رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

Bahram Sh مهمان

دوستان با تذکر به جا سارای عزیز و یاداوری خوبی که انجام دادن..قرار دادن شیت اول و آخر برای کرکسیون و پی بردن به پیش رفت در کار کفایت می کنه ..:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 167
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

Bahram Sh مهمان
پس خطوط عمودی کو؟؟ :banel_smiley_4::ws3:

اونو تا جمعه تموم می کنم ...

همشو که نمی شه یهو انجام داد .. :w16:

راستی تمرین کردی .. :icon_gol:

این تمرین راحت تر هست .... خیلی زودتر تموم میشه..:a030:

لینک به دیدگاه
اونو تا جمعه تموم می کنم ...

همشو که نمی شه یهو انجام داد .. :w16:

راستی تمرین کردی .. :icon_gol:

این تمرین راحت تر هست .... خیلی زودتر تموم میشه..:a030:

همه خط هام می ره تو هم :ws44:

اون تمرین واسم راحت تر بود...

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
همه خط هام می ره تو هم :ws44:

اون تمرین واسم راحت تر بود...

اگه می خوای اون تمرین را انجام بده ..بعد که مسلط شدی بیا این تمرین را انجام بده..:a030:(البته اگه مایلی)

لینک به دیدگاه
اگه می خوای اون تمرین را انجام بده ..بعد که مسلط شدی بیا این تمرین را انجام بده..:a030:(البته اگه مایلی)

فکر کنم باید همینکارو بکنم چون این یکی خیلی افتضاح می شه :ws3:

لینک به دیدگاه

من اینجاهم عذر خواهی میکنم که دیر به تمرین رسیدم.....:icon_pf (34):

این تمرین خط 1!!!

فوق العاده سخت بود.....:banel_smiley_52: دستم استرس میگرفت..... :banel_smiley_52:نمیشه بدون اون نقطه ها همین تمرین رو انجام بدیم.....؟؟ :ws52:

صفحه رم عمدا پر نکردم که افتضاح بودن خطهام کاملا مشخص باشه....:banel_smiley_4:

برا تمرین بعدی هم ایشالا به زودی خدمتتون میرسم.....:ws37:

49065251999112843515.jpg

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
من اینجاهم عذر خواهی میکنم که دیر به تمرین رسیدم.....:icon_pf (34):

این تمرین خط 1!!!

فوق العاده سخت بود.....:banel_smiley_52: دستم استرس میگرفت..... :banel_smiley_52:نمیشه بدون اون نقطه ها همین تمرین رو انجام بدیم.....؟؟ :ws52:

صفحه رم عمدا پر نکردم که افتضاح بودن خطهام کاملا مشخص باشه....:banel_smiley_4:

برا تمرین بعدی هم ایشالا به زودی خدمتتون میرسم.....:ws37:

49065251999112843515.jpg

سلام بر لیلیان عزیز .. همین که شروع به تمرین خط کردی یعنی داری وادی و گذر گاه ترس رد می شوی ..

در اوایل تمرین خط واقعا دسته شما می لرزه و قوس بر می داره ولی بعد از یک مدته می توانید بدون استفاده از تکیه دادن دست بر روی شاسی خط بکشید که در این مرحله دست شما بسیار گرم شده ...

در مورد این کار شما قدرت دست پایینه علت این امرم شاید فاصله زیادی هست که در بین کروکی های شما پدید آمده

این دو نقطه لازمه چون این به خط های شما هدف می دهد . انشالله از فزدا تمرین 3 خط را انجام می دهیم که بعد از آمادگی خوب دست به سراغ سایر تمرین ها می رویم انشالله از اول مهر سراغ تمرین های بعدی و در نهایت کروکی از بنا و طبیعت می رویم..:icon_gol:

بازم تبریک که شروع بکار کردی ...

:ws3:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

با سلام به تمام دوستان گلم ..

نمی دانم چرا استقبال خوبی از این تاپیک نشده ولی این را اول تاپیک بیان کردم شما هر چه قد هم که دستانی قوی داشته باشید ولی با کار نکردن بعد از یک مدت خواه ناخواه از قدرت دستتان کاسته می شود ..

این تمرین را دوستانی انجام دهند که تمرین های 1 و 2 خط را به خوبی انجام داده باشند انشالله از هفته دیگر تمرین ها به حالت پرانگیره تبدیل می شوند و احتمالا مورد استقبال دوستان قرار بگیرند.

تمرین دایره:

ابعاد شیت های این تمرین مانند تمام تمرین ها کاغذ a3 می باشد.

در این تمرین ابتدا مرکز دایره را با یک نقطه مشخص می کنید و سپس محیط دایره را رسم می کنید. شعاع دایره باید از 5 سانتی متر فراتر رود . انحراف خط های شما از این مقدار نباید بیش از 2 میلی متر باشد.

این تمرین را در 4 کاغذ A3 انجام دهید.

البته ممنون از سارا و لیلیان عزیز که تمرین را شروع کردن.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یه توضیح راجع به کاهایی که گذاشتم

این کارا مال 6 ماه پیشه زمانی که هنوز تازه وارد رشته معماری شده بودم وبرای اولین بار راپید دستم گرفتم(من قبلا کامپیوتر میخوندم)اگه بده ببخشید دیگه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...