رفتن به مطلب

ایده ها و پیشنهادهای شما برای روش های آموزش TRgroup

ارسال های توصیه شده

خب در حال حاضر دو روش آموزش معرفی شده که دوستان از اون روش ها استفاده کنن.

این تاپیک واسه این زده شده که اگه دوستان روش بهتر و مناسب تری هم به ذهنشون میرسه پیشنهاد بدن. :a030:

به خصوص پیشنهاد برای آموزش های متنی بلند که نمیشه از روش های ارائه شده استفاده کرد.

لینک به دیدگاه

به نظر من کپی مطالب متنی خیلی سادس ولی اگر یه سری امکانات امنیتی بهش اضافه بشه و با اینکه میشه اونا رو هم دور زد ولی باز براحتی کپی متنی نیست

به نظرم سعی بشه توی اونها عکس بکار گرفته بشه و همچنین در آخر تبدیل به فایل pdf بشه و رمزنگاری شده

با اینکه میشه رمز رو پاک کرد ولی به هر حال اینم یه قدمی هست

میشه توی اون فایل pdf اسم گروه رو آورد و یه سری ریزه کاری ها

نظر دوستان چیه؟

لینک به دیدگاه

ممنون حامد عزیز بابت پیشنهادی که دادی.

با ارائه این نوع آموزش ها به صورت فایل PDF که لوگویی از گروه و نام نویسنده آموزش در بالا یا پایین تمامی صفحاتش باشه ایده خوبیه.

البته الان من تمامی فایل ها و مقالاتی که دارم رو زیپ میکنم و با گذاشتن پسورد آدرس سایت روی اون و واترمارک ادرس سایت، اونا رو میذارم.

ولی واسه این آموزش ها به نظرم لوگوی خود گروه آموزش و ادرس انجمن و نام و ایمیل نویسنده به گونه ای آورده بشه خیلی خوبه و اینکه پسورد هم روی خود فایل PDF گذاشته بشه.

اگر این ایده تصویب بشه، اون صفح پایه هم که لوگو و اسم روش هست، طراحی میشه و در اختیار دوستان قرار میگیره. (البته هرکی میتونه تو طراحی اون کمک کنه خیلی خوبه) و نحوه رمز گذاری روی فایل های PDF هم آموزش داده میشه.

حالا دوستان اگر پیشنهادهای دیگه ای هم دارن ارائه بدن. تا در نهایت ببینیم چه پیشنهادی بهتره تا از اون استفاده کنیم. :a030:

لینک به دیدگاه

فقط به نظر من اینجا دو حال میمونه

1. روی فایل PDF رمز بذاریم موقع ورود

2. یا اینکه برای ادیتش رمز بذاریم

من دومی رو بیشتر می پسندم چون این فایل جنبه آموزشی داره این کار اولی از موفقیتش کم می کنه و امکانش هست کسی برای اینکه بیاد پسورد اول رو پاک کنه وسوسه بشه و اون تغییرات هم ادیت کنه:ws37:

لینک به دیدگاه

البته واسه 2 روشی که داخل گروه ارائه شده، یکیش که فقط یه واتر مارک میاد روی تصاویر

دومی هم که آموزش کوتاهه و به صورت عکس میشه، اون عنوان تاپیک هست که روی سرچ گوگل تأثیرش رو میذاره به اضافه تگ ها و برچسب هایی که واسه تاپیک تعریف میشه. چون متن آموزش کوتاهه.

ولی واسه آموزش های بلند که فقط متنی هم هستن، وجود خود متن تو گوگل تأثیر داره و درسته PDF شدنش این امکان شناسایی رو فقط توی عنوان تاپیک خلاصه میکنه و درصد شناساییش پایین میاد :ws38:

لینک به دیدگاه
حالت دوم چطوریه؟ :ws38: نمیدونستم این حالتم میشه

من یه بار دیدم واسه ورود رمز نمیخواست ولی وقتی خواستم ادیتش کنم رمز خواست

درواقع اینجور مدل ها بالای صفحه کنار اسم فایل نوشته (Secured):ws52:

البته واسه 2 روشی که داخل گروه ارائه شده، یکیش که فقط یه واتر مارک میاد روی تصاویر

دومی هم که آموزش کوتاهه و به صورت عکس میشه، اون عنوان تاپیک هست که روی سرچ گوگل تأثیرش رو میذاره به اضافه تگ ها و برچسب هایی که واسه تاپیک تعریف میشه. چون متن آموزش کوتاهه.

