رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

فکر کنم آخرین کتابی که خوندم میرا بود....عاشق توصیف هاش شدم! از این کتاب های توی سبک آلبرکامو و سارتر! و شاید کمی صادق هدایت گونه!

همه ی خونه ها شیشه ای بودن! هیچ کس نباید چیزی برای پنهان کردن میداشت!

همه باید دسته جمعی راه میرفتن و بلند بلند میخندیدن،کسی که تنها بود و غمگین،باید اصلاح میشد...

لینک به دیدگاه

اهان ((آبجی خانوم)) صادق هدایت هم خوندم اخیرا...تو کل داستان از شخصیت آبجی خانوم متنفر بودم و دوست داشتم بره گورشو گم کنه!! ولی آخرش اینجوری شدم...> :sigh: هممون بدیم و خودخواه...

((عروسک پشت پرده)) رو هم خوندم!! جالبه که یه فیلم به اسم ساحره دقیقا ایدشو از این داستان گرفته! ولی نویسنده ی فیلم اصلا به روی خودش هم نیورده این مسیله رو...!!

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

اخرین اخرین اخرین کتابی که همین نیم ساعت پیش تمومش کردم کتابی بود به اسم : سه گزارش کوتاه درباره نوید ونگار نوشته مصطفی مستور

اصلا فکر نمیکردم اینقدر قلمش قدرتمند وکاراکترهای داستانیش هدفمند وشیوا باشن

فوق العاده بود وتاثیرگذار

واقعا از خوندنش وغرق شدن دردنیایی که به زیبایی وبا بیرحمی هرچه تمام عریان توصیفش میکنه لذت بردم

حتما بخونیدش:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

کتاب دیگه که خوندم داستان میرا بود

فرصت نکردم دنبال نسخه انگلیسیش بگردم وبخاطر توصیه زهرا خوندمش وجالب بود

نقد بسیار بیرحمانه ای بر فلسفه سوسیالیزم وانشعابات با افکار تندرو واحساسی دهه های 70 و80 میلادی

کتاب کم حجم پراز غلط نگارشی ومملو از سانسور والبته خوبی بود

لینک به دیدگاه

داستان صوتی جوجه سرکنده نوشته اوراسیو کوئیروگا

واقعا جالب و شنیدنی والبته اگه کتاب چاپ شده توسط انتشارات نی رو بخونید خواندنی بود

بعدا درمورد کوئروگا بیشتر مینویسم!دی:

لینک به دیدگاه

کتاب دیگه کتابی بود با عنوان : هیچکدام برای ازدواج مناسب نبودند اثر حمیدرضا هوشمند از فیلمسازان جوان کشور

خاطره نویسی وذکر داستان زندگی شخصی نویسنده که طنزالود ونوستالژیک بود

لینک به دیدگاه
کتاب اخر دیگه که خوندم ضیافت عشق افلاطون بود

کتابی که به بررسی چارچوب های فلسفی احساسات وعواطف پرداخته بود ودرکل خوب بود:ws37:

عاره منم دوسش داشتم...کلا جمع باحالی دارن دوستای افلاطون...:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...