان و عضوش بوده یه تورایی هم بادی گارد شاه بوده...

اما در زمان انقلاب با مردم همراه میشه و یه کارایی هم میکنه... بعدش هم توی اولین دوره ریاست جمهوری کاندید میشه اما جزء گارد جاویدان بوده رد صلاحیت میشه به خاطر همین کینه نظام را به دل میگیره...

توی مراحل بعدی که شرحش مفصله با کمیته اون زمان درگیر میشه و یه تیر به پاش میخوره و از مرز ترکیه فرار میکنه البته ظاهرا چند تا کمیته ای را هم میکشه که منبعش زیاد موثق نیست...

خلاصه اینکه ادعای امام زمانی و پیغمبری هم توی کارنامش دیده میشه که البته به نظر من منابعی که اینحرفا را میزنن دلایلشون موثق نیست اما اینکه دین جدیدی اورده ظاهرا درسته...

به خاطر همین از این ورزش خیلی حمایت نمیشه توی ایران و حتی رشته رزم اوران هم برای کم رنگ کردن این سبک به وجود اومد

علاوه به اینکه مرتب اعلامیه هایی در دشمنی بانظام که منصوبه به استاد میرزایی هر چند وقت منتشر میشه که البته به نظر من و خود یه سری از اساتید ادبیات به کار رفته توی این طومارها شبیه به ادبیات پروفسور نیست ...

علت در انزوا قرار گرفتن سبک تایه حد زیادی همینه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کونگ فو توا 10سا ل حرفه ای 7ویا 8 سالم هست که تفننی کار میکنم شال بند سیاه

نیو کونگ فو شال سیاه

جودو کمربند بنفش کیو 4 اگه درست یادم مونده باشه کیو را 2سال

بوکس 1سال

کشتی کج یک دوره

تکواندو و کیو کوشین کارته ودفاع شخصی هم یه دستی بر اتش داشتم اگه ریا نشه...

من عاشق بوکسم استعداد زیادی هم دارم توش یه زمانایی فقط وقتی روی رینگ بودم فکر میکردم که زندم و دارم زندگی میکنم و بقیه زندگی مثه یه خلسه ست... اما چون مامانم راضی نبود ولش کردم فکر میکنه حالا کونگ فو خیلی سبک تره بوکسه

اگه دباره بخوام شرو کنم و اونم راضی باشه حتما میرم بوکس

ماشالا ...حسابی رزمی کار هستی پس!

چون کونگ فو تا چندین سال پیش غیر قانونی بود و مجبور بودن مخفیانه کار کنن..........

وقتی هم که آزاد شد مثل بقیه ورزشا که یه فدراسیون بهش ندادن همینجوری ولش کردن........

یه مشکل دیگه هم اینکه هر کس از راه رسید یه سبک جدید ثبت کرد و این شد که کونگ فو خیلی پراکنده شد................

درسته ....

کلا زیاد از کونگ فو و کونگ فویی ها خوششون نمیاد ...ولی کلا کونگ فو تو جهانم کمرنگه...

مثل تکواندو و بعضی رشته های دیگه نیست ...البته برای خود من که هیچ فرقی نمیکنه اگر منزوی ترین ورزش دنیا هم بود باز همین و انتخاب میکردم

توا بعد از کاراته قدیمی ترین ورزش رزمی ایرانه نمی دونم شاید تکواندو هم از اون قدیمی تر باشه...

مشکل اصلی سیاسی بودن صاحب سبکه یعنی میرزایی

ایشون توی زمان شاه از مربیای گارد جاویدان و عضوش بوده یه تورایی هم بادی گارد شاه بوده...

اما در زمان انقلاب با مردم همراه میشه و یه کارایی هم میکنه... بعدش هم توی اولین دوره ریاست جمهوری کاندید میشه اما جزء گارد جاویدان بوده رد صلاحیت میشه به خاطر همین کینه نظام را به دل میگیره...

توی مراحل بعدی که شرحش مفصله با کمیته اون زمان درگیر میشه و یه تیر به پاش میخوره و از مرز ترکیه فرار میکنه البته ظاهرا چند تا کمیته ای را هم میکشه که منبعش زیاد موثق نیست...

خلاصه اینکه ادعای امام زمانی و پیغمبری هم توی کارنامش دیده میشه که البته به نظر من منابعی که اینحرفا را میزنن دلایلشون موثق نیست اما اینکه دین جدیدی اورده ظاهرا درسته...

