رفتن به مطلب

حاضری با یه معمار ازدواج کنی؟

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

چی ؟

دک و پز؟

اگه دک و پز به نقاشی کشیدن و کاردستی درس کردن باشه من ابتدایی بودم کلی دک و پز داشتم:ws28:

شما همون نقاشیاتونو بکشید :w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کاملا هم اینجوریه

ما تو دانشگاه خودمون که فقط این مساله روداریمTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لابد شماها یه چی میگید اونام میگن همیشه دو طرفه اس :w16:چون تو دانشگاه ما همچین مسئله ای وجود نداره :w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
لابد شماها یه چی میگید اونام میگن همیشه دو طرفه اس :w16:چون تو دانشگاه ما همچین مسئله ای وجود نداره :w16:

نه به خدا ما کاری باهاشون نداریم

اونا فقط کرم میریزن

بچه های دانشگاه شما با وجود دختر خانمی مثل تو از اون حرفا نمیزنن که

• Like 1
لینک به دیدگاه
نه به خدا ما کاری باهاشون نداریم

اونا فقط کرم میریزن

بچه های دانشگاه شما با وجود دختر خانمی مثل تو از اون حرفا نمیزنن که

نمیدونم والا اما همه جا استثنا وجود داره لابد اونام اسثنا هستن:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

ای بابا!!!!!!:w58:

تا وقتی که فقط از مهندسی اینو یاد گرفتیم که خوب انتگرال حل کنیم دیگه چه فرقی میکنه چی خونده باشیم؟؟؟؟؟

هر وقت تونستیم از از علممون استفاده کنیم (توجه کنید گفتم علممون نه مدرکمون!!!) و یه پولی در آریم اونوقت مهندس شدیم:banel_smiley_4:

شاید همین بچه های معماری از همه ما ها بهتر بودن و مفید تر!!!!!!! (بچه های معماری تشکر یادشون نره:ws3:)

حالا یکی مث بچه های معماری رشته اش جوریه که ماکت باید بسازه و یکی مث من بایستی آچار کشی بلد باشه و موتور سر هم کنه...

این دعوای بین رشته ای رو تجربه ندارم......چه جوریاس؟؟؟؟؟؟؟فک کنم خیلی چیز باحالی باشه.....ولی مرده شور امکانات دانشگاه ما رو ببرن.....:banel_smiley_4:

اینم بگم که اسپم نشه من کلن رشته برام زیاد مهم نیس تو ازدواج..... اگه یه معمار خصوصیت هایی که من میخوام رو داشته باشه ازدواج میکنم باهاش:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
ای بابا!!!!!!:w58:

تا وقتی که فقط از مهندسی اینو یاد گرفتیم که خوب انتگرال حل کنیم دیگه چه فرقی میکنه چی خونده باشیم؟؟؟؟؟

هر وقت تونستیم از از علممون استفاده کنیم (توجه کنید گفتم علممون نه مدرکمون!!!) و یه پولی در آریم اونوقت مهندس شدیم:banel_smiley_4:

شاید همین بچه های معماری از همه ما ها بهتر بودن و مفید تر!!!!!!! (بچه های معماری تشکر یادشون نره:ws3:)

حالا یکی مث بچه های معماری رشته اش جوریه که ماکت باید بسازه و یکی مث من بایستی آچار کشی بلد باشه و موتور سر هم کنه...

این دعای بین رشته ای رو تجربه ندارم......چه جوریاس؟؟؟؟؟؟؟فک کنم خیلی چیز باحالی باشه.....ولی مرده شور امکانات دانشگاه ما رو ببرن.....:banel_smiley_4:

اینم بگم که اسپم نشه من کلن رشته برام زیاد مهم نیس تو ازدواج..... اگه یه معمار خصوصیت هایی که من میخوام رو داشته باشه ازدواج میکنم باهاش:ws3:

سخنان گوهر بار از آقای امام یاسر(ره):ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

آرتاش خانوم شما خودت در نظر بگیر.من هنوز تو مفهوم سوال موندم. حاضری با یه معمار ازدواج کنی یعنی چی ؟ :ws52:

والا من دارم حقیقتو میگم. تا حالا دو سه تا معمار به پستم خورده از دوستا و آشناها، همشون فک میکنن خیلی رشتشون خفنه. حالا نمیدونم چرا این فکرو میکنن hanghead.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...