رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 8.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قاسم جان بله هم کرج هم پاکدشت 25 تا! روزانه پاکدشت که رو شاخشه ... اما من کرج رو میخوام! هیچکسم نمیتونه جلوم رو بگیره!!! ........................................................... سلام خوب شد امشبی انجمن یه لحظه پوکید! همه متلاشی شدن! اسپمرهای ارجمند دیگه وقت خوابه! شبتون بخیر

لینک به دیدگاه
الهه الهی که تهنا موندی! سلام. خواب و زندگی نداری؟

:sigh:فخط منو تنها بزارینا...

اتفاقا با تو کار داشتم..ک با این وضع افتضاح نت نمیتونم بگم:hanghead:

کارو زندگیم داریـــــم

لینک به دیدگاه
حمید، الهه منم اومدم:ws3: پوکیدن انجمن هر چندوقت یکبار رخ میده و اتفاق عجیبی نیست:banel_smiley_4:

سلام

آره والا:icon_pf (34):

دیگه یاد گرفتم اونقد بشینم رفرش بزنم ک از رو بره و باز کنه:w02:

لینک به دیدگاه
آخی قاسم باز میترسی بمونی از آخر اول شی؟:whistle:

اون دفعه اول گروه دو بودم بعد با نظر داور:4564:نمره 16 فقط بهم داد و روی رأی بچه ها در دور دوم تاثیر منفی گذاشت و آخرم ما نفهمیدیم بجای سوم چرا چهارم شدیم:4564:

لینک به دیدگاه
اون دفعه اول گروه دو بودم بعد با نظر داور:4564:نمره 16 فقط بهم داد و روی رأی بچه ها در دور دوم تاثیر منفی گذاشت و آخرم ما نفهمیدیم بجای سوم چرا چهارم شدیم:4564:

:there:این دفه جبران میشههه..اهوووم:there:

لینک به دیدگاه

:there:این دفه جبران میشههه..اهوووم:there:

لینک به دیدگاه

قاسم جان انقد نرفتی و هی الکی اینجا چرخیدی که الهه منصرف شد ... دیگه باهام حرفی نزد! اون سری داور یه ایراد فنی از عکست گرفت! بخدا یادم نیست وگرنه بهت میگفتم!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...