رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

میدونم ولی با لحن ملایم بگو:hanghead:

خواهشا در مورد راندوی من طوری نظر بده که یهو گریه نکنم نمیگم تعریف کنا ولی مستقیمان به ایرادام اشاره نکن باشه؟:hanghead:

ميخاي اصن نگم:w410:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 609
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نه بگو ولی خیلی ملایم :hanghead:

خودمم میدونم کارم پراز اشتباس چون بار دومم بود از ماژیک استفاده میکردم بعدشم موقع راندو کردن حس استادی بهم دست داد اینجور شد :hanghead:

لینک به دیدگاه
میدونم ولی با لحن ملایم بگو:hanghead:

خواهشا در مورد راندوی من طوری نظر بده که یهو گریه نکنم نمیگم تعریف کنا ولی مستقیمان به ایرادام اشاره نکن باشه؟:hanghead:

بچم حساسه خوووووو... هر چی می گه گوش کن آرمین...مفهومه؟ :w00:

لینک به دیدگاه
بچم حساسه خوووووو... هر چی می گه گوش کن آرمین...مفهومه؟ :w00:

عزیزمییییییییییییی :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

اقا آرمین گوش کن :w00:(:ws3:)

لینک به دیدگاه
شلوخ بازی بسه...

:ws3:

دیگه اسپم نکنیم وقتی میبینم مهناز جون چیزی نمیگن خجالت میکشم :icon_redface::icon_gol:

راستی منتظر نظراتتم اون حرفاهم شوخی بود :girl_yes2:

كارتو پيدا نكردم.لينكه صففحشو بذار تو پروفم:w16:

لینک به دیدگاه
البته من به گفته ي حامي كه گفته رنگ نداشته احترام ميزارم ولي ازش انتظار بيشتر از اينارو دارم.

هيچ نظريم در رابطه با كارش ندارم چون بنده خدا با دست خالي كار كرده.

ولي از طريقه استفاده از ماركرش راضيم و بهش خسته نباشيد ميگم...:w16:

حامي نبينم ديگه از اين كارها بزاري اينجاها داداشي عيبه واسه يه پسر:w00::ws3:

به نظر منم حامی تاش های ماژیک رو خوب روی کار اومده بود......با جرئت و هدفمند.......حالا میتونه این تصادفی بوده باشه......

لینک به دیدگاه
خیلییییییییییییییی خجالت میکشم :icon_redface:

بفرمایید:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

من وقت نداشتم ماژیک بگیرم بخاطر همین زیاد خوب نشده

302و304

505و506

w04

769

106

900

و مدادرنگی قهوه ایی و سبز و ابی

شبنم جان شما تو بافتها دقت نكردي.ببين مهم قشنگيه كار نيست مهم نفس كاره

شما فك كن داري با مداد راندو ميكيني آيا سايه هارو اينطوري ميزني؟

معمولا سايه از بالا به پايين مياد اما شما جهت سايه رو از پايين به بالا گرفتي.

اگه دقت كني تو نمي ساختمون از پايين به بالا سايه زدي اما تو قسمت همون سر دري يا رواق از بالا به پايين سايه زدي.

سعي كن يكم تو سايه زدن دقت كني چون سايه بيشتر از همه سوژه رو به واقعيت نزديك تر ميكنه.

تو قسمت چمن هاي جلوي بنا هم نواقصي ميبينم.يعني اينكه ناظر نميتونه شيب زمين رو تجسم كنه.

معمار راندو ميكنه كه بتونه سوژه رو به ناظر بيشتر بفهمونه نه اينكه فقط نقاشي كنه.

در كل بخايم حساب كنيم من به نوبه از كارت خوشم اومد.البته نه بخاطر اينكه بخام خودمو توجيه كنم و بخاطر حرف تو بگم خوبه.من الان دارم ميگم كه مطمئنن كاراي بعديت خيلي خيلي بهتر ميشه

لینک به دیدگاه

به نظر منم حامی تاش های ماژیک رو خوب روی کار اومده بود......با جرئت و هدفمند.......حالا میتونه این تصادفی بوده باشه......

فقط جراتو هدفمند بودن لازم نيست.مثل اين ميمونه كه ما بيايم جرات كنيم كه تو قاب بادبند نزاريم كه نمامون قشنگ تر بشه.

