رفتن به مطلب

دعوت به همکاری برای جذب مدیر روابط عمومی خارجی سایت

ارسال های توصیه شده

با توجه به صبحت هایی در جلسات مدیریتی مطرح شده، تصمیم گرفته شده برای گسترش ارتباطات انجمن و به خصوص ارتباط با خارج از فضای مجازی، اقدام به جذب مدیر روابط عمومی خارجی نماییم.

وظایف مدیر روابط عمومی خارجی:

• تبلیغات مجاز در سایت های دیگر و دعوت از کاربران در انجمن های تخصصی
  • صحبت با سایت های هم راستا و خوب جهت تبادل لینک و همکاری
  • صحبت با سایت های معتبر و شرکت ها جهت گرفتن تبلیغات (در صورت گرفتن تبلیغات 20% از سود تبلیغات به وی واگذار می شود)
  • صحبت با موسسات علمی جهت همکاری به روش های مختلف

به طول کلی بازاریابی و ارتباطات خارج از فضای مجازی انجمن به کمک مدیر روابط عمومی خارجی انجام میشه. در آینده نزدیک و با راه اندازی فروشگاه انجمن، ارتباط با موسسات و شرکت های مختلف برای همکاری با فروشگاه نیز از مسئولیت های مدیر مربوطه می باشد.

برای این منظور از دوستانی تمایل به همکاری با انجمن به عنوان مدیر روابط عمومی خارجی سایت را دارند دعوت به عمل می آید. مدیر انتخاب شده مدتی به صورت آزمایشی فعالیت خواهد نمود تا فعالیت وی مورد تأیید نهایی قرار گیرد.

با تشکر

مدیریت انجمن نواندیشان

• Like 42
لینک به دیدگاه

فکر خوبیه ولی کار آسونی نیست باید خوب اطلاع رسانی بشه تا اونهایی که توانایی این کار رو دارن بتونن اعلام آمادگی و همکاری کنن

• Like 6
لینک به دیدگاه
خواهشا اگه می خواهید تبلیغات کنید زیاد بر ندارید که آدم از سایت زده بشه

خیالتون راحت اگر بخوایم تبلیغاتی بکنیم خیلی کم و محدود اینکار رو انجام میدیم. مدیر روابط عمومی خارجی فقط برای گرفتن تبلیغات نیست.

همونطور هم که دوستان گفتن مسئولیت سنگینی هست که امیدواریم شخص مناسبی برای این کار انتخاب بشه :a030:

• Like 9
لینک به دیدگاه
:ws52:

يعني كي ميتونه باشه......

خب بنظر من بايد اول تهراني باشه .... مگه نه؟

پس من نيستم:ws3:

مگه فقط توی تهران مراکز علمی هست؟؟

اتفاقا باید توی هر شهری ما یه نماینده داشته باشیم

من فکر نمیکنم یک نفر بتونه از عهده مسئولیتهای این نقش بربیاد

باید یه گروه باشن

هوووم؟؟

• Like 11
لینک به دیدگاه
مگه فقط توی تهران مراکز علمی هست؟؟

اتفاقا باید توی هر شهری ما یه نماینده داشته باشیم

من فکر نمیکنم یک نفر بتونه از عهده مسئولیتهای این نقش بربیاد

باید یه گروه باشن

هوووم؟؟

موافقم ...

• Like 3
لینک به دیدگاه

پس باید یکی باشه که ساکن تهران هستش وگرنه غیر اون سخته ...چون تمام جاهایی که باید طرف اونجاها بره فقط تهران هستش ...یعنی خوباش اونجا هستن ....

حالا واسه ما کار سراغ ندارین ؟ سرایداری ..آبدارچی ....

• Like 5
لینک به دیدگاه
تالار آزاد ارتباطش با مدیر روابط عمومی خارجی سایت چیه؟ :ws52:

من اگه یه چیز بگم میشه دلسرد کردن بچه ها.منظورم اینه که اون تالار یکی دو هفته ایه رنگ و بوی قبلا" رو نداره.تالار آزاد اگه پررونق باشه همه رو دور هم جمع میکنه..................................اونوقت گزینه های خوبی پیشنهاد میشن:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...