رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلاممم دوستان من تازه ثبت نام كردم... يه مشكل كامپيوتري دارم خواستم كمكم كنيد...درايو cيم چند روزيه پرشده مدام پيغام ميده اما راستش نميدونم چطور بايد درايو cرو خالي كنم ...يعني نميدونم چه چيز هايي در درايو c قابل حذف هستند ... نود 32 يم هم ميخوام un install كنم نميشه ... ميشه لطفا راهنمايي كنيد ممنون ميشم...

سلام.......:rose:

برای این مورد کافیه که روی درایو C و یا درایوی که سیستم عامل نصب شده، کلیک راست کنی و گزینه Properties و از کادر باز شده و سربرگ General گزینه Disk Cleanup رو انتخاب کنی....

n6wls2ig41gmm80g3pd9.png

طبق شکل بالا همه موارد از بخش سوم انتخاب شده باشه و گزینه OK....

سوالی پرسیده میشه مبنی بر اینکه آیا موارد انتخاب شده حفظ شوند یا نه......

در صورتی که این مورد یعنی همون Disk Cleanup مدت زیادی باشه که توسط کاربر اجرا نشده باشه فضای خالی شده بیسار زیاد خواهد بود....

مثله شکل بالا که در صورت حذف فضایی بالغ بر 3.2GB خالی خواهد شد......

برای حذف NOD32 هم سیستم رو با کلید F8 به صورت Safe Mode بالا بیارین و پوشه برنامه رو از مسیر Program Files حذف کنید و بعد از حذف هم کلیدهای ایجاد شده در رجیستری رو با استفاده از منوی Start و گزینه Run و تایپ عبارت Regedit حذف کنید....

موفق و دلشاد باشید... :rose:

• Like 2
لینک به دیدگاه
از همه دوستان متشکرم که با حوصله جواب این بی سواد رو دادند

سوال بعدی رو با اجازه می پرسم

راهی وجود داره یک نرم افزار 64 بیتی رو روی ویندوز 32 بیتی نصب کرد

قرار شد نخندید:icon_pf (34):

معمولاً این مورد امکانپذیر نیستش.....

اکثر نرم افزارها نسخه 32Bit دارند که قابل اجراست..... :rose:

دلشاد باشید..... :rose:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام. من یه مشگلی برای کامپی.ترم ایجاد شده. وقتی میام جایی log in کنم. آی دی و پسورد رو که می زنم و اینتر می کنم بعد از چند لحظه باز خالت مهمان رو دارم و اصلا" وارد سایت نمی شم :hanghead:

کوکی ها رو هم پاک کردم درست نشد. با موزیلا فایر فاکس هم تست کردم نشد :sigh:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام. من یه مشگلی برای کامپی.ترم ایجاد شده. وقتی میام جایی log in کنم. آی دی و پسورد رو که می زنم و اینتر می کنم بعد از چند لحظه باز خالت مهمان رو دارم و اصلا" وارد سایت نمی شم :hanghead:

کوکی ها رو هم پاک کردم درست نشد. با موزیلا فایر فاکس هم تست کردم نشد :sigh:

وقتی اینجوری میشه روی یه لینکی کلیک کنی بره توش بازم مهمونی؟

مثلا وقتی یوزر اینا رو زدی بعد گفت مهمونی روی یه تاپیکی کلیک کن بره توش...ببین بازم مهمانی؟:ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه
وقتی اینجوری میشه روی یه لینکی کلیک کنی بره توش بازم مهمونی؟

مثلا وقتی یوزر اینا رو زدی بعد گفت مهمونی روی یه تاپیکی کلیک کن بره توش...ببین بازم مهمانی؟:ws52:

اوهوم....هم برای اینجا هم برای فیس بوک :w58: :w821:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مشکلی که من دارم فکر کنم مشکل 99 درصد کاربرا باشه

اونم به هنگام دانلود کردن یه فایل یا یه فیلم یا موسیقی هستش

موقع دانلود بوسیله download manager بیشتر وقتا این خطا رو داریم

"The server replies that you dont't have permissions to download this file"

details :

HTTP/1.1 403 Forbidden

اینو چطوری میشه دور زد

درضمن اگه میشه نام سایتهایی که می تونن یه لینکی رو مستقیم کنن رو بگید

شاید راه گشا باشه

سلام......... :flowerysmile:

دقیقا عین همین مورد در پست شماره 577 سوال شده بودش که گفتیم:

چون مورد دلخواه شما ف.ی.ل.ت.ر شده اگه از ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن U.l.t.r.a.S.u.r.f استفاده میکنید باید توی برنامه Internet Download Manager به منوی Download برین و گزینه Options.....

s41g9x2imcwkty9j7jz2.png

بعد مثله تصویر بالا گزینه Use HTTP.... رو فعال کنید و OK و حالا مجدد سعی در دانلود مورد دلخواهتون کنید........

