رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

ارسال های توصیه شده

* v e n o o s * مهمان
نظرت راجع به مشت چیه؟:ws43:

یه جور میزنم پنچر شیااااااااااااااااااboxing.gif

شوخی شوخی با فمنیسمم شوخی؟:femenist:

من خودم همه مردای فامیلو ردیف میکنم واسم چای بریزن coffeebath.gif

اونوقت توووووووووو به من میگی برو چایی بریز3384.gif

زهی خیال باطل fkr.gif

اتفاقا امروز شیگا کُردیو دیدم:ws3:

جات خالی بود اتفاقا کلی با بچه ها خندیدیم یاد تو هم افتادم25r30wi.gif

الان این پدر خانومته؟

این که داداش رحمانه!!!!

رعنا و رحمان این میشه داداش رعنا برادر خانومت میشه:4chsmu1:

چقد کم خوشحال شدی:w963:

راستی نمره هات بقیش اومد؟

یه چیز جالب من صبح یه امتحان دادم بیوشیمی ساعت 10.30 روز آخر بود جای همگی تالار گیلانیا با بچه ها ناهارو رفتیم بیرون اومدم خونه

انجمن بودم یهو دیدم گوشیم زنگ خورد دیدم دوستمه گفت سمیرا بیوشیمی نمرش اومده من اینجوری بودم:w963:

اصلا امکان نداره صبح امتحان دادیم :w963:گفت نه داداش میلادم رفت واسم دید(منظورم داداش واقعی گلناز دوستم هست:persiana__hahaha:)

رفتم دیدم ببببببببببله اومده لب مرزی بود قبول شدم توش 2 داشت با یه یک در واقه 21 وارونه :persiana__hahaha:ولی خدایی شانس آوردم زنگ زدم به بقیه دوستام 3 نفر افتاده بودن یکی 14 شده بود بقیه هاشون همه 10 ست کرده بودن با هم:persiana__hahaha:

فقط الان هنوز اینجوریم :w963:

واقعا استاد کی نمره داد کی داد آموزش کی اعلام کردن :w963:

ایول , چه استاد باحالی (1913).gif

اون شیگا کُردی شیکا میکنه؛بچه زرنگه؟؟؟:ws3:

بازم که بهش خندیدی (629).gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ایول , چه استاد باحالی (1913).gif

اون شیگا کُردی شیکا میکنه؛بچه زرنگه؟؟؟:ws3:

بازم که بهش خندیدی (629).gif

آره این استادمون خیلی باحاله بچست :ws3:فنچه:ws3:داره تز دکتراشو میگذرونه:ws3:بعد قیافش یه جوریه انگار با ما همسنه روز اول اومد همه فک کردن دانشجو هیشکی بلند نشد:persiana__hahaha:

ینی ضحاکه مغز ما جوونارو میخوره خودش خوب مونده :w963: کل دروس دوران تحسیلشو فک کنم به ما آموزش داد

تصورش کن کف آورده سکته زده داره میمیره اومدن با بران کارد دارن میبرنش میگه بچه ها مبحث بعدی enzymes همچین غلیظم میگه:persiana__hahaha:ینی 3.5 بدون وقفه یه سره با سرعت نور درس میده جزوه هم نمیگه مجبور بودیم عین تراکتور به صورت خودکار بنویسیم :mrsbeasley:

شیکا کردی:ws3:میکرو نیست بابا از بچه های کشاورزیه نمیشناسمش حتما خر خونه درسم واسش خیلی مهم بود میخواست ببینه ایمتاحانو شیگا کردم:viannen_38:

استاد اندیشه اونا با استاد ما یکی بود شیگا کردی هم اونجا بود:persiana__hahaha::ws3:

بعد امتاحان خِرِ ما رو گرفته شیگا کردی؟:ws3:

لینک به دیدگاه
آورین سمیرا خانوووم :a030:

آخه 21 وارونه هم آوورین داره!!

