رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

ببخشین، این امضاهایی که در حالت آفلاین نمایش داده میشن، فوق العاده ظاهر انجمن رو زشت کردن.

من امروز به یکی از دوستانم گفتم بیاد انجمن را ببینه، گفت چه قدر محیطش درهم است.

نمیخواستم اسم ببرم اما مثلا امضای چندین نفر از دوستان کل صفحه را به خودش اختصاص داده با فونت های بسیار درشت و قرمز رنگ.

مثل دوستمون mojtab77 و چند نفر دیگه، این امضاها در حالت آفلاین واقعا بدجورند.

ای کاش از این منظر هم به سایت نگاه میکردین.

لینک به دیدگاه
ببخشین، این امضاهایی که در حالت آفلاین نمایش داده میشن، فوق العاده ظاهر انجمن رو زشت کردن.

نمیخواستم اسم ببرم اما مثلا امضای چندین نفر از دوستان کل صفحه را به خودش اختصاص داده با فونت های بسیار درشت و قرمز رنگ.

بررسی میشه :a030:

لینک به دیدگاه
سلام. میشه تو این زمینه توضیح بیشتری بدین :a030:

منظورم اینه که این ابزار چطور همون ترفند ریدایرکت میشه؟ :ws38:

و اینکه ریدایرکت ها داخل یه سایت مفید هست یا مضر؟

خب من یه سری نقل قول برام اومده(فعلا دنبال اینم بتونم این امکان رو غیرفعال کنم:banel_smiley_4:) وقتی رو صفحش رفرش زدم یه اروری داد که بخاطر ری دایرکت شدن مجاز نیستید

اگر به موضوع ارتقای بازدید از سایت ها توجه کرده باشین ری دایرکت یک ترفند برای بالابردن مجازی میزان بازدید از صفحات سایتی هست که اون صفحه رو به گوگل معرفی میکنید(اینجا انگار صفحه اصلی مجزاست ولی درکل هردو مورد انالیز قرار میگیرن) مثلا به وبلاگی میرید وهی شمارو از این صفحه به اون صفحه پاس میده تا امار بازدیدش بالا بره

دقیقا مثل امکانات ادامه مطلب که فقط برا بالابردن میزان امار ودرحالت ثانویه برای کوتاه کردن نوشته صفحه اول مورد استفاده قرار میگیره

حالا اگر گوگل تشخیص بده که از این ابزار داره سواستفاده میشه حتی سایت رو میتونه مضر بشناسه!ولی اغلب سایتای مشهور از این امکانات دارن بهره میبرن ولی بهتره به هک ها ونکات ریزی که درمورد این ابزار در وی بولتن وجود داره بیشتر زوم کنید تا نتیجه بهتری بگیرید

لینک به دیدگاه
خب من یه سری نقل قول برام اومده(فعلا دنبال اینم بتونم این امکان رو غیرفعال کنم:banel_smiley_4:) وقتی رو صفحش رفرش زدم یه اروری داد که بخاطر ری دایرکت شدن مجاز نیستید

اگر به موضوع ارتقای بازدید از سایت ها توجه کرده باشین ری دایرکت یک ترفند برای بالابردن مجازی میزان بازدید از صفحات سایتی هست که اون صفحه رو به گوگل معرفی میکنید(اینجا انگار صفحه اصلی مجزاست ولی درکل هردو مورد انالیز قرار میگیرن) مثلا به وبلاگی میرید وهی شمارو از این صفحه به اون صفحه پاس میده تا امار بازدیدش بالا بره

دقیقا مثل امکانات ادامه مطلب که فقط برا بالابردن میزان امار ودرحالت ثانویه برای کوتاه کردن نوشته صفحه اول مورد استفاده قرار میگیره

حالا اگر گوگل تشخیص بده که از این ابزار داره سواستفاده میشه حتی سایت رو میتونه مضر بشناسه!ولی اغلب سایتای مشهور از این امکانات دارن بهره میبرن ولی بهتره به هک ها ونکات ریزی که درمورد این ابزار در وی بولتن وجود داره بیشتر زوم کنید تا نتیجه بهتری بگیرید

ممنون از توضیحاتت :a030:

چطوری ریدایرکت شده؟ :ws52: واسه من نشده تا حالا. شاید اون لحظه انجمن قاط زده بوده :ws52:

واسه غیرفعال کردنش از اینجا میتونید غیرفعال کنید:

http://www.noandishaan.com/forums/usertag.php?do=profile&action=options

:a030:

لینک به دیدگاه

من امتحان کردم ....تو حالت آفلاین خوب نمایش داده میشه ...