ولی واسه آموزش های بلند که فقط متنی هم هستن، وجود خود متن تو گوگل تأثیر داره و درسته PDF شدنش این امکان شناسایی رو فقط توی عنوان تاپیک خلاصه میکنه و درصد شناساییش پایین میاد :ws38:

ما وقتی می خواهیم اینا فراگیر بشه باید فایلی درست کنیم نمیشه همه بیان آنلاین بخونن تازشم ما باید فایل رو تو نواندیشان آپ نکنیم:banel_smiley_4:

چون امکانش هست همینکه متوجه بشن باید عضو بشن تا بتونن دان کنن ازش بگذرن:ws37: (نمونش هخود من خیلی دفعات حوصله نداشتم:ws3:)

مثلا اون آموزش جالب قتوشاپ که انجام داد دوستمون، من خیلی استفاده کردم ولی فقط یه عکس هست با حجم 1.8 مگ که واسه دایال آپی ها نزدیک 8 دقیقه زمان میگیره

این باید پیوست می شد و اگر همین عکس PDF میشد جالبتر بود

شما هم راست می گویید اگه ما اسم تاپیک رو خوب انتخاب کنیم و تگ های خوبی بسازیم و بعد قبل از پیوست فایل توضیحی با 80-90% تگ ها ارائه بدیم مطمئناً توی صفحات اول موتور های جستجو قرار میگیریم:w16:

لینک به دیدگاه

اگه تو همینجا آپ نکنیم و مثلاً تو یه جای دیگه مثل 4shared آپلود کنیم، لینکش رو بذاریم، واسه دیدن لینک هم کاربرا باید ثبت نام کنن :ws52:

اون کسی که آموزش رو بخواد، یه لحظه ثبت نام میکنه. (فقط یه لحظش شاید یه کمی طول بکشه :ws3: )

من میخواستم سیستم آموزش آنلاین رو هم راه بندازم. اما دقیقاً نمیدونستم چطوریه، بیخیال شدم. :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

خوب ما کلک میزنیم

مثلاً لینکو دستکاری می کنیم

توی کد HTML میذاریم

یا به شکل نقل قولی می کنیم یه بلایی سرش میارییم:167:

آخه خودم با این مشکلات دست و پنجه نرم کردم میگم:banel_smiley_4:

فقط هرجایی میذاریم باید لینک مستقیم بده

مثل Fileden

لینک به دیدگاه

اگه قرار باشه فایل گذاشته بشه، فکر کنم پرشین گیگ بهتر باشه. چون به نظرم مطمئن تره و اینکه خیالمون راحته بلایی سر فایل نمیاد که یه وقت سایتش بسته بشه یا بپره و اینا.

البته واسه این قضیه خوبه که همه دوستان بیان نظر بدن. اینکه اون آموزش های بدون عکس که طولانی هستن به چه شکلی باشن و اگه قراره فایل pdf گذاشته بشه، این فایل به چه صورتی تو انجمن گذاشته بشه.

لینک به دیدگاه
اگه قرار باشه فایل گذاشته بشه، فکر کنم پرشین گیگ بهتر باشه. چون به نظرم مطمئن تره و اینکه خیالمون راحته بلایی سر فایل نمیاد که یه وقت سایتش بسته بشه یا بپره و اینا.

البته واسه این قضیه خوبه که همه دوستان بیان نظر بدن. اینکه اون آموزش های بدون عکس که طولانی هستن به چه شکلی باشن و اگه قراره فایل pdf گذاشته بشه، این فایل به چه صورتی تو انجمن گذاشته بشه./QUOTE]

پرشین گیگ خیلی خوبه به شرطی که حجم فایلت از 15 مگ بیشتر نشه!

لینک به دیدگاه
آموزش ها رو باید به صورت pdf بزاریم یا خود آموزش رو به صورت پست بزاریم تو تاپیک؟:ws37:

خب الان بحث سر همینه.

دو روش آموزش که تو گروه گفته شده.

یکی واسه آموزش های کوتاه که به صورت عکس میشه آموزشش.

یکی واسه آموزش های بلند که با تصویر هم هست که واترمارک آدرس انجمن روی عکسا قرار میگیره.