يه معمار واسه خودش هيچوقت كاريو راندو نميكنه.ممكنه جرات باعث گنگ شدن كار بشه

لینک به دیدگاه
فقط جراتو هدفمند بودن لازم نيست.مثل اين ميمونه كه ما بيايم جرات كنيم كه تو قاب بادبند نزاريم كه نمامون قشنگ تر بشه.

يه معمار واسه خودش هيچوقت كاريو راندو نميكنه.ممكنه جرات باعث گنگ شدن كار بشه

:ws52: خوب معلومه فقط اینا نیس......ولی خوشم اومد حامی بعضی جاها ماژیکو خوب گذاشته بود.........ولی خیلی کم تو کارش پیدا میشه.......

آره بابا......ما استادمون اینقد گفته بود با جرئت ماژیکو رو کار بزارین.........کارای بعضی از بچه ها مثه فیلمای ترسناک میشد..:ws28:.......جرئت هم باید تو چارچوب باشه........

لینک به دیدگاه

بچه ها دستتون درد نكنه

اگه من ايرادي گرفتم اميدوارم ناراحت نشده باشين....:w16:

من خودم پدرم دراومده سر راندو ولي زياد علاقه اي ندارم به كار بارنگ.

گرايش من بيشتر كارهاي خارج از دانشگاه هستش بخاطر همين هم نميرسم كه از اين كارا مثل شما انجام بدم.

اگه تونستم حتما كارايي رو كه خودم با ماركر/زغال/گواش/آبرنگ/گل/ انجام دادم رو ميزارم

لینک به دیدگاه
:ws52: خوب معلومه فقط اینا نیس......ولی خوشم اومد حامی بعضی جاها ماژیکو خوب گذاشته بود.........ولی خیلی کم تو کارش پیدا میشه.......

آره بابا......ما استادمون اینقد گفته بود با جرئت ماژیکو رو کار بزارین.........کارای بعضی از بچه ها مثه فیلمای ترسناک میشد..:ws28:.......جرئت هم باید تو چارچوب باشه........

آره اون جراتيو كه تو ميگي تو زندگي هم بايد باشه ولي بعضي موقع ها جرات تو راندو ممكنه كارو گنگ بكنه......منظورم اينه كه جز خودمون كسي نفهمه.

البته من حرف استادتو تكذيب نميكنم چون ما هرچي داريم از استاد داريم.

حامي ماركر نداشت وگرنه 100% خيلي خيلي بهتر كار ميكرد....من چنتا از كاراشو ديدم واسه همينم گفتم...:w16:

لینک به دیدگاه
به نظر من تو اين كار هيچ حركتي نميبينم.

وقتي با كار اوليه مقايسه ميكنم انگار راندوش كمتر هم شده:ws52:

البته اينا مشكل اسكن يا عكس هم ميتونه باشه.

ولي من تو اين كار جز كار كردن روي چمن چيزي نميبينم.

اگه به آسمون توجه كنيد و با كار اوليه مقايسه كنيد به منظور من ميرسيد.

سارا جان نيت شما كار كردن بود منم درسته ايراد گرفتم ولي بخدا دوس داشتم كه شما به مشكلات كارتون پي ببريد.ايشالله به مرور زمان اشكالات برطرف شه

ممنونم از اينكه ناراحت نشديد:icon_gol:

کارامونو گذاشتیم که ایراداش مشخص بشه دیگه.ناراحتی در کار نیست.

ولی من اصلا متوجه منظورتون نشدم!

آقا ابراهیم خیلی واضح تر توضیح دادن و ما متوجه شدیم کاملا در مورد چی صحبت می کنن.من به شخصه دقیق نگرفتم منظور شمارو! منظورتون از اینکه فقط روی چمن کار شده چیه؟؟ :jawdrop:

در مورد شیشه هم خب من نمی خواستم کاملا کپی باشه.میخواستم نشون بده شیشس.وگرنه تا حالا انعکاس روی شیشه رو با مارکر کار نکرده بودم وبرام خیلی سخت بود مثل خودش دربیارم.

راستی در مورد آسمون هم دلیل اینکه کارم کمتر شده اینه که مارکر آبی روشن ندارم.نمی شد به جاش آبی تیره استفاده کنم که! واسه همین یکم پاستل آبی کمرنگ استفاده کردم که تو اسکن خودشو نشون نداد اصلا.

راستی شما نمی خواین کار بزارین؟

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
اِبراهيم جان البته ببخشا من از كركسيون شما ايراد ميگيرم ولي خوب منم نظري دارم كه شما هم ميتوني در مورد نظرات من نظر بدي.

