رفتن به مطلب

تفاوت هاي شهرسازي و معماريو عمران ( كل كل معماران و شهرسازان و عمرانی هآ)

ارسال های توصیه شده

یعنی چی حالیت نیس؟!! :banel_smiley_4: این معمارا کی میخوان حرف زدن رو یاد بگیرن خدا میدونه!:banel_smiley_4:

همین کارا رو میکنید که طرح مرهاتون رو محل نمیدن و این اوساها و بناها هرچی خودشون صلاح میدونن درس میکنن، حرف شما رو هم اهمیت نمیدن! :banel_smiley_4:

باز كه جوش آوردي :ws28:

غصه ما رو نخور ما مي دونيم چطور حاليشون كنيم:ws47:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
آره!! خداییش با این خنده ای که تو میکنی، اصلا دلم نمیاد جوابتو بدم ناراحت بشی!!

خواستم بهت حس بدم بتوني جواب بدي

فكر كنم بعد يه هفته حست رو پيداكرده باشي :ws47:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

یه چیزی بگم؟

من اول صفحه رو خوندم....نظراتتون واقعا جالب بود...خوشم اومد...

ولی یه چیزی...حرف شما درست...شاید ما معمارا برای فضا هامون به مردم و فعالیتشون توجه نداشته باشیم(که بازم به اون توجه داریم)...شاید ما معمارا بیشتر با فضا کار داشته باشیم..اما ما عملکرد فضا هامون واسه جمعیت رو میسنجیم...بعد طراحی میکنیم....

و یه چیزه دیگه ...اینکه تا فضاهای طراحی شده توسط ما و عملکردشون مشخص نشه و اون فضا ها طراحی نشن هیچ ادمی هم نمیتونه اونجا فعالیت داشته باشه..نتیجه اینکه پایه و اساس فعالیت مردم تو یه مکانی..وجود اون مکان واسه مردمه..که اونم توسط ما یعنی معمارا پایه گذاری میشه:a030::w16::w16:

لینک به دیدگاه
یه چیزی بگم؟

من اول صفحه رو خوندم....نظراتتون واقعا جالب بود...خوشم اومد...

ولی یه چیزی...حرف شما درست...شاید ما معمارا برای فضا هامون به مردم و فعالیتشون توجه نداشته باشیم(که بازم به اون توجه داریم)...شاید ما معمارا بیشتر با فضا کار داشته باشیم..اما ما عملکرد فضا هامون واسه جمعیت رو میسنجیم...بعد طراحی میکنیم....

و یه چیزه دیگه ...اینکه تا فضاهای طراحی شده توسط ما و عملکردشون مشخص نشه و اون فضا ها طراحی نشن هیچ ادمی هم نمیتونه اونجا فعالیت داشته باشه..نتیجه اینکه پایه و اساس فعالیت مردم تو یه مکانی..وجود اون مکان واسه مردمه..که اونم توسط ما یعنی معمارا پایه گذاری میشه:a030::w16::w16:

یکم کلی تر هم اگه نیگا کنی، درک میکنی که کاربری اون فضا رو یک شهرساز مشخص میکنه. :w16:

لینک به دیدگاه
یکم کلی تر هم اگه نیگا کنی، درک میکنی که کاربری اون فضا رو یک شهرساز مشخص میکنه. :w16:

اگه یکم بیشتر و دقیقی تر که نگا بندازی میبینی که هم معمارا میتونن این کارو کنن هم شهرسازا..اینجا دیگه قابلیت جداییشون نیست:w16::w16:

ولی دزه معمارا یکم بیشتره:w16:

لینک به دیدگاه
باز تو حرف زدي:banel_smiley_4:

سکوت کن تو! :banel_smiley_4:

اگه یکم بیشتر و دقیقی تر که نگا بندازی میبینی که هم معمارا میتونن این کارو کنن هم شهرسازا..اینجا دیگه قابلیت جداییشون نیست:w16::w16:

ولی دزه معمارا یکم بیشتره:w16:

ببین داری منطقی حرف میزنی یا همینجوری کل کل داری میکنی؟!

آخه شما چه درسی خوندین که بخواین کاربری زمین رو مشخصکنید بتونی در مقیاس کلان به شهر نیگا کنید!

شما فقط پیمانکارو میشناسید و پول میگیرد هرکاری خاص براش میکنید و اصلا ب شهر فکری نمیکنید! نمونش همین ساختمونایی که اطرافمون زیاده!

لینک به دیدگاه
سکوت کن تو! :banel_smiley_4:

ببین داری منطقی حرف میزنی یا همینجوری کل کل داری میکنی؟!

آخه شما چه درسی خوندین که بخواین کاربری زمین رو مشخصکنید بتونی در مقیاس کلان به شهر نیگا کنید!

شما فقط پیمانکارو میشناسید و پول میگیرد هرکاری خاص براش میکنید و اصلا ب شهر فکری نمیکنید! نمونش همین ساختمونایی که اطرافمون زیاده!

ببین اقای شهرساز...شرمنده که اینو میگم..اما داری النن به رشته ما و سواد من توهین میکنی!!!:ws46::ws46:

مقیاس بزرگ مثه کلان شهرا واسه شماست نه ما...اما خونه های این شهر ها رو ما طراحی میکنیم...متوجه شدید....در ضمن..من نیازی به کل کل نمیبینم.....هر چی هست منطقیه و حرفه حق!!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...