موفق باشید..... :flowerysmile:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام دوستاي عزيز يه مشكل دارم ممنون ميشم كمكم كنيد ...ويروس كش من نود 32 هستش چند وقتي ايكونش قرمز شده بود تا اينكه متوجه شدم بايد اپديتش كنم و يوزر و پسوورد هاي زيادي رو همامتحان كردم اما اپديت نميشد اعصابم خورد شده بود ديگه تا اينكه اون رو uninstall كردم و ويروس كش جديدي كه اين هم نود 32 هست رو نصب كردم ...فروشنده گفت اين تا يه سال اپديت هست اما بايد تنظيماتش رو انجام بدم همه اپديت هاشم همراه با نرم افزار هست اما نميدونم چطوري بايد اپديت كنم تا ديگه تا يه سال ديگه نيازي نداشته باشه هر ماه اپديتش كنم ... ببخشيد اميدوارم سرتونو درد نياورده باشم ... ممنون ميشم راهنماييم كنين...

سلام.......... :flowerysmile:

قرمز شدن NOD32 چندین دلیل داره که عمده ترینش Update نبودن خود ویندوز و Update نبودن Database برنامه NOD32 هستش......

نمیشه که تا یک سال نیاز به Update نداشته باشه.......

ولی میتونید از یکسری سرورها استفاده کنید که نیاز به User و Pas نداشته باشه.......

مثله سرور

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای تنظیم کردن نرم افزار هم میتونید از گوشه پایین سمت چپ نرم افزار گزینه Change رو انتخاب کنید و بعدش گزینه Yes و از منوی Setup گزینه Advanced Setup رو انتخاب کنید.......

NOD_5.png

حالا از بخش system Update گزینه No Update رو انتخاب کنید تا به دلیل Update نبودن ویندوز نرم افزار خطا نده......

NOD_17.png

دلشاد باشید و سرزنده..... :flowerysmile:

• Like 4
لینک به دیدگاه
اوهوم....هم برای اینجا هم برای فیس بوک :w58: :w821:

عه خوب نمیدونم چجور حل میشه

من یه سایت دیگه اینجوریم....یوزر و پسورد میزنم ولی وارد سایت نمیشه..به صورت مهمون میره

بعد روی یه لینک از اون سایت کلیک میکنم میبینم عههه وارد شدم و مهمون نیستم

• Like 2
لینک به دیدگاه
عه خوب نمیدونم چجور حل میشه

من یه سایت دیگه اینجوریم....یوزر و پسورد میزنم ولی وارد سایت نمیشه..به صورت مهمون میره

بعد روی یه لینک از اون سایت کلیک میکنم میبینم عههه وارد شدم و مهمون نیستم

من هم در یک سایت اینطوری هستم

• Like 1
لینک به دیدگاه
از همه دوستان متشکرم که با حوصله جواب این بی سواد رو دادند

سوال بعدی رو با اجازه می پرسم

راهی وجود داره یک نرم افزار 64 بیتی رو روی ویندوز 32 بیتی نصب کرد

قرار شد نخندیدicon_pf%20%2834%29.gif

تاجایی که میدونم اکثر نرم افزاری هایی که نسخه 64بیتی دارند،نسخه 32بیتی هم دارند...

فکر نمیکنم راهی داشته باشه،یا من بلدش نیستم...

چون حتی اگر کرک شده هم باشه،کرک 64 و 32 رو جدا جدا ریلیز میکنند...

• Like 1
لینک به دیدگاه
:icon_pf (44):

من میخوام نود 32 نصب کنم این ارور رو میده و نصب نمیشه

چه کنم؟

مرسی

whlyq8jjf5oj78siysrn.jpg

اول به اون آدرسی که داده برو و ببین دسترسی و permission از نوع مدیر به اون فولدر و فایل ها داری یا نه . اگه نداشتی که دسترسی رو full control کن و دوباره تست کن.

اگه یه بار نود32 رو پاک کرده بودی و دوباره داشتی نصب میکردی و با این خطا مواجه شدی ، از محیط safe mode برو و اون فولدر رو کاملا پاک کن و دوباره eset رو نصب کن.

فعلا اینارو تست کن.

• Like 3
لینک به دیدگاه

چاکر حسین عزیز نیز هستیم

میگم این کیبورد هایی هستند که وقتی کامی داره بالا میاد کلید های F شون کار نمیکنه رو باید چیکارشون کرد؟

من میخوام safe mode بیارم بالا ولی F8 کار نمیکنه...:ws6:

• Like 2
لینک به دیدگاه
چاکر حسین عزیز نیز هستیم

میگم این کیبورد هایی هستند که وقتی کامی داره بالا میاد کلید های F شون کار نمیکنه رو باید چیکارشون کرد؟

من میخوام safe mode بیارم بالا ولی F8 کار نمیکنه...:ws6:

قربانت . سروری :flowerysmile:

