رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

پاستل گچ

افتضاح شده

:sigh:

دفعه اوله با پاستل کار میکنم،بلد نیستم:hanghead:

(تو پرانتز فاطمه نخندیاااا:vahidrk:)

121IMG_2780.jpg

خیلی قشنگ شده عشقم من تا حالا با پاستیل کار نکردم........

نخندیدم بوخودا :ws44: ( :ws28::ws28::ws28:-------> آذر به این حرفت می خندما باور کن!)

منم فردا می ذارم :icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 609
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلی قشنگ شده عشقم من تا حالا با پاستیل کار نکردم........

نخندیدم بوخودا :ws44: ( :ws28::ws28::ws28:-------> آذر به این حرفت می خندما باور کن!)

منم فردا می ذارم :icon_redface:

:167:بیا تو پروفایلت ورپریده:167:

:ws3:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

پاستل گچ

افتضاح شده

:sigh:

دفعه اوله با پاستل کار میکنم،بلد نیستم

:hanghead:

(تو پرانتز فاطمه نخندیاااا:vahidrk:)

121IMG_2780.jpg

این کار خیلی خوب شده ...:icon_gol:

البته چند تا ایراد در این کار وجود دارد.

1. در عین ترکیب نسبتا مناسب رنگها ولی بعد را در این کنار از بین بردید .(منظور از بعد این هست که تفاوتی بین سطوح تابیده شده آفتاب وجود ندارد . ما سه سطح نوری داریم:1. سطحی که نور به طور کامل به آن می تابد 2. سطحی که مقدار کمی نور به آن می تابد 3. سطحی که کامل در سایه هست)

2. پرداخت آسمان آن خوب می باشد ولی اطراف و کناره های این آسمان خوب محو نشده است. در کار با پاستال معمولا کناره های آسمان محو می شود که این باعث ایجاد آسمانی یکنواخت می شود

3. خطوط این کار قوی می باشد و از پاستال ها بدون ترس استفاده شده هست که این نکته قوت کار است

4. کنتراس بدنه ساختمان با اعمال پاستال مشکی بر زیبایی کار افزوده است.

5. پرداخت درختان و زمین مناسب نمی باشد . در واقع زمین و پستی و بلندی های آن به خوبی مشخص نشده است

6. ساختمان های سمت راست که در فاصله ی دور هستند به خوبی مشخص شده اند و محوی آن به خوبی نشان می دهد که آنها در فواصلی دور قرار دارند.

7. قسمت پشت فیگور ها باید تیره باشد تا این فیگور ها قابل تشخیص باشند و عملکرد وزندگی در کار از بین نرود.

8. شیشه های این کار بسیار خوب می باشند.

9. در کل این کار بسیار خوب شده . دسته نیاز عزیز درد نکنه:icon_gol::ws3:

لینک به دیدگاه
این کار خیلی خوب شده ...:icon_gol:

البته چند تا ایراد در این کار وجود دارد.

1. در عین ترکیب نسبتا مناسب رنگها ولی بعد را در این کنار از بین بردید .(منظور از بعد این هست که تفاوتی بین سطوح تابیده شده آفتاب وجود ندارد . ما سه سطح نوری داریم:1. سطحی که نور به طور کامل به آن می تابد 2. سطحی که مقدار کمی نور به آن می تابد 3. سطحی که کامل در سایه هست)

ابراهیم میخواستم شب باشهhanghead.gif

واسه این سیاه کردم آسمون رو

منظورم شب بودهhanghead.gif

2. پرداخت آسمان آن خوب می باشد ولی اطراف و کناره های این آسمان خوب محو نشده است. در کار با پاستال معمولا کناره های آسمان محو می شود که این باعث ایجاد آسمانی یکنواخت می شود

hanghead.gif

3. خطوط این کار قوی می باشد و از پاستال ها بدون ترس استفاده شده هست که این نکته قوت کار است

4. کنتراس بدنه ساختمان با اعمال پاستال مشکی بر زیبایی کار افزوده است.

5. پرداخت درختان و زمین مناسب نمی باشد . در واقع زمین و پستی و بلندی های آن به خوبی مشخص نشده است

قبول دارم زمین رو گند زدم!:icon_pf (34):

6. ساختمان های سمت راست که در فاصله ی دور هستند به خوبی مشخص شده اند و محوی آن به خوبی نشان می دهد که آنها در فواصلی دور قرار دارند.

7. قسمت پشت فیگور ها باید تیره باشد تا این فیگور ها قابل تشخیص باشند و عملکرد وزندگی در کار از بین نرود.

hanghead.gif:icon_pf (34):

8. شیشه های این کار بسیار خوب می باشند.

9. در کل این کار بسیار خوب شده . دسته نیاز عزیز درد نکنه:icon_gol::ws3:

تو از الان شدی عزیز دل من:ws3:

مرسی که نقد کردی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
تو از الان شدی عزیز دل من:ws3:

مرسی که نقد کردی:icon_gol:

خواهش می کنم ..شرمنده کمی رک گفتم ...