به خاطر همین از این ورزش خیلی حمایت نمیشه توی ایران و حتی رشته رزم اوران هم برای کم رنگ کردن این سبک به وجود اومد

علاوه به اینکه مرتب اعلامیه هایی در دشمنی بانظام که منصوبه به استاد میرزایی هر چند وقت منتشر میشه که البته به نظر من و خود یه سری از اساتید ادبیات به کار رفته توی این طومارها شبیه به ادبیات پروفسور نیست ...

علت در انزوا قرار گرفتن سبک تایه حد زیادی همینه

مرسی از توضیحاتت ...البته همراهان پروفسور نیرزایی به هیچ وجه ادعای پیامبری و این حرفا رو تا اونجایی که من میدونم قبول ندارن و معتقدند به دلایل سیاسی بهش چسبودن!

دینی هم که در موردش صحبت میشه ظاهرا فقط یک سری دستور العمل هایی در زمینه تزکیه نفس و این چیزاست که به نظرم اساسا از این ورزش جدا نشدنیه

گذشته از همه این حرفا امیدوارم وضع مسابقاتش ازین بهتر بشه ...

فعلا که طرفداراش هر روز دارن بیشتر میشن و هر روز بیشتر داره پا میگیره و رشد میکنه

لینک به دیدگاه

مرسی از توضیحاتت ...البته همراهان پروفسور نیرزایی به هیچ وجه ادعای پیامبری و این حرفا رو تا اونجایی که من میدونم قبول ندارن و معتقدند به دلایل سیاسی بهش چسبودن!

دینی هم که در موردش صحبت میشه ظاهرا فقط یک سری دستور العمل هایی در زمینه تزکیه نفس و این چیزاست که به نظرم اساسا از این ورزش جدا نشدنیه

گذشته از همه این حرفا امیدوارم وضع مسابقاتش ازین بهتر بشه ...

فعلا که طرفداراش هر روز دارن بیشتر میشن و هر روز بیشتر داره پا میگیره و رشد میکنه

نه این یه دینه واقعیه اسمش را هم گذاشته التوحید اسم کتابش را هم یادم نیست اما تویه موزه که ظاهرا خودشون درست کردن توی پاریس نگهداری میشه

تا اونجا که میدونم همه ادیان را با هم قاطی کرده و یه دین درست کرده به نام التوحید

تا اونجاکه من ازش اطلاعات دارم ادعای پیامبری نمی کنه اما خودش را مصلح میدونه

این حرفا اولین باره که میزنم و فکر میکنم جای دیگه هم کسی نزده اما عقایدش فکر میکنم خیلی شبیه یا متاثر از ماسونهاست

با توجه به اینکه زمان شاه توی دربار زیاد رفت امد داشته بعید نیست که یه ماسون باشه

من فکر می کنم که واقعا این طور باشه

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

آخ جون من عاشخ رزمیم :62izy85:

الان که دیگه پیر شدم ولی قبل از دانشگاه تکواندو کار میکردم

کمربند آبی داشتم خیلی خوب بود جدی کار میکردم برام کمربند مهم نبود بیشتر میخواستم قدرتم زیاد شه ولی دیگه 2 ساله کنار گذاشتم وقتشو ندارم :hanghead: ورزش رزمی هم ورزش هست و برای سلامت هم یه جور هنره به نظر من و اینکه آدم دفاع شخصی یاد بگیره خیلی خوبه چون در این صورت دیگه آدمای معروفی مثل من بادی گارد احتیاج ندارن :ws43:

لینک به دیدگاه
آخ جون من عاشخ رزمیم :62izy85:

الان که دیگه پیر شدم ولی قبل از دانشگاه تکواندو کار میکردم

کمربند آبی داشتم خیلی خوب بود جدی کار میکردم برام کمربند مهم نبود بیشتر میخواستم قدرتم زیاد شه ولی دیگه 2 ساله کنار گذاشتم وقتشو ندارم :hanghead: ورزش رزمی هم ورزش هست و برای سلامت هم یه جور هنره به نظر من و اینکه آدم دفاع شخصی یاد بگیره خیلی خوبه چون در این صورت دیگه آدمای معروفی مثل من بادی گارد احتیاج ندارن :ws43:

خوب میتونی برنامه ریزی کنی دوباره بری.....:a030:

لینک به دیدگاه

خوب میتونی برنامه ریزی کنی دوباره بری.....:a030:

:sigh:برنامهههههههههه!؟

آره راست میگید جدیدا خیلی بی برنامه شدم:sigh:

معلوم نیست دارم چی کار میکنم دیر پا میشم دیر میرم سر کلاسا اصلا کلا زندگیم بی برنامه و ژولی وولی شده

