رفتن به مطلب

ثبت نام مسابقه اطلاعات عمومی (دور اول)

ارسال های توصیه شده

خب یه سری این مسابقه در مرحله آزمایشی برگزار شد که به خاطر عدم حضور بعضی تیم های شرکت کننده و فاصله افتادن بین مسابقه، نیمه کاره موند.

تصمیم گرفتم دور اول و دور اصلی این مسابقه رو برگزار کنم.

خوب این مسابقه همونطور که از اسمش هم معلومه محک زدن اطلاعات عمومی کاربرا هستش.

مسابقه به صورت تیمی برگزار میشه.

وقتی 2نفر اعضای تیم مشخص شدن اینجا اعلام آمادگی میکنن و اسم تیم خودشون هم میگن. حالا میتونن یه عکس یا لوگو هم واسه تیمشون انتخاب کنن.

شرایط مسابقه:

• اعضای هر تیم 2 نفر می باشند که تا پایان مسابقه تغییر نخواهند کرد
  • زمان هر مسابقه یک هفته می باشد. بعد از تعیین شدن تاریخ مسابقه، هر تیم، 3سوال از تیم مقابل می پرسه، بین دو تیم شرکت کننده، هر تیمی که بیشترین سوالات رو پاسخ بده، به عنوان برنده مسابقه اعلام میشه و به مرحله بعد صعود میکنه.
  • در صورتی که مساوی شد، هر کدوم از دوتیم 1سوال میپرسن و فرصت پاسخگویی 48 ساعت می باشد.
  • تیم هایی که بعد از یک هفته شرکت نکنن از دور مسابقه حذف میشن.
  • 3سوال پرسیده شده توسط یک تیم باید در 3زمینه مختلف باشد. مثلاً پزشکی، ادبیات، شیمی

در نهایت به هر یک از اعضای 4تیم برتر، 100 امتیاز، 70 امتیاز و 50 امتیاز و 20 امتیاز اهدا میشه.

خوب حالا هر تیمی که 2نفرش مشخص شد بیاد اعلام کنه و اسم تیمشون هم تو همین تاپیک بگه.

اگر سوال یا پیشنهادی درباره این مسابقه داشتین تو همین تاپیک بگین. :a030:

هرگونه کل کل در این تاپیک مجاز می باشد.

زمان و نحوه برگزاری مسابقه:

مسابقه روز 29 آبان شروع میشه. هر تیم 3تا سوال طرح میکنه و روز 29 آبان یا یه روز قبلش سوالا رو تو تاپیکی که مخصوص سوال و جوابای مسابقه زده میشه، مطرح میکنه. و بعدش سوالایی که تیم حریفش (که چند روز 27 آبان با قرعه کشی مشخص میشه) رو میگیره و یه هفته فرصت داره تا سوالا رو جواب بده و جوابا رو تو تاپیک مطرح کنه.

همه تیم های شرکت کننده باید روز 29 آبان یا یه روز قبلش سوالا رو مطرح کنن. به ازای هر روز تأخیر، یه امتیاز به تیم حریف اضافه میشه. اگربعد از گذشت 4روز سوالی مطرح نشه، تیم شرکت کننده حتی اگه همه سوالا رو هم جواب بده، از دور مسابقات حذف میشه و حریفش به مرحله بعد صعود میکنه.

آخرین مهلت ثبت نام در مسابقه:

پایان روز 4شنبه 26 آبان

• Like 36
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 383
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بعد از تعیین شدن تاریخ مسابقه، هر تیم، 3سوال از تیم مقابل می پرسه، بین دو تیم شرکت کننده، هر تیمی که بیشترین سوالات رو پاسخ بده، به عنوان برنده مسابقه اعلام میشه و به مرحله بعد صعود میکنه.

این سوالات کجا پرسیده میشه؟:ws52:

لینک به دیدگاه

از اطلاعات عمومی خود افراد.

خود اعضای هر تیم 3تا سوال رو تعیین میکنن.

ببینیم تو این مسابقه اطلاعات عمومی کی برنده میشه.

بذار منم تیمم تشکیل بشه :gnugghender: هیشکی جلودار نیست :1238:

لینک به دیدگاه
از اطلاعات عمومی خود افراد.

خود اعضای هر تیم 3تا سوال رو تعیین میکنن.

ببینیم تو این مسابقه اطلاعات عمومی کی برنده میشه.

بذار منم تیمم تشکیل بشه :gnugghender: هیشکی جلودار نیست :1238:

من میخوام با شما هم تیمی باشم:ws3::ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

دوستان تو پروفایلا با هم هماهنگ کنید و اسم تیمتون هم مشخص کنید بیاید اعلام کنید :a030:

من میخوام با شما هم تیمی باشم:ws3::ws3:

شما کارت خوبه؟ من که میگم کسی جلودارم نیست به خاطر هم تیمیمه. شما بیای ردیفه؟ خیالم راحت باشه :ws3:

لینک به دیدگاه
دوستان تو پروفایلا با هم هماهنگ کنید و اسم تیمتون هم مشخص کنید بیاید اعلام کنید :a030:

شما کارت خوبه؟ من که میگم کسی جلودارم نیست به خاطر هم تیمیمه. شما بیای ردیفه؟ خیالم راحت باشه :ws3:

:ws28::ws28::ws28:ای بابا...به قول بعضیا منو ببین با کی میخوام برم سیزده به در!:ws3:اطلاعات هنریم بد نیست بقیه رو هم از مدیر سایت کمک میگیرم:ws3::girlhi:

لینک به دیدگاه
ایول من تو هنر به شدت تعطیلم. تو بخشای دیگه هم جمعه :ws3:

سلام. راستش من هم سواد و علم درست و حسابی ندارم که بخوام شرکت کنم. جراتش رو هم ندارم. بیشتر مایل هستم که یاد بگیرم. مگه اینکه یک سری گفتگو هایی باشه که طرفین با هم صحبت کنند ونتایجی هم گرفته بشه. در مورد علم و دانش من هم تعطیلم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

من تعطیلم

هم گروهیم ندارم

میشه شرکت کنم؟:ws3:

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (2 عضو و 0 مهمان) kimia

روح اینجاست؟:banel_smiley_52:

• Like 1
لینک به دیدگاه

شرکت برای عموم آزاد است: :ws3:

تیم اول: دلنوازان ( Mr_Mohammadreza و delnavaz )

تیم دوم: ؟؟؟ ( mahshad و farzaneh.y )

تیم سوم : ؟؟؟

راستی می تونید یه لوگو یا عکس هم واسه تیمتون تعیین کنین :a030:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...