رفتن به مطلب

وقتی از هم دور میشیم...

pianist

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان... :icon_redface:

میگم خیلی جالبه وقتی که از هم ددور میشیم و برای مدتی کنار هم نیستیم قدر هم رو بیشتر میدونیم و از لحظه هایی که با هم بودیم و خاطراتش بیشتر لذت میبریم و گاها حسرت میخوریم... :pichak29:

نظرتون چیه؟؟

نکته: چند وقتی نبودم گفتم یه تاپیک بزنم دور هم باشیم فقط اسپم نکنید که بعد از این همه مدت و تجربه تو انجمن آبرومون نره... :icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

میگم خیلی جالبه وقتی که از هم ددور میشیم و برای مدتی کنار هم نیستیم قدر هم رو بیشتر میدونیم و از لحظه هایی که با هم بودیم و خاطراتش بیشتر لذت میبریم و گاها حسرت میخوریم... :pichak29:

نظرتون چیه؟؟

نکته: چند وقتی نبودم گفتم یه تاپیک بزنم دور هم باشیم فقط اسپم نکنید که بعد از این همه مدت و تجربه تو انجمن آبرومون نره... :icon_redface:

وقتی از هم دور هستیم دیگران را آنطورکه دوست میداریم تصورمیکنیم و به همین دلیل احساس خوبی پیدا میکنیم. ولی زمانی که با همیم گاهی روبروی هم قرار میگیریم و تنش ایجاد میشه که ناخوشایند میشه. اگر بتونیم تو لحظه های با هم بودن هم در کنار هم باشیم . . . . .

لینک به دیدگاه
وقتی از هم دور هستیم دیگران را آنطورکه دوست میداریم تصورمیکنیم و به همین دلیل احساس خوبی پیدا میکنیم. ولی زمانی که با همیم گاهی روبروی هم قرار میگیریم و تنش ایجاد میشه که ناخوشایند میشه. اگر بتونیم تو لحظه های با هم بودن هم در کنار هم باشیم . . . . .

سلام حضرت حامد.....

آره راست میگی آدم وقتی دوره به یاد روزهای خوب نزدیکی میفته

مرسی رفقا بابک و غایب عزیز (اسمتونو نمیدونم)

آره واقعا تو مدتی که نبودم دلم برای بچه های انجمن تنگ شده بود و گاها خاطرات اون زمان رو مرور میکردم و... :icon_redface:

لینک به دیدگاه

نظرتون چیه؟؟

این عرف ما انسان هاست

انگار که ارزش هر چیزی به از دست دادن اون و نداشتن اونه

تا وقتی نداریش مثل چی می دوییم که اونو بدست بیاریم وقتی بهش رسیدیم همچین ازش سیر می شیم و بی توجه دوباره میریم دنبال یه چیز دیگه و روزی به خودمون می آیم که همه اون چیزایی که عمری واسه داشتنشون دوئیدم رو یکی یکی از دست می دیم!

لینک به دیدگاه
این عرف ما انسان هاست

انگار که ارزش هر چیزی به از دست دادن اون و نداشتن اونه

تا وقتی نداریش مثل چی می دوییم که اونو بدست بیاریم وقتی بهش رسیدیم همچین ازش سیر می شیم و بی توجه دوباره میریم دنبال یه چیز دیگه و روزی به خودمون می آیم که همه اون چیزایی که عمری واسه داشتنشون دوئیدم رو یکی یکی از دست می دیم!

آره کاملا موافقم ولی بنظرم گاهی این قضیه از روی عدم آگاهی پیش میاد

و خوبه که یاد آوری بشه... :w16:

لینک به دیدگاه
مرسی رفقا بابک و غایب عزیز (اسمتونو نمیدونم)

آره واقعا تو مدتی که نبودم دلم برای بچه های انجمن تنگ شده بود و گاها خاطرات اون زمان رو مرور میکردم و... :icon_redface:

چرا سر کلاس به ساعتمون نگاه میکنیم و منتظریم تا ساعت کلاسی بگذره...مگه این ثانیه ها همون لحظات بی بازگشت عمر ما نیستند که مطمئن هستیم اگه بگذرند دیگه هرگز دوباره بر نمی‏گردند؟مگه این ها همون لحظات ناب جوانی ما نیستند که باید سرشار از شور و شعور باشند؟مگه...اصلاًچه طور میشه که ما از تموم شدن ثانیه های زندگیمون خوشحال میشیم و گاهی از گذشتن اونها احساس سبکی بهمون دست میده؟

لینک به دیدگاه
چرا سر کلاس به ساعتمون نگاه میکنیم و منتظریم تا ساعت کلاسی بگذره...مگه این ثانیه ها همون لحظات بی بازگشت عمر ما نیستند که مطمئن هستیم اگه بگذرند دیگه هرگز دوباره بر نمی‏گردند؟مگه این ها همون لحظات ناب جوانی ما نیستند که باید سرشار از شور و شعور باشند؟مگه...اصلاًچه طور میشه که ما از تموم شدن ثانیه های زندگیمون خوشحال میشیم و گاهی از گذشتن اونها احساس سبکی بهمون دست میده؟

آره به نکته جالبی اشاره کردی

والا نمیدونم چی بگم... :ws52:

لینک به دیدگاه
آره به نکته جالبی اشاره کردی

والا نمیدونم چی بگم... :ws52:

باید زندگی را دریافت!باید ریتم منظم و دقیقی که ثمر بخش باشه به زندگی بخشید.باید....

اون امضای شما نمیذاره من راحت باشم.آخه خیلی حرفا توشه.

لینک به دیدگاه
باید زندگی را دریافت!باید ریتم منظم و دقیقی که ثمر بخش باشه به زندگی بخشید.باید....

اون امضای شما نمیذاره من راحت باشم.آخه خیلی حرفا توشه.

آره راست میگی

این امضای من خیلی حرفا توش هست

شاید به اندازه یه کتاب حرف داره واسه گفتن...

لینک به دیدگاه
آره راست میگی

این امضای من خیلی حرفا توش هست

شاید به اندازه یه کتاب حرف داره واسه گفتن...

دریاب

عبور ثانیه ها را

که میگذرند

بی انکه بیاد اوری

و

بیاد خواهی اورد

ثانیه اخر

تمام ثانیه های در گذشته را

بی انکه در یابی

لینک به دیدگاه
دریاب

عبور ثانیه ها را

که میگذرند

بی انکه بیاد اوری

و

بیاد خواهی اورد

ثانیه اخر

تمام ثانیه های در گذشته را

بی انکه در یابی

:wubpink:

منم دلم برا عزیزام خیلی تنگ شده خیلیییییییییییییییییییییی:sigh::sigh:

نگران نباش بهشون میرسی... :w16:

لینک به دیدگاه

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...