در مورد شب هم بهتر بود از پاستال سفید و زرد و قرمز برای نشان دادن چراغ های شب استفاده می کردی ..:icon_gol::w16:

لینک به دیدگاه

من کارم افتضاح شد...:ws44: اصلا انگار راندو کردن یادم رفته...نمی خواستم بزارم کارمو اما چون سری قبل هم کار نکرده بودم، این دفعه گذاشتم...:icon_pf (34)::ws44:

رنگام هم به طرح اصلی نمی خوره اصلا.تو اسکن همه رنگا عوض میشه :icon_pf (34)::ws44:

ptgkl752ti53qfzlycol.jpg

لینک به دیدگاه
اینم کارمن!

5tlcrjv077judp783a8n.jpg

:ws28::ws28::ws28::ws28:

خیلی خوف شده که

آورین عشقم

آورین تو به من رفتی انفد هنرمندیااااا:w16:

مدت تقربا 3 ساعت!

ماژیک: kurecolor:824،304،340،302،w01،w05 ،w03،767،542،268،637

من کارم افتضاح شد...:ws44: اصلا انگار راندو کردن یادم رفته...نمی خواستم بزارم کارمو اما چون سری قبل هم کار نکرده بودم، این دفعه گذاشتم...:icon_pf (34)::ws44:

رنگام هم به طرح اصلی نمی خوره اصلا.تو اسکن همه رنگا عوض میشه :icon_pf (34)::ws44:

ptgkl752ti53qfzlycol.jpg

خیلی خیلی قشنگ شده سارا:ws3:

آورین

لینک به دیدگاه
سارا از مال من بهتره:ws3::icon_pf (34)::ws44:

نخیر کار تو که خیلی خوب شده جدی می گم...:a030:

با اینکه با پاستل بود اما خوب دراومده خیلی.

ولی مال من.....:icon_pf (34)::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

بچه ها میدونم به خدا خیلی دیر کردم.... :banel_smiley_52:شما حق دارین منو دهوا کنین یا..... :banel_smiley_52:مهنازم این پستو پاک کنه......:banel_smiley_52:

ولی خوب چی کار کنم....سرم این چن وقته شلوغ بود.....دلمم نیمد باهاتون همراه نباشم!!....... :ws37:

:icon_gol:

خیلی کار سختی ام بود....اشکم در اومد...:icon_pf (34):

70924364980979905056.jpg

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
اینم کارمن!

5tlcrjv077judp783a8n.jpg

مدت تقربا 3 ساعت!

ماژیک: kurecolor:824،304،340،302،w01،w05 ،w03،767،542،268،637

این کار خوبی شده .. من کلا بعد از کار اوول فاطی عزیز از نوعه انتخاب رنگاش خوشم اومد خیلی رنگ های جذاب و شادی انتخاب می کنه که در پویایی و طراوت کارش خیلی تاثیر داره .

البته این کار ایراداتی در قسمت دیواره های ساختمان و بوته های درختان دارد.

در بین 3 کاری که فاطی جان انجام دادند این کار و کار دوم خیلی خوب شده.:icon_gol:

در مورد این کار .

1. پرداخت درخت در این کار به خوبی صورت نگرفته است . ما در راندوی درخت باید به این موضوع توجه کنیم که درخت 3 قسمت دارد : 1. قسمتی که در داخل درخت قرار دارد و کاملا تیره است (قسمت پایین درخت معمولا به این شکل هست) 2. قسمتی که آفتاب کمی می خورد 3. قسمتی که در معرض آفتاب شدید هست . و باید این 3 قسمت مشخص شود . زیبایی درخت را شما حتی با یک ماژیک می توانیید نشان دهید.

2. وقتی برای اولین بار آسمان این کار را دیدم . خیلی حس خوبی باهاش برقرار کردم . علت هم این هست که در این قسمت راندو، ماژیک آزادانه و رها و با جسارت به کار اضافه شده و هر آنچه که در ذهن وجود داشته بدون تقلید و تکرار وارد کار شده هست. و زیبایی بسیاری به کار بخشیده است.

3. در مورد ساختمان این کار مانند کار نیاز عزیز اشکلاتی در عمق بخشیدند و تفاوت سطوح وجود دارد.

4. خوشحالم که خیلی از دووستان سایه پردازیشون در کار قوی شده و جسارت بیشتر برای اضافه کردن رنگ تیره به خرج می دهند.

5. چیزی که نکته قوت این کار هست آب و انعکاس در آن می باشد ..

آب این کار از خطوطی آزاد و رها و با هدف تشکیل شده که پستی و بلندی های موج آب به خوبی نشان داده شده هست و فیگوری، که آن انعکاس به خوبی در آب کشیده شده بر زیبایی این کار افزوده است.

6. در مورد فیگور ها هم متاسفانه به طور واضح مشخص نمی باشند و علت این کار استفاده نکردن از سطوح تیره در پشت فیگور می باشد.

7. شیشه های این کار خوب ترسیم شدند ولی در مقوله راندو اینها، چند ایراد وجود دارد که مهترین ایراد آن ترکیب نشدن مناسب رنگها می باشد که البته در مورد شیشه ی سمت چپ این ایراد اصلاح شده و باعث شده شیشه و انعکاس نور آفتاب طبیعی تر به نظر برسد.

8. در کل این کار خیلی خوب شده .:icon_gol: تبریک به فاطمه خانوم عزیز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...