رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

ارسال های توصیه شده

من دوستم فوق مکانیک داره تو سنندج بیکاره

همیشه هم میگه اینجا کار نیست

خب واسه اینه که مکانیکه دیگه سنندج کارخونه نداره ولی شهر که داره

• :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 2 هفته بعد...

سلام بر برو بچ سبز ایران از خته (خطه - خطع - ختع) گیلان

:banel_smiley_90:

سلام بر خانداداش کجا بودی؟ آشخوریت که تموم شد کاسه آشتم که شستی ... چیکارا میکنی؟

سلام آباجی اره تموم شد کاسمم شستم میرم باهاش ماست میگیرم با این اوضاع و احوال جامعه . شما چکارا که نمیکنی.

مخلصیم سید جان

گفتیم یه تنوعی بشه وگرنه شهرسازا که پرچم ندارن:ws3:

:ws52:

فدای داری داش جوزف حال کردم میبینم در نبود ما میای و میری.

چه خبرا چه میکنی

لینک به دیدگاه

سلام آباجی اره تموم شد کاسمم شستم میرم باهاش ماست میگیرم با این اوضاع و احوال جامعه . شما چکارا که نمیکنی.

چه خبرا چه میکنی

سلام میلاد خان

خیلی مخلصیم

کجایی بشر؟:ws3:نیستی بابا،اصلا اینجا دیگه حال نمیده بی تو بی معرفت

لینک به دیدگاه
آره

یه جا فشارو بیشتر کردن

ینی چی دقیقا؟ یه جا فشارو بیشتر کردن گاز آمد برای شما؟ :ws3:

به هر حال رشتیا در همه زمینه ها نمونه هستن :w02:

تو همون سپید دوست سمیرایی؟

نه مینا دوست من نیست ولی میتونه دوسته من باشه :whistle:

بعد از پیگیریای زیاد تونستم دفتر بیمه بزنم

:w02:

حیف اون درسی که خوندم:ws3:

آفرین؟!! واقعا؟ دمت گرم کُر کجا بعد چجوری؟ ینی ارتباطش با رشتت تو چیه؟ شیرینیه ما یادت نره :w02:

رد میشدیم دیدیم بحث پرچمه:ws3:

اون پرچم رشت بوده باعث سقوط شده لامصب انقد بالاست آسمونو سوراخ کرده واسه همین هی بارون میاد :ws28:

چه خبرا چه میکنی

خطه :ws3:

مینامونم که کار پیدا کرد منم پسفردا ارشدمو میگیرم ایشالا ازین گاری ها میخرم فلافلیه سیار از سمیرا فلافلی کاملا بهداشتی مدرک ارشد میکروبیولوژیمم آویزونش میکنم به امید خدا ایشالا مشتری جذب میشه :w02:

لینک به دیدگاه
سلام میلاد خان

خیلی مخلصیم

کجایی بشر؟:ws3:نیستی بابا،اصلا اینجا دیگه حال نمیده بی تو بی معرفت

سلام جیگر

فدات

زیر آسمون آبی خدا تو خیابون! من نیستم ولی برو بچ با صفا گیلان که هستن.

شما چه میکنی کجاهاشی

تهرون خوش میگذره؟:ws3:

لینک به دیدگاه

خطه :ws3:

مینامونم که کار پیدا کرد منم پسفردا ارشدمو میگیرم ایشالا ازین گاری ها میخرم فلافلیه سیار از سمیرا فلافلی کاملا بهداشتی مدرک ارشد میکروبیولوژیمم آویزونش میکنم به امید خدا ایشالا مشتری جذب میشه :w02:

بهبه به سلامتی کجا چه کار میکنه خوب پس جمعه آخر هفته مهمونی داریم مینا که شام میده سمیرا هم شیرینیو چای مطهره هم همین طوری میوه میگیره دور هم باشیم.چطوره.

اره خوبه اصلا فلافلو ول کن تابستونا شربت بفروش و زمستونا چای خیلی بهتره به مدرکتم بیشتر میاد.

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
بهبه به سلامتی کجا چه کار میکنه خوب پس جمعه آخر هفته مهمونی داریم مینا که شام میده سمیرا هم شیرینیو چای مطهره هم همین طوری میوه میگیره دور هم باشیم.چطوره.

اره خوبه اصلا فلافلو ول کن تابستونا شربت بفروش و زمستونا چای خیلی بهتره به مدرکتم بیشتر میاد.