شاید مرورگرش بد بوده ...با مرورگر فایر فاکس انجمن بهتر نشون داده میشه:w16:

امضامم که رنگش قرمز نیست ولی فونتشو کوچیکتر کردم:a030:

لینک به دیدگاه
من امتحان کردم ....تو حالت آفلاین خوب نمایش داده میشه ...

شاید مرورگرش بد بوده ...با مرورگر فایر فاکس انجمن بهتر نشون داده میشه:w16:

امضامم که رنگش قرمز نیست ولی فونتشو کوچیکتر کردم:a030:

اون امضاهایی که لینک دارن تو حالت آفلاین با خط قرمز درشت مینویسه باید عضو سایت بشین تا دیده بشه...

ای کاش محمد اجازه بده مهمانهای انجمنم بتونن لینکارو ببینن تا هم ظاهر انجمن خراب نشه هم اینکه کسی الکی برا پیدا کردن یه لینک عضو انجمن نشه و بره...

لینک به دیدگاه

کاش این گزینه دعوت ها تغییر کنه یه جوری بشه که مثلا از لیست دوستان بشه یه تعدادی رو تیک زد

اینجوری یا باید همه رو یکجا انتخاب کنی یا اینکه اسماشونو بنویسی که زیاد جالب نیست...

لینک به دیدگاه
کاش این گزینه دعوت ها تغییر کنه یه جوری بشه که مثلا از لیست دوستان بشه یه تعدادی رو تیک زد

اینجوری یا باید همه رو یکجا انتخاب کنی یا اینکه اسماشونو بنویسی که زیاد جالب نیست...

متأسفانه نمیشه مدلش رو تغییر داد.

لینک به دیدگاه
اونو فکر کنم میشه. ولی خب اون گزینه رو نزن اگه نمیخوای :ws52:

خودم که باهاش مشکلی ندارم :ws3:

ولی گاهی به موضوعای بی ربط دعوت میشی بخاطر اینکه تو لیست دوستای باقی اعضا هستی...

دعوت نامه الکی که زیاد بشه چندان جالب نیست...

لینک به دیدگاه
خودم که باهاش مشکلی ندارم :ws3:

ولی گاهی به موضوعای بی ربط دعوت میشی بخاطر اینکه تو لیست دوستای باقی اعضا هستی...

دعوت نامه الکی که زیاد بشه چندان جالب نیست...

اخه بعضی وقتا هم خیلی هم لازم هستش و خیلی کمک میکنه و به یه موضوع خوب میخواد دعوت کنه.

اینو دیگه خود دوستان باید رعایت کنن که واسه هرتاپیکشون همه رو دعوت نکنن. :a030:

اگر بعد از یه مدت ببینیم این مسئله رعایت نمیشه، به ناچار این محدودیت رو اعمال می کنیم.

لینک به دیدگاه
اون امضاهایی که لینک دارن تو حالت آفلاین با خط قرمز درشت مینویسه باید عضو سایت بشین تا دیده بشه...

ای کاش محمد اجازه بده مهمانهای انجمنم بتونن لینکارو ببینن تا هم ظاهر انجمن خراب نشه هم اینکه کسی الکی برا پیدا کردن یه لینک عضو انجمن نشه و بره...

راس میگی همچی تقصیر این ممده:ws3:

لینک به دیدگاه
می شه وقتی که کاربری آنه و حضور داره یه جای این شکلک user-online.png ... از این شکلک استفاده بشه :boos:

با تشکر اراذل نواندیشان :ws53:

پیشنهاد خوبیه :hanghead:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

2-3 روز پیش داشتم تو تالارها گشتی میزدم یه چیزی رو متوجه شدم

این بود که برای مطالبی که دوستان زحمت کشیدن و وقت گذاشتن و تایپ کردن خیلی کم تشکر شده

اما در عوض ...:ws38:

فکر میکنم برای مطالب مفید و علمی که به دانش ما می افزاید باید بیشتر ارج بنهیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...