رفتن به مطلب

درخواست تعویض نام اعضاء

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 2 هفته بعد...
lotfan name karbari bande ra b nimaa taghir dahid

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش اومدی

لطفا برای ارسال پست فارسی تایپ کنید:icon_gol:

نام کاربری nimaa قبلا انتخاب شده نام دیگری رو انتخاب کنید:a030:

لینک به دیدگاه

مد شده این اسم عوض کردن!!!:w58:

من اسممو دوس دارم چیکار کنم! دوس ندارم کم بیارم:ws3:

ولی صرفا یک پیشنهاد هستش، این تغییر نامها رو بهتر نیست قانونمند کنید؟:ws38:

صرفا یک پیشنهاد بود!:ws37:

لینک به دیدگاه
مد شده این اسم عوض کردن!!!:w58:

من اسممو دوس دارم چیکار کنم! دوس ندارم کم بیارم:ws3:

ولی صرفا یک پیشنهاد هستش، این تغییر نامها رو بهتر نیست قانونمند کنید؟:ws38:

صرفا یک پیشنهاد بود!:ws37:

خب گاهی کاربر یه اسمی انتخاب میکنه بعد پشیمون میشه یه کاربر داشتیم که الکی عضو شده بود دستش رو گذاشته بود رو یه دکمه مثلا jjjjjjjjبعد که اومد خوشش اومد مدیر هم شد و اسمش رو تغییر داد

قانون که داره:w02:

قوانین تغییر نام کاربری:

هر کاربر حداکثر تا 3مرتبه می تواند نام کاربری خود را تغییر دهد و فاصله تغییر نام بین هر مرتبه حداقل 6ماه می باشد.:w02:

لینک به دیدگاه
خب گاهی کاربر یه اسمی انتخاب میکنه بعد پشیمون میشه یه کاربر داشتیم که الکی عضو شده بود دستش رو گذاشته بود رو یه دکمه مثلا jjjjjjjjبعد که اومد خوشش اومد مدیر هم شد و اسمش رو تغییر داد

قانون که داره:w02:

قوانین تغییر نام کاربری:

هر کاربر حداکثر تا 3مرتبه می تواند نام کاربری خود را تغییر دهد و فاصله تغییر نام بین هر مرتبه حداقل 6ماه می باشد.:w02:

ددم وای!!!!!!!!!! 3باااار؟؟ چه قانونمند:ws3:

منظورم اینجوری نبود! مثلا اسمای بی مسما ، شماره، اسم شخص و.... عوض بشن یا اینکه یه حد امتیاز خاصی داشته باشن که واسه تغییر بتونن اقدام کنن و....

لینک به دیدگاه
ددم وای!!!!!!!!!! 3باااار؟؟ چه قانونمند:ws3:

منظورم اینجوری نبود! مثلا اسمای بی مسما ، شماره، اسم شخص و.... عوض بشن یا اینکه یه حد امتیاز خاصی داشته باشن که واسه تغییر بتونن اقدام کنن و....

اتفاقا چند وقت پیش سر این موضوع بحث شد قرار شد سخت گیری نکنیم و یه مقدار بچه ها رو راحت بذاریم:w02:

لینک به دیدگاه
اتفاقا چند وقت پیش سر این موضوع بحث شد قرار شد سخت گیری نکنیم و یه مقدار بچه ها رو راحت بذاریم:w02:

چه مهربون!!!:banel_smiley_4:

نتیجش اینه که هرروز اسامی جدید میبینیم فکر میکنیم تازه واردن! میری میبینی نه بابا قدیمیه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
چه مهربون!!!:banel_smiley_4:

نتیجش اینه که هرروز اسامی جدید میبینیم فکر میکنیم تازه واردن! میری میبینی نه بابا قدیمیه:banel_smiley_4:

خب تو که مدیر این بخشی هر روز یه سر بیا اینجا:w02:

ما اینجا اعلام میکنیم:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...