شب خوب نیست میوه بخورید ؛ خوابو میپرونه :دی ، شامو موافقم :دی

لینک به دیدگاه

البته تمامی پزشکان گفتن قبل خواب میوه حتما مصرف کنید انم به اندازه زیاد لازم بمیرا به ذکر است که بگویم زیست شناسا هم این مطلبو تایید کردن میگی نه از سمیرا بپرس:w02:

لینک به دیدگاه
هه هه هه ، سلام جمعیا ، خوشحال شدم دیدمتون اینجا :دی من خوبم ،ایشالله همگی خوب باشید:icon_gol::w02:

ها ها ها ها و علیکم سلام گوله دختر ما هم خیلی خیلی خوشال شدیم دل ما برات تنگیده بود دختر ما خوبیم شکر شما خوبی؟ :w02::icon_gol:

خودش تو پست قبلی گفت بعد کلی تلاش دفتر بیمه زدم :ws3:

الانم پستامونو خونده از ترس شام دادن پنهان شده :w02:

با اینکه محل تولدم اصفهانه ولی باشه شامو مینا بده چای و شیرینی با من :ws3:

میلادم میخواد ناهار بده همینجوری :w02:

البته تمامی پزشکان گفتن قبل خواب میوه حتما مصرف کنید انم به اندازه زیاد لازم بمیرا به ذکر است که بگویم زیست شناسا هم این مطلبو تایید کردن میگی نه از سمیرا بپرس:w02:

نه مطهره راس میگه میلاد قبل خواب و پشت سر غذا میوه نباید خورد ... بعد غذا (ینی وقتی تازه غذا خوردی با معده پر ) که فروکتوزش تخمیر میشه و تو هضم و اینا مشکل ایجاد میکنه اذیت میکنه موقه خوابم ریفلاکس میاره :w02:ولی مطهره بیاره ما وای میستیم شامی که مینا داده هضم شه بعدا :w02:

لینک به دیدگاه

خودش تو پست قبلی گفت بعد کلی تلاش دفتر بیمه زدم :ws3:

الانم پستامونو خونده از ترس شام دادن پنهان شده :w02:

با اینکه محل تولدم اصفهانه ولی باشه شامو مینا بده چای و شیرینی با من :ws3:

میلادم میخواد ناهار بده همینجوری :w02:

نه مطهره راس میگه میلاد قبل خواب و پشت سر غذا میوه نباید خورد ... بعد غذا (ینی وقتی تازه غذا خوردی با معده پر ) که فروکتوزش تخمیر میشه و تو هضم و اینا مشکل ایجاد میکنه اذیت میکنه موقه خوابم ریفلاکس میاره :w02:ولی مطهره بیاره ما وای میستیم شامی که مینا داده هضم شه بعدا :w02:

متشکر از یاد آوری که کردید.

محل تولدم اصفهانه یعنی تو اصفهان چای نمیخورن پس گزو با چی میخورن؟

نهار کی من همینجوری.به حق چیزای ندیده و نشنیده!

شما بزار میوه بیاره انوقت میبینی که پزشکا هم به اشتباهی که کردن پی میبرن و نظریشونو بر میگردونن.:ws3:

لینک به دیدگاه

ونوسییییییییییییییییی

تا جایی که یادمه اینجا قبلا یه ونوسی داشتیم

کسی ندیدش

ونوسیییییی کجاییییییییییییی

اومدم مهمونبی

لینک به دیدگاه
متشکر از یاد آوری که کردید.

محل تولدم اصفهانه یعنی تو اصفهان چای نمیخورن پس گزو با چی میخورن؟

نهار کی من همینجوری.به حق چیزای ندیده و نشنیده!

شما بزار میوه بیاره انوقت میبینی که پزشکا هم به اشتباهی که کردن پی میبرن و نظریشونو بر میگردونن.:ws3:

آقا ما که از اولشم گفتیم قبول ولی شما نهارو بده مینا شام منم شیرینی و ونوسیم میوه :w02:

اصلا میلاد آشخوریش تموم شد مارو مهمون نکرد مسئولین پاسخگو باشند :ws3:

زیست شناسا الکی گفتن من همیشه قبل خواب یه عالمه میوه میخورم بعد غذا هم سریع چایی میخورم بعدشم میوه:ws3:

بعد غذا چایی میخوری کل آهن غذاتو میزنه... :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...