الانم دنبال یه روش میگردیم که چطور آموزش های متنی بلند رو بذاریم. که از اون دو روش نمیشه استفاده کرد.

لینک به دیدگاه
خب الان بحث سر همینه.

دو روش آموزش که تو گروه گفته شده.

یکی واسه آموزش های کوتاه که به صورت عکس میشه آموزشش.

یکی واسه آموزش های بلند که با تصویر هم هست که واترمارک آدرس انجمن روی عکسا قرار میگیره.

الانم دنبال یه روش میگردیم که چطور آموزش های متنی بلند رو بذاریم. که از اون دو روش نمیشه استفاده کرد.

آها

منظورت آموزش هایی هست که عکس نداره؟ چی مثلا؟

خوب میشه قسمت هایی از متن رو عکسی کرد تو تاپیک گذاشت

لینک به دیدگاه

ولی زیاد جالب نیست آموزش عکس باشه

به نظرم واسه حرفه ای نشون دادن گروهباید حرفه ای کار کرد

pdf هم چیز نا شناخته ای نست

الان آموزش هایی که بیشتر جا افتادن اکثرا pdf هستن

حالا دیگه موندم چی کار کنم بحز این

لینک به دیدگاه

خب اگه موافق باشین یه base خوب رو واسه فایل های PDF طراحی کنیم. اینکه از اون بیس به عنوان پیش زمینه فایل های PDF استفاده کنیم.

به نظرم استفاده از اسم و لوگوی گروه و آدرس انجمن رو شامل بشه و همینطور یک صفحه اول هم که عنوان آموزش و اسم و ایمیل آموزش دهنده آورده بشه.

لینک به دیدگاه

سلام :ws3:

اینو ببنین خوبه؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

از نظر محتوا و ایناش باید ویرایش شه بعد از اینکه از یکی 2 نفر پرسیدم

فقط شکل ظاهریش رو میگم

لینک به دیدگاه

بابت آموزشی که تهیه کردی. دستت درد نکنه :w139:

ولی اگر بتونی مثل آموزش زیر اسم و آدرس انجمن رو روی خود عکس ها بندازی بهتره:

[RTgroup]:: مـکـس از ابـتـدا تـا انـتـهـا ::

اون نرم افزار و روش گذاشتن آدرس هم تو گروه انقلاب آموزشی هست و حمید توضیحش رو داده.

گذاشتن واترمارک واسه هر عکس 30ثانیه هم نمیشه.

بعد آموزش رو تو خود انجمن قدم به قدم بذار. یهویی همشو با هم نذار.

این روش PDF کردن واسه آموزش هایی خوبه که عکس هم ندارن. خیلی کمه تعداد این نوع آموزش ها. اما خب هست.

الان واسه تو چون عکس داره میشه از اون روشی که نشون دادم استفاده کرد. که قشنگ تر هم میشه :w16:

لینک به دیدگاه
بابت آموزشی که تهیه کردی. دستت درد نکنه :w139:

ولی اگر بتونی مثل آموزش زیر اسم و آدرس انجمن رو روی خود عکس ها بندازی بهتره:

[rtgroup]:: مـکـس از ابـتـدا تـا انـتـهـا ::

اون نرم افزار و روش گذاشتن آدرس هم تو گروه انقلاب آموزشی هست و حمید توضیحش رو داده.

گذاشتن واترمارک واسه هر عکس 30ثانیه هم نمیشه.

بعد آموزش رو تو خود انجمن قدم به قدم بذار. یهویی همشو با هم نذار.

این روش pdf کردن واسه آموزش هایی خوبه که عکس هم ندارن. خیلی کمه تعداد این نوع آموزش ها. اما خب هست.

الان واسه تو چون عکس داره میشه از اون روشی که نشون دادم استفاده کرد. که قشنگ تر هم میشه :w16:

اوهوم

همون جوری میکنم

فقط چیزه..این عکسی که دادند واسه واتر مارک، زیادی شلوغ پلوغ و زیاده نوشته هاش

بگین یه آرم کوچیک بزارند با کلمه نواندیشان فقط

آره کم کم میزارم...فقط خواستم یکم بره جلو بعد شروع کنم...یه ناقص و نصفه نیمه نمونه آموزش بعد ولش کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...