رفتن به مطلب

احتمال بازی آنجلینا جولی در زیبای خفته

ارسال های توصیه شده

66338.jpg

«آنجلینا جولی» ضمن اشاره به شایعاتی مبنی بر ساخت فیلم «زیبای خفته» توسط «تیم برتون» گفت: این قضیه بسیار جدید است و...

آخرین خبرها از پروژه «زیبای خفته» تیم برتون

خبرگزاری فارس، «آنجلینا جولی» از احتمال بازی در فیلم «زیبای خفته» به كارگردانی «تیم برتون» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سایت نیویورك مگزین،‌ «آنجلینا جولی» ضمن اشاره به شایعاتی مبنی بر ساخت فیلم «زیبای خفته» توسط «تیم برتون» گفت: این قضیه بسیار جدید است و هنوز در مرحله بحث است ولی من از كودكی عاشق كارتون «زیبای خفته» بودم، او شخصیت محبوب من بود، كار با «تیم برتون» هم واقعا شانس و فرصت فوق‌العاده‌ای است.

«جولی» در ادامه افزود: البته علاوه بر «زیبای خفته» خیلی دوست دارم تا در نقش «كلئوپاترا» بازی كنم.

به گزارش فارس، «تیم برتون» اخیرا فیلم «آلیس در سرزمین عجایب» با بازی «جانی دپ» را روی پرده سینما برده است كه با استقبال تماشاگران روبرو شده است.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
باید در فیلم زشت بیدار بازی کنه به جای فیلم زیبای خفته.

این آنجلینا کجاش قشنگه با اون لب های شتری!!!!

حالا نه تا این حد!!!!!

ولی اصلا بهش نمیاد..... بگردن گزینه های خیلی مناسب تری هم پیدا میکنن!!مثل من:ws3: گریم بشم قشنگترم میشم!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...