رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 609
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

Bahram Sh مهمان
من کارم افتضاح شد...:ws44: اصلا انگار راندو کردن یادم رفته...نمی خواستم بزارم کارمو اما چون سری قبل هم کار نکرده بودم، این دفعه گذاشتم...:icon_pf (34)::ws44:

رنگام هم به طرح اصلی نمی خوره اصلا.تو اسکن همه رنگا عوض میشه :icon_pf (34)::ws44:

ptgkl752ti53qfzlycol.jpg

سارا جان کارت خوب شده اگه کار منو ببینی چی می گی :icon_pf (34)::ws3:

این کار با وجود اسکن با نور شدید خوب به نظر می آید ... ( اسکن از کیفیت کار کم می کند:icon_pf (34):)

در مورد این کار :

1. آسمان این کار کمی ضعیف شده به خصوص قسمت هایی که فکر کنم با پاستال انجام شده. اما در مورد قسمت هایی که ماژیک خورده قدرت دست و آزادی عمل و راحتی و جسارت بالاست .

2. پنجره ها در این کار دو روی یک سکه اند. تمام پنجره ها خوب ترسیم شدند ولی آنهایی که ماژیک مشکی خوردن زیاد خوب نشدند علت هم ترکیب نشدند ماژِیک ها با هم هست ..

3. خطوط در این کار برعکس خیلی از کارهای بچه ها بسیار قوی می باشد .( چرا تو آموزش کروکی این جور خط هایی نمی کشی :icon_pf (34)::ws52:) و نقطه قوت کار می باشد.

4. فیگور های این کار تا حدودی خوب شدند . ولی انعکس آنها در آب به خوبی نشان داده نشده است .

5. آب و انعکس اشیا بر آن به خوبی نشان داده شده است .( البته انعکاس در کار فاطی نسبت به این کار قوی تر است . ببخشی که مقایسه می کنم:ws3:)

6. پرداخت به درختان در این کار نسبت به کار های دیگر بچه ها بهتر است. چون خطوط دور درخت آزادانه تر وو رها کشیده شده، اما در این کارم بعد درختان از بین رفته است.

7. این کار نسبت به کار قبلت کمی افت کرده .:icon_gol:

ولی اشالله کار بعدیت خیلی خوب می شه:a030:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

:icon_gol:

بچه ها میدونم به خدا خیلی دیر کردم.... :banel_smiley_52:شما حق دارین منو دهوا کنین یا..... :banel_smiley_52:مهنازم این پستو پاک کنه......:banel_smiley_52:

ولی خوب چی کار کنم....سرم این چن وقته شلوغ بود.....دلمم نیمد باهاتون همراه نباشم!!....... :ws37:

:icon_gol:

خیلی کار سختی ام بود....اشکم در اومد...:icon_pf (34):

70924364980979905056.jpg

این کار خیلی خوب شده ..

لیلیان جان بهت تبریک می گم ..

در مورد این کار باید به این موارد اشاره کنم:

1. انتخاب رنگها در این کار خلاقانه و بسیار عالی می باشد .

2. من از انعکاس در آب و آزادی عمل این کار بسیار خوشم آمد . انعکاس در شیشه و خود شیشه به خوبی ترسیم شده .

3. اسمان این کار خیلی خوب می باشد.

در کل این کار خیلی خوب شده :icon_gol:

اشالله کار این هفته را نیز به زودی با همین کیفیت انجامی می دهی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
اینم کار من. با ماژیک و پاستل کار کردم.

a93b0e4668d94f4a8b8e.JPG

----------------------------------------------

791a93b0e4668d94f4a8b8e.jpg

مهناز جان این کار خوب شده ولی انتخاب رنگاش زیاد مناسب نیست ( البته من کارای راندو تو چند تا کشور غربی را می دیدم و حتی کارای جیسون راجرز و رونی فاستر به همین شکل رنگها را انتخاب کردن :ws52: حالا نمی دونم این ایراده یا حسنه:ws3:)

در مورد این کار من از نوعه برخوردت با آسمان این کار حال کردم . خطوطت قوی هست ولی حس در این خطوط دیده نمی شود . منظورم از حس اینه خطوط باید با خودشون هیجان را انتقال دهند.

آب در این کار خوب شده ولی انعکاس در آن به خوبی دیده نشده است .

در مورد شیشه های این کار باید بگویم ترسیم خوب می باشد ولی رنگهای خوب با هم درگیر نشدند.

در کل این کارت خوب شده:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سارا جان کارت خوب شده اگه کار منو ببینی چی می گی :icon_pf (34)::ws3:

این کار با وجود اسکن با نور شدید خوب به نظر می آید ... ( اسکن از کیفیت کار کم می کند:icon_pf (34):)

در مورد این کار :

1. آسمان این کار کمی ضعیف شده به خصوص قسمت هایی که فکر کنم با پاستال انجام شده. اما در مورد قسمت هایی که ماژیک خورده قدرت دست و آزادی عمل و راحتی و جسارت بالاست .

2. پنجره ها در این کار دو روی یک سکه اند. تمام پنجره ها خوب ترسیم شدند ولی آنهایی که ماژیک مشکی خوردن زیاد خوب نشدند علت هم ترکیب نشدند ماژِیک ها با هم هست ..

3. خطوط در این کار برعکس خیلی از کارهای بچه ها بسیار قوی می باشد .( چرا تو آموزش کروکی این جور خط هایی نمی کشی :icon_pf (34)::ws52:) و نقطه قوت کار می باشد.

4. فیگور های این کار تا حدودی خوب شدند . ولی انعکس آنها در آب به خوبی نشان داده نشده است .

5. آب و انعکس اشیا بر آن به خوبی نشان داده شده است .( البته انعکاس در کار فاطی نسبت به این کار قوی تر است . ببخشی که مقایسه می کنم:ws3:)

6. پرداخت به درختان در این کار نسبت به کار های دیگر بچه ها بهتر است. چون خطوط دور درخت آزادانه تر وو رها کشیده شده، اما در این کارم بعد درختان از بین رفته است.

7. این کار نسبت به کار قبلت کمی افت کرده .:icon_gol:

ولی اشالله کار بعدیت خیلی خوب می شه:a030:

ممنونم از این همه دقت :icon_gol:

واقعا نمی دونم چرا تو اسکن کیفیت رنگها عوض می شن!! آسمونم اینجا تقریبا خاکستری به نظر می رسه، شیشه ها اصلا روح ندارن در صورتیکه کار اصلیم اینطوری نیست.

مقایسه بین کارها اصلا ایرادی نداره.با دیدن کار همدیگه بهتر متوجه اشتباهامون می شیم.:a030:

میدونم افت کردم به خاطر تمرین کم :icon_pf (34):

کارهای بعدی رو با دقت بیشتری می کشم و نمی زارم واسه روز آخر :icon_pf (34)::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

بالاخره کسی این کار رو نقد نکرد:banel_smiley_4:

بزار من یه چیزی بگم راحت بشی اقا ابراهیم :ws3:

انعکاسی که تو طرح اصلی روی شیشه افتاده بود، تو کار شما دیده نمی شه.تمام شیشه رو یکنواخت راندو کردی:w410:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
بزار من یه چیزی بگم راحت بشی اقا ابراهیم :ws3:

انعکاسی که تو طرح اصلی روی شیشه افتاده بود، تو کار شما دیده نمی شه.تمام شیشه رو یکنواخت راندو کردی:w410:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:ممنون اصلا به این توجه نکرده بودم:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...