البته همه ميتونن بگن كه چون من كاري نكردم پس نميتونم نظري بدم ولي واقعيت امر اينه كه نميتونم مثل شماها به اين كارا برسم يعني وقتشو ندارم و هم اينكه كاملا ايجور كارهارو تمرين كردم و در حد خودم يه چيز هاي كمي بلدم.

هدف اينه كه بتونيم از نظرات هم استفاده كنيم..

در مورد شماره 1:انتخاب رنگها اصلا مناسب نيست بلكه فقط جهت بكارگيريه ماركر مطلوب ميباشد

2:اصلا بحث پرسپكتيو مد نظر نميباشد چون در اين كار اصلا صحبتي ز پرسپكتيو نشده بلكه فقط راندو مد نظر ميباشد.

3:قبول دارم

4:در سايه زني نيازي به بكارگيريه تركيب رنگ نميباشد.مقصود همان رنگ تيره است كه به عنوان سايه استفاده ميشود.در اين كار مهناز اصلا اين فاكتور را مد نظر قرار نداده.

5:بهتر است بعضي جاها مشخص شود كه طرف مقابل به اشتباه خود پي ببرد.

6:اتفاقا ضعف عمده ي اين كار در راندوي قسمت شيشه ها ميباشد.

به كار گيريه درست سايه در پويا نمودن كار نقش اساسي ميتونه داشته باشه.

8:به نظر من اصلا كار خوبي نيست.خودمم ميدونم كه مهناز اصلا از گفته من ناراحت نميشه بلكه تلاش ميكنه كه كار بهتري تحويل بده.

نقطه مثبت اين كار طريقه استفاده از ماركر هست كه خيلي خيلي خوب ازش استفاده شده(منظور جهت و طرز بكارگيري)

با سلام دوست عزیز راندو من زیاد خوب نیست ولی همواره سعی در رعایت اصول دارم ....

گفته های بنده اصول حاکم بر راندو از دید اساتید اینجانب می باشد ...

بازم ممنون از چند نقد که به عقیده من در مواردی درست و قابل قبول ولی در بعضی از موارد نادرست....

1. انتخاب رنگ ....

2. بنده با این نظر شما کاملا مخالفم ....

پرسپکتیو لازمه راندو هست ....

اگر باور ندارید می تونید از اساتید به نام حود بپرسید ....

این را در نظر بگیرید که اولا شرط در راندو پرسپکتیو عالی طرح است ...چون هدف عالیه راندو ،نشان دادن طرح به بهترین صورت است ...

پس با رعایت نکردن پرسپکتیو اولین شرط درراندو رعایت نشده ...یعنی نمایان ساختن تمام قسمت های طرح...

3.............

4. موافقم

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
البته من و ليلا يه بحثي كرده بوديم كه اميدوارم از دست من ناراحت نشده باشه.

اگر هم ناراحت باشه من جلوي همه ازش معذرت ميخام.ولي نيت من بحث نبود بلكه ميخاستم فقط نظرمو بگم.

در مورد كار ليلا و گفته هاي آقاي ابراهيم.

1:با انتخاب رنگ موافقم.

2:پرسپكتيو ربطي به موضوع نداره

3:اين گفته گنگو بي معني مي باشد خواهشن بيشتر توضيح داده شود.

4:فقط تعريف مبهم از كار ميباشد و هيچ ملاكي بر گفته شما ديده نميشود.فقط در تعدادي از جاها رنگ سبز ميبينيم كه نيازي به تعريف نداره.

5:خطوط آزاد و رها و بدونه مقصد ضعف كار ميباشد.

6:روي آسمان كار قابل تحسيني انجام نشده است.

من نقطه قوت كار ليلا رو فقط در به خرج دادن حوصله و ضرافت ميبينم كه مهم ترين اصل راندو هست به نظر من.

و اينو ميدونم كه 100% شاهد پيشرفت در كارهاي بعدب خواهيم بود

2. اصول راندو مهمتر از خود راندو می باشد ....لطفا اول نگاهی به اصول راندو در کتاب لین ترجمه جناب استاد مهدی نژاد بکنید...

3. لکه سفید کار را پویا می کند ...

دوست عزیز لکه سفید را در کار تجربه کنید تا متوجه تفاوت کار بشوید ....

در مورد آسمان نظر شخصی شما می باشد ...

در مورد خطوط آزادم باز نظر شخصی شما می باشد ...

موفق باشید...:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...