رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام:hanghead:

سلام:ws38:

ما در جنگل های انبوه یزد بودیم و مدام جنگل گردشی میکردیم:w02:

جای ما خالی!!

الهه جون بحث خودمون رو ادامه بدیم

بذار بعضیا همینطور کسی باهاش حرف نزنه تا دیگه بدقولی نکنه

چون دیگه هیچ عذری برا من موجه نیست

اینو بهش بگو.

قاسم این پیام بالایی رو بخون!خطاب به شوماس:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 8.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جای ما خالی!!

قاسم این پیام بالایی رو بخون!خطاب به شوماس:ws3:

جای همه دوستان خالی واقعا موقع خوبی رفتیم همش بارون میومد و هوا خیلی لطیف شده بود و بعد مه شد و واقعا منظره زیبایی داشت:ws3:

لینک به دیدگاه
بچه های بجای دعوا

تغییر رنگ دادنمو بهم تبریک بگین

یالا:ws3:

مگه آفتاب پرستی رنگ عوض میکنی:ws3: دیگه الهه مدیر نیستش:w02:حمید کودتا کرد و الهه رو کنار زد و قدرت رو به تنهایی قبضه کردicon_pf%20(34).gif

رنگ بنفش خوشگلتر بود ولی این رنگ جدیدت آبی نیست رنگ مال من آبیه! مال تو بین بنفش و آبیه:ws3:

لینک به دیدگاه

بدری:لازم نکرده:w000:

به زور به دست آوردمش:vahidrk:

حنانه:میسی خانومی..حالا امشب رو بخاطر من آشتی کنین...از فردا اگه بدقولی کرد اجازه میدم گردنشو بزنی:ws28:

عارف:این قاسمم وقتی تازه اومده بود گیر داده بود به عنوان و مدال!

من نمیدونم این چی داره ک من هنوز کشفش نکردم:w58:

لینک به دیدگاه
مگه آفتاب پرستی رنگ عوض میکنی:ws3: دیگه الهه مدیر نیستش:w02:حمید کودتا کرد و الهه رو کنار زد و قدرت رو به تنهایی قبضه کردicon_pf%20%2834%29.gif

رنگ بنفش خوشگلتر بود ولی این رنگ جدیدت آبی نیست رنگ مال من آبیه! مال تو بین بنفش و آبیه:ws3:

حمید دید زیر بار مسئولیت دارم نابود میشم..فداکاری کرد:ws28:

آره رنگش یجوریههه...بابا قرمز جیغ میشد از این بهتر بود:ws3:

لینک به دیدگاه
الهه بهش بگو من وقتی رسیدم خوابگاه حتی یه ذره هم نخوابیدم وزودی اومدم اینجا وحال بعضیا رو پرسیدم

حالا کی بدقوله؟

ما مثل بعضیا زاپاس نداریم که انرژی ذخیره کنیم:ws3: من بعدی که رسیدم اومدم انجمن و سرزدم و نبودن بعضیا:w000: و بعد 2تا تشکرزدم و بعدش دیگه چشمام باز نمیشد و خوابیدم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
حمید دید زیر بار مسئولیت دارم نابود میشم..فداکاری کرد:ws28:

آره رنگش یجوریههه...بابا قرمز جیغ میشد از این بهتر بود:ws3:

:ws28:

حالا هنوز قابلیت های مدیرارو داری مثل حذف و انتقال و اینا یا دیگه واقعا حمید همه چی رو انحصاری کرد؟:icon_pf (34):

منو هم زود تند سریع مسوول بخش منابع طبیعی کنید:whistle:کاربر ویژه عنوان الکیه:ws3: به قول بابا پنجعلی الکییییییییییییییه

لینک به دیدگاه
:ws28:

حالا هنوز قابلیت های مدیرارو داری مثل حذف و انتقال و اینا یا دیگه واقعا حمید همه چی رو انحصاری کرد؟:icon_pf (34):

منو هم زود تند سریع مسوول بخش منابع طبیعی کنید:whistle:کاربر ویژه عنوان الکیه:ws3: به قول بابا پنجعلی الکییییییییییییییه

طفلی داداش حمیدم:hanghead:

آره ابزار مدیریتی رو دارم...چیه؟باز میخوای دردسر درست کنی برام، تاپیک انتقال بدم برات؟:4564::w000::ws3:

هه..نه بابا چه الکیهههه تو فعالیتتو بیشتر کن ابزارم میدن بهت:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...