رفتن به مطلب

ما دخترا کی میتونیم..........

ارسال های توصیه شده

خوب اجازه بهمون نمیدن

از دست بعضیا نمیشه شب بری تو خیابون یا بری مسافرت

من خودمم زیاد تمایل ندارم جون خطرناکه حسن

فقط کافیه بفهمن مرد همرات نیست مگه دیگه امنیت داریم؟:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 341
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه چیزی 5 سالِ که آزارم میده.شاید مشکلِ خیلی از دخترا باشه.

چرا ما دخترا نمیتونیم تنهایی بریم مسافرت؟

چرا ما دخترا نمیتونیم مجردی با دوستامون بریم مسافرت؟

چرا ما دخترا نمتونیم وقتی هوا تاریکِ از خونه بیرون باشیم؟

چرا ما دخترا نمیتونیم..........................

وقتی به چه سنی برسیم میتونیم؟

بد ازدواج چی؟بازم نمیتونیم..............؟

کی گفته نمیشه ........هزاران دختر دارن تو همین کشور تنهایی مسافرت میکنن..........من هر بار که با وسایل عمومی مسافرت میکنم خیلی از اونها رو میبینم

خود شما هم در زمان دانشجویی تنها مسافرت میکردی

یکمی به خودمون بستگی داره .............ما تو این کشور راننده تریلی زن داریم..............راننده تاکسی زن داریم..........همین راننده تاکسی های زن که 24 ساعته تو تهران میچرخن .....همشون یکی دنبالشونه.........باید ببینیم قضیه چجوریه......نمیشه کلی قضاوت کرد

باورت میشه من خانوم را سراغ دارم که مطلقه هستن.یه دختر 9 ساله داره.هنوز وقتی میخواد از خون بره بیرون به مادرش جواب پس میده.

من مخم سوت کشید.

والا من یه مردم ...........17 ساله از تو شهر پدری زندگی نمیکنم..........زن وبچه دارم..........وقتی میرم خونه بابام ...تا میخوام برم بیرون بابام میپرسه کجا میری ؟ ...کی برمیگردی ........چرا میری؟ ........منم به احترامش جواب میدم .........چرا اینقدر سخت میگیریم؟ اگه کسی میپرسه کجا میریم بدونیم دوستمون داره...........نگرانمونه..........اگه دیر کنیم دلشوره داره............اگه اتفاقی بیفته اونه که میاد کمکمون:icon_gol:

بی پولی همش بی پولیه

یعنی اگه پول داشتی .......بی خیال رضایت پدر مادر میشدی...........دوست داری بچه ات باهات اینکارو بکنه؟

ترمه جون من دلم لک زده برا یه مسافرت دخترونه :icon_redface:

سارا هماهنگ کن ...........منم میام:ws3:

لینک به دیدگاه
اگر درپناه .........

در پناه خدا باشد

درپناه پدرش باشد

در پناه همسرش باشد

در پناه حجابش باشد

در پناه قانون باشد

مشکلی نخواهد داشت

به قول شاعر بیکار:

تکبیر

لینک به دیدگاه
خب به قرار بزاریم که بریم دیگه.بریم شمال.ما یه نیمچه خونه اونجا داریم که همش داداشام با دوستاشون میرن من حسرت میخورم.بریم؟

محتاجیم به دعا

نگو!شوهر خوبه.من عاشق اینم که بهم گیر بده.البته من هنوزشوهر ندارم.

تو هم بیا.آقا بیاین قرار بذاریم دیگه.بریم دیگه.

باشه بریم ترمه جون :ws3:

سمندون و فروغ و سوفی و لی لی و بعدش شبنم و بعدش خلاصه همه بیاییم دیگه ؟:shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad:

لینک به دیدگاه
اقایون پسر ها شما هم هماهنگ کنین ما هم یه مسافرتی بریم دههه این نشد ما مظلوم اینجا بشینیم

میگم ببین کجا میرن ماهم بریم همونجا یکم بکشیمشون این فکر خبیث من فروکش کنه:ws3::ws3:

لینک به دیدگاه
اقایون پسر ها شما هم هماهنگ کنین ما هم یه مسافرتی بریم دههه این نشد ما مظلوم اینجا بشینیم

eeeeeeee

چقدر جالبيد تاپيك از كجا به كجا رسيد

لینک به دیدگاه

سمندون و فروغ و سوفی و لی لی و بعدش شبنم و بعدش خلاصه همه بیاییم دیگه ؟:shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad::shad:

:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:w42::w42::w42::w42:

خیلی وخ بود از این شکلکا استفاده نکرده بودم!!!!:girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه

منم میام مواظبتون باشم:ws3:

لینک به دیدگاه
ترمه می خوای بیای مشهد خوب بیا چرا صغری کبری می چینی ولی تنها نیا:w00:

با ...بیا

باید آقا بطلبه.من که از خدامه بیام.

داشتن همسر درد ناکه:ws52:

نه اصلن.انقذه خوبه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...