رفتن به مطلب

سوال و جواب در زمینه ansys

Amin

ارسال های توصیه شده

سلام به همگی

من باید به سطح داخلی یک واشر فشاری معادل 5 پاسکال اعمال کنم و سپس تحلیل اش کنم.

سوالاتی که برایم پیش آمده:

1. آیا فشار باید در مختصات استوانه ای اعمال شود؟

2. نحوه ی اعمال فشار در مختصات فوق به چه صورت است؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 133
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام به همگی

من باید 2 تا استوانه ی تو در تو مدل کنم که جنس استوانه ی بیرونی مس و درونی آلومینیوم باشه

کسی میتونه کمکم کنه که چطوری باید طراحیش کنم؟

ممنون از همه

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام دوستان

آقا من یدونه مبدل 2 لوله ای رو تو سالید ورک کشیدم به انسیس مشینگ ایمپورت کردم اونجا قشنگ مش بندیشو انجام دادم اما وقتی مش رو به فلوئنت وارد کردم علاوه بر اون شرایط مرزی رو که با named selection ایجاد کردم یه سری شرایط مرزی دیگه ای هم میاد

برای مثال من دیواره لوله رو با ضخامت 0.8 میلیمتر کشیدم و مش بندی کردم اما تو فلوئنت دیوار چند تا میشه و برای همه سطوح جامدم یه سطح رو به عنوان دیوار ایجاد میکنه که باعث سردرگمیم میشه.

و اینکه اون شکلی رو که از سالید به انسیس ایمپورت کردم تو انسیس سطوحش موقع inflation به 2 تیکه تبدیل میشن در حالی که اصولا باید پیوسته باشن که موقع انتخاب کل سطح رو یجا انتخاب کنن

ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه.شیرینیش محفوظه.

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

با سلام

دارم با ماکرو نویسی، یه تحلیل انتقال حرارت با انسیس 12 (APDL) انجام میدم.

در قسمتی از برنامه می خواهم از دستورهای sfedele و sfe استفاده کنم.

SFEDELE, ELEM, LKEY, Lab

سوالم در مورد LKEY است.

شماره صفحه های هرالمان مکعبی را چه طوری میشه فهمید؟ مثلا نام گذاری 6 وجه آن به چه صورت است؟ می خوام شماره وجه مورد نظر خودم رو در LKEY قرار بدهم.

باتشکر فراوان

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام من یه برنامه ای از انسیس رو اجرا کردم حالا میخوام مش زده شده رو نگاه کنم اما پیداش نمیکنم . میشه راهنمایی کنید از کدوم قسمت میشه مش زده شده رو نگاه کرد؟

لینک به دیدگاه

سلام من یه برنامه ای از انسیس رو اجرا کردم حالا میخوام مش زده شده رو نگاه کنم اما پیداش نمیکنم . میشه راهنمایی کنید از کدوم قسمت میشه مش زده شده رو نگاه کرد؟

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

[h=2][/h]

سلام

من هنگام کار با انسیس 14(CFX) در مرحله آخر یعنی وقتی که قراره مساله حل بشه با یه پیغام مواجه میشم به نام کد 1 مبنی بر اینکه فایل نتایج موجود نیست..کسی میدونه اشکال از کجاست؟متن پیغام به صورت زیر است

The ANSYS CFX solver exited with return code 1. No results file has been created.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
  • 5 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...