رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

خب بذارید نحوه ترسیمش هم بگم که دیگه بحث درو پنجره رو ببندیم.

در یا پنجره رو انتخاب میکنیم بعد از تنظیمات میریم توی پلان. برای ترسیم هم حتما باید دیوار داشته باشیم. روی یه قسمت از دیوار کلیک میکنیم و کلیک دوم رو سمتی که میخوایم بازشو به اونطرف باز بشه میزنیم.

حالا شاید بگید میخوایم درمون طبق یه فاصله ای زده بشه برای این هم راهی داریم نگران نباشید

برای اینکار باید گزینه زیر فعال باشه.

s8xcl3oi9q8msnaz8nqn.jpg

half دیوار رو دو قسمت میکنه و میتونیم وسط دیوار درمون رو بندازیم.

division هم دیوار رو به تعداد قطعات مساوی تقسیم میکنه.

precent هم یه درصد بهش میدیم.

distance هم یه اندازه بهش مییم و طبق همون اندازه میتونیم درمون رو روی دیوار ایجاد کنیم.

برای تغییر این عددها هم گزینه set special snap رو میزنیم پنجره زیر باز میشه و عددها رو تغییر میدیم.

waluh52c50ueqyw7gpjb.jpg

لینک به دیدگاه
دوستان انتقاد نمیکنید؟:w00:

تا الآن چطور بوده؟ میشه تحملم کرد؟

خیلی خوب بود :w00:

دستت درد نکنه:w00:

کار خوب که انتقاد نداره :w00:

( وای چقدر داد زدم :ws2:)

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام به همه دوستان معمار...:icon_gol:

غیبت طولانی من رو ببخشید به خدا وقت نمیکنم.ولی حالا با یه سری آموزش اومدم البته از ابتدا به صورت فایلهای پی دی اف هست که فکر کنم بهتر باشه فعلا فهرست و فصل اول دومو داشته باشید تا بقیش. این آموزشارو یکی از دوستای خوبم تهیه کرده.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

بریم سراغ ادامه پی دی افها....

اینم از سه تا دیگه.........

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

midoonam in soal ro inja nabayad beporsam ama az oonjaei ke khordad tahvile tarhe nahaei daram be shedat be pasokhe in soal ehtiaj daram..lotfan komakam konid

man mikham filam ro az auto cad varede archicad konam mikham meghiasesh hamoon 1.100ke keshidam baghi bemoone va betonam ba estefade az pelanam karam ro 3bodi konamo render begiram ama meghiasesh beham mirize va aslan rahesho balad nistam.mishe lotfan raveshe in karo az aval behem begid mamnoon misham:ws21:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
midoonam in soal ro inja nabayad beporsam ama az oonjaei ke khordad tahvile tarhe nahaei daram be shedat be pasokhe in soal ehtiaj daram..lotfan komakam konid

man mikham filam ro az auto cad varede archicad konam mikham meghiasesh hamoon 1.100ke keshidam baghi bemoone va betonam ba estefade az pelanam karam ro 3bodi konamo render begiram ama meghiasesh beham mirize va aslan rahesho balad nistam.mishe lotfan raveshe in karo az aval behem begid mamnoon misham:ws21:

من خیلی وقت بود که نبودم نمیدونم اینو کی گذاشتین..ولی جوابو میدم شاید بعدا به درد بخوره.

شما باید واحد اندازه گیری کد رو با دستور units درست کنید. توی آرشیکد هم توی units همون واحدی که توی کد دادین رو باید بذارین..به عنوان مثال اگه توی کد مقیاستون متر هست توی آرشیکد هم باید رو متر بذارین.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 11 ماه بعد...
اگه سوالی در مورد دیوار و در و پنجره هست در خدمتم.

سلام خوبین؟ یه چیزی هست اینکه بصورت فیلم تمام قسمتهاشو نداری از اول تا اخرش؟ اینکه تو ارشیکد ما پلان میدیم بعد خودش پرسپکتیو و نما رو خودش میزنه بامقطع هر چند تا که دلمون بخواد بهمون تحویل میده؟؟؟؟ خواهش زود جواب بده:ws52:

لینک به دیدگاه
سلام خوبین؟ یه چیزی هست اینکه بصورت فیلم تمام قسمتهاشو نداری از اول تا اخرش؟ اینکه تو ارشیکد ما پلان میدیم بعد خودش پرسپکتیو و نما رو خودش میزنه بامقطع هر چند تا که دلمون بخواد بهمون تحویل میده؟؟؟؟ خواهش زود جواب بده:ws52:

شما از هرجا که بخواین میتونین هرچندتا که بخواین نما و برش بزنین.

توی قسمت ducument با گزینه section برش میزنه گزینه elevation هم نما میزنه

لینک به دیدگاه
شما از هرجا که بخواین میتونین هرچندتا که بخواین نما و برش بزنین.

توی قسمت ducument با گزینه section برش میزنه گزینه elevation هم نما میزنه

سلام خوبی؟؟ من اموزش کامل ارشیکد رو میخواستم همراه با ارتیلانتیس ولی هیچ جایی گیر نیوردم شما دارین به من بدین؟؟ اگه دارین من ایمیلم رو بهتون میفرستم مرسی زودی جواب بدین :ws37:

لینک به دیدگاه
سلام خوبی؟؟ من اموزش کامل ارشیکد رو میخواستم همراه با ارتیلانتیس ولی هیچ جایی گیر نیوردم شما دارین به من بدین؟؟ اگه دارین من ایمیلم رو بهتون میفرستم مرسی زودی جواب بدین :ws37:

من آرشیکد رو خودم کار کردم یاد گرفتم متاسفانه جایی هم آموزش کاملشو گیر نیاوردم آرتلانتیس هم خودم کار کردم ولی سی دی آموزش آرتلانتیس هست.

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...
با سلام خدمت دوستان عزیز

درباره نحوه طراحی نما و طراحی دیوار با آرشیکدکمک میخواستم :icon_pf (34):

چه کمکی؟ مشخص کن دقیقا میخوای چیکار کنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...