خودمم اتفاقا امروز داشتم به همین موضوع فکر میکردم:hanghead:

البته شاید همون بادی گارد گرفتم واسه خودم ازم دفاع کنه:ws43:

:ws43:

مرسی :flowerysmile:

لینک به دیدگاه
:sigh:برنامهههههههههه!؟

آره راست میگید جدیدا خیلی بی برنامه شدم:sigh:

معلوم نیست دارم چی کار میکنم دیر پا میشم دیر میرم سر کلاسا اصلا کلا زندگیم بی برنامه و ژولی وولی شده

خودمم اتفاقا امروز داشتم به همین موضوع فکر میکردم:hanghead:

البته شاید همون بادی گارد گرفتم واسه خودم ازم دفاع کنه:ws43:

:ws43:

مرسی :flowerysmile:

خوب میتونی صبح ورزش کنی .....:a030:

ژوولی مولیم نمیشی:ws3:

4-5 سال تکواندو کار میکردم.

چند ساله ولش کردم.

اومدم این تاپیکو خوندم هوس کردم باز برم ادامه بدم...

چند سال؟؟؟:icon_pf (34):

کمربندت چه رنگیه؟؟؟

لینک به دیدگاه

چند سال؟؟؟:icon_pf (34):

کمربندت چه رنگیه؟؟؟

یه پنج شش سالی هست.

قرمز رو که گرفتم یه 5-6 ماه رفتم.دیگه نرفتم!

الان خوب بود دان سه رو گرفته باشم:ws44:

لینک به دیدگاه
یه پنج شش سالی هست.

قرمز رو که گرفتم یه 5-6 ماه رفتم.دیگه نرفتم!

الان خوب بود دان سه رو گرفته باشم:ws44:

دوباره برو...برا سلامتیت خوبه:a030:

لینک به دیدگاه

آره.

نرفتیم اضافه وزن هم پیدا کردیم.

اینم از مشکلات ورزشه دیگه.تا وقتی بری خوبه یه مدت نری بعدش مشکلات شروع میشه.

ولی الان فعلا وقت ندارم اصلا.

22 واحد دانشگاه و کلاس زبان اجازه نمیده فعلا.

اگه رفته بودم فک کنم الان دان 3 رو گرفته بودم:a030:

لینک به دیدگاه
آره.

نرفتیم اضافه وزن هم پیدا کردیم.

اینم از مشکلات ورزشه دیگه.تا وقتی بری خوبه یه مدت نری بعدش مشکلات شروع میشه.

ولی الان فعلا وقت ندارم اصلا.

22 واحد دانشگاه و کلاس زبان اجازه نمیده فعلا.

اگه رفته بودم فک کنم الان دان 3 رو گرفته بودم:a030:

خوب میتونی برنامه ریزی کنی بری ....میتونی ساعات شب بگیری:a030:

هنوزم دیر نیست میتونی بگیری....

wetkissf.gif

سلام بر همگی رزمی کارا

پستتو انتقال دادم اینجا...:a030:

لینک به دیدگاه
نوشته اصلی توسط MOJTABA 77 viewpost.gif

آره.

اره برای رفع سلامتی خیلی خوبه :ws28:

یه مسابقه ای داشتیم پایین رینگ پزشک مسابقات داشت دیوونه میشد که به کی برسه امبولانس هم مرتب رفت و اومد میکرد بین ورزشگاه و بیمارستان.....

یکی از دوستام که اونجا بود به بنری که اونجا زده بودن و یه چیزی درباره ورزش و سلامتی نوشته بود اشاره و کرد و به صحنه ای که از مصدوما کنار همون بنر بود ........ منم همینا بهش گفتم .... گفتم ورزش برای رفع سلامتی خیلی خوبه :ws28:

لینک به دیدگاه

سلام!ببخشید که مدت طولانی نبودم اکنون امدم امیدوارم با غیبتام زیاد نشه.اخی نازی خواهرتون موفق باشن اقا کهربا.ظاهرا کسی نیست و ما رفتیم.یا علی

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

واااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییی اینجا چقدر سوت و کوره

تار عنکبوتارو...

منم 8 سال تکواندو کار کردم.وسطاش چندماهی شل کن سفت کن در میاوردم.

دان 2 دارم.

کونگ فو توآ رو خیلی دوست دارم.به دو دلیل که خصوصیه:ws3:

مقامهای استانی هم دارم.درس همیشه مانعی برای من تو ورزش بوده:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...