رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بالاخره مردان مریخی زنان ونوسی رو تموم کردم.حتما بخونید.به من که خیلی کمک کرد البته امیدوارم بتونم تو عمل در زندگیم نشون بدم.برای شناخت مرد ها و زن ها از هم خیلی کمک می کنه!اینکه مردا غاری دارند برای پناه بردن!اینکه مبادا وارد این غار بشید که با خشم اژدها مواجه میشید.و قابل توجه آقایون که خانم ها فقط می خواند با شما حرف بزنند و دردودل کنند!اونها دنبال این نیستند که شما مردها مشکلاتشون رو حل کنید.به همین سادگی.:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

"فرنی و زویی" اثر جی. دی. سلینجر رو دارم میخوونم، قسمت اولشو خووندم. داستانی که داریوش مهرجویی با اقتباس از اون فیلم پری رو ساخت.

الان هم میخوام کتاب "عادت می کنیم" زویا پیرزاد رو بخوونم.

• Like 5
لینک به دیدگاه

ما چگونه ما شدیم،زیبا کلام

همنوایی شبانه ارکستر چوبها،رضا قاسمی

داستان خرسهای پاندا به روایت یک ساکسیفونیست که دوست دختری در فرانکفورت دارد(نمایشنامه است این البته)

هرسه رو موازی خوندم:ws37:

• Like 4
لینک به دیدگاه

بیگانه اثر کامو رو خوندم و الان دارم سقوط اثر کامو رو می خونم .

پیشنهاد می کنم کتاب بیگانه رو حتماً بخونید ، خیلی مختصر و جمع و جوری حدود 150 صفحه است و زودی تموم میشه ولی واقعاً مفهومیه ، آدمو یه جوری می کنه . تاکید میکنم حتماً بخونیدش .

• Like 7
لینک به دیدگاه
بیگانه اثر کامو رو خوندم و الان دارم سقوط اثر کامو رو می خونم .

پیشنهاد می کنم کتاب بیگانه رو حتماً بخونید ، خیلی مختصر و جمع و جوری حدود 150 صفحه است و زودی تموم میشه ولی واقعاً مفهومیه ، آدمو یه جوری می کنه . تاکید میکنم حتماً بخونیدش .

کتابای کامو و سارتر و کافکا بی نظیرن ... :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

1- نام کتاب: فرهنگ واژگان گویش های ایران

2- نام نویسنده: غلامرضا آذرلی

3- نام انتشارات: نشر هزار

4- قیمت کتاب: 16500 تومان

5- کتاب «فرهنگ واژگان گویش های ایران» می تواند کلیدی باشد برای گشودن باب پژوهش های بنیادین در زمینه شناخت و ریشه یابی پیوستگی گویش های گوناگون در پهنه گسترده ایران زمین. برای آنان که نه بصورت محلی، بلکه از دیدگاه یکپارچه و گسترده، خواهان مطالعه در زمینه زبان فارسی هستند. همچنین این کتاب می تواند الگوئی مناسب برای پژوهندگانی باشد که هرچند درحال حاضر خارج از مرزهای ایران کنونی بسر می برند اما در بستر فرهنگ و باورها و زبان مشترک با ما، سیر هستی زبان های ایرانی را پاسداری می نمایند.

• Like 6
لینک به دیدگاه

نام کتاب:درخت زیبای من

نویسنده:ژوزه مائورو ده واسکونسلوس

مترجم:قاسم صنعوی

انتشارات:سحر

قیمت:6500 تومان

درخت زیبای من یکی از زیباترین آثاری است که درباره ی کودکی و دنیای ان نوشته شده است...

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...