روم نمیشه تو چشم مامانم نیگا کنم:w821:

دس رو دلم نذار که خونهههههههههههه:w821:

بعد ظهر اینجوری بودم:ws50:مامانم گفت چیه کبکت خروس میخونه گفتم نمرم اومد:ws3: گفت چند؟ گفتم 21 وارونه گفت الان این نمره هم اینهمه ذوق داره نچ نچ نچ انقد هرهر میکنی آخرش به 21 وارونه قانعی دیگه گفتم ببخشید تازه یه عالمه بشه ها افتادن(:ws3:)

باید چند میاوردم

مامانم:18 به بالایی چیزی

من اینجوری بودم: مامانننننننننن:ws27:

لینک به دیدگاه
آخه 21 وارونه هم آوورین داره!!

روم نمیشه تو چشم مامانم نیگا کنم:w821:

دس رو دلم نذار که خونهههههههههههه:w821:

بعد ظهر اینجوری بودم:ws50:مامانم گفت چیه کبکت خروس میخونه گفتم نمرم اومد:ws3: گفت چند؟ گفتم 21 وارونه گفت الان این نمره هم اینهمه ذوق داره نچ نچ نچ انقد هرهر میکنی آخرش به 21 وارونه قانعی دیگه گفتم ببخشید تازه یه عالمه بشه ها افتادن(:ws3:)

باید چند میاوردم

مامانم:18 به بالایی چیزی

من اینجوری بودم: مامانننننننننن:ws27:

من تحلیل مدار 10 :icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
نظرت راجع به مشت چیه؟:ws43:

:Ghelyon:

یه جور میزنم پنچر شیااااااااااااااااااboxing.gif

:2525s:

شوخی شوخی با فمنیسمم شوخی؟:femenist:

:w589:

من خودم همه مردای فامیلو ردیف میکنم واسم چای بریزن coffeebath.gif

:ws28:

اونوقت توووووووووو به من میگی برو چایی بریز3384.gif

:mornincoffee:

زهی خیال باطل fkr.gif

:ws43:

........

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
آره این استادمون خیلی باحاله بچست :ws3:فنچه:ws3:داره تز دکتراشو میگذرونه:ws3:بعد قیافش یه جوریه انگار با ما همسنه روز اول اومد همه فک کردن دانشجو هیشکی بلند نشد:persiana__hahaha:

ینی ضحاکه مغز ما جوونارو میخوره خودش خوب مونده :w963: کل دروس دوران تحسیلشو فک کنم به ما آموزش داد

تصورش کن کف آورده سکته زده داره میمیره اومدن با بران کارد دارن میبرنش میگه بچه ها مبحث بعدی enzymes همچین غلیظم میگه:persiana__hahaha:ینی 3.5 بدون وقفه یه سره با سرعت نور درس میده جزوه هم نمیگه مجبور بودیم عین تراکتور به صورت خودکار بنویسیم :mrsbeasley:

شیکا کردی:ws3:میکرو نیست بابا از بچه های کشاورزیه نمیشناسمش حتما خر خونه درسم واسش خیلی مهم بود میخواست ببینه ایمتاحانو شیگا کردم:viannen_38:

استاد اندیشه اونا با استاد ما یکی بود شیگا کردی هم اونجا بود:persiana__hahaha::ws3:

بعد امتاحان خِرِ ما رو گرفته شیگا کردی؟:ws3:

ما هم تو کاردانی یه استاد خانوم داشتیم؛ وارد کلاس شد ما همینطوری حرف میزدیم ، شیطونی میکردیم؛ رفت پشت میز استاد نشست ؛ گفت بشینین سر جاتون فکر کردیم داره شوخی میکنه (285).gif

کشاورزیه؛ زیاد فرق نداره با رشته خودتون؛ خوبه(122).gif

لینک به دیدگاه
ما هم تو کاردانی یه استاد خانوم داشتیم؛ وارد کلاس شد ما همینطوری حرف میزدیم ، شیطونی میکردیم؛ رفت پشت میز استاد نشست ؛ گفت بشینین سر جاتون فکر کردیم داره شوخی میکنه (285).gif

کشاورزیه؛ زیاد فرق نداره با رشته خودتون؛ خوبه(122).gif

می بینم که هرچی ته کلاس بشین وپشت دری کلاسی دور هم جمع هستن:ws28:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
ماشالله

تبارک تعالله

جون خاخور یه لحضه

یاد نمره های ابتداییم افتادم دیدم چقدر عین همه:ws28:

تازه اون 13 رو هم بالای 18 میشدم؛ اما استادمون روانیه، به همه داغون نمره داد،:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...