بعضی کیبورد های USB هستن که در واقع در اصل PS/2 بودن و به کمک adapter به USB تبدیل شدن . اگه کیبورد شما از همون سری باشه ، اولین کاری که میتونی انجام بدی اینه که در بایوس کامیپوتر ، دنبال گزینه ای مثل Enable USB Keyboard یا یه همچین چیزی بگردی. مثل عکس زیر :

jc36kfzh1iai30zzmpt.jpg

کار دیگه ای که میشه انجام داد اینه که در محیط ویندوز ، روی Start و Run کلیک کنی و در کادر بنویسی : msconfig

وقتی پنجره ی msconfig باز شد ، وارد تب Boot شو و گزینه ی Safe boot رو فعال کن و OK رو بزن و سیستم رو ریستارت کن. وقتی ریستارت شد ، سیستم بطور اتوماتیک وارد safe mode میشه . کارت که تموم شد در اون محیط ، دوباره msconfig رو باز کن و تیک گزینه ی Safe boot رو بردار.

• Like 2
لینک به دیدگاه
قربانت . سروری :flowerysmile:

بعضی کیبورد های USB هستن که در واقع در اصل PS/2 بودن و به کمک adapter به USB تبدیل شدن . اگه کیبورد شما از همون سری باشه ، اولین کاری که میتونی انجام بدی اینه که در بایوس کامیپوتر ، دنبال گزینه ای مثل Enable USB Keyboard یا یه همچین چیزی بگردی. مثل عکس زیر :

jc36kfzh1iai30zzmpt.jpg

کار دیگه ای که میشه انجام داد اینه که در محیط ویندوز ، روی Start و Run کلیک کنی و در کادر بنویسی : msconfig

وقتی پنجره ی msconfig باز شد ، وارد تب Boot شو و گزینه ی Safe boot رو فعال کن و OK رو بزن و سیستم رو ریستارت کن. وقتی ریستارت شد ، سیستم بطور اتوماتیک وارد safe mode میشه . کارت که تموم شد در اون محیط ، دوباره msconfig رو باز کن و تیک گزینه ی Safe boot رو بردار.

مرسی حسین جان

خیلی گلی

فردا باید برم شرکت امتحانش کنم :a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلااااام

چند روزیه که دیگه تو سایتا فیلم و آهنگاش برام پخش نمیشه؛:icon_pf (34):

چند وقت پیش هم اینطور شده بود؛ ویندوز عوض کردم تا درست شد؛

چرا همش اینطور میشه؟ چیکارش کنم؟؟؟ :pichak29:

اومدم برنامه فلش پلیر رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما درست نشد ؛ تو قسمت add-ons هم دیگه نمیاد:pichak29:

این شکلکه هم جدیدا به پایین نوار ابزارم اضاف شده:w58:

bm7cb43aemg5bmtnh09.jpg

سلام آجی گل و گلاب........ :icon_pf (44):

خوبی؟ :rose:

آجی خب این مورد که نصب Flash Player باشه رو باید بعد از نصب ویندوز بسته به نسخه ویندوزت انجام بدی...

نسخه های مختلف Flash Player رو که به اندازه کافی توی بخش آموزش گام به گام قرار دادن فایل های SWF در Profileها لینک دادم و میتونی از اینجا استفاده کنی آجی....

اگه هم نیاز به نسخه 64Bit هستش میتونی از لینک های زیر دانلود کنی

دانلود نسخه 64Bit با حجم 3.21MB:

-
-

اون مورد آیکن عجیب هم ممکنه یه برنامه تقویم باشه... :w16:

روش کلیک راست کن ببین گزینه هاش چیه.... :rose:

موفق و خوشبخت باشی آجی...... :4uboxsmiley:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام آجی گل و گلاب........ :icon_pf (44):

خوبی؟ :rose:

آجی خب این مورد که نصب Flash Player باشه رو باید بعد از نصب ویندوز بسته به نسخه ویندوزت انجام بدی...

نسخه های مختلف Flash Player رو که به اندازه کافی توی بخش آموزش گام به گام قرار دادن فایل های SWF در Profileها لینک دادم و میتونی از اینجا استفاده کنی آجی....

اگه هم نیاز به نسخه 64Bit هستش میتونی از لینک های زیر دانلود کنی

دانلود نسخه 64Bit با حجم 3.21MB: دانلود - لینک دوم (یا این مورد) - صفحه دانلود نسخه 64Bit

اون مورد آیکن عجیب هم ممکنه یه برنامه تقویم باشه... :w16:

روش کلیک راست کن ببین گزینه هاش چیه.... :rose:

موفق و خوشبخت باشی آجی...... :4uboxsmiley:

میسیییییی داداشی بابت توضیحاتت (1085).gif

یه سوال دیگه؛ من برنامه دانلود منیجر رو نصب کردم؛

اما مشکل داره؛ سریالو.... میخواد؛ باید چیکارش کنم؛ اون فایلایی که تو crack هست ، به چه دردی میخوره؟؟؟ (2312).gif

onbrl1w9rz2123sim0r.jpg

(2312).gif

لینک به دیدگاه
آنتی ویروس نود دارم ولی ویروسامو شناسایی نمیکنه!

البته free شو!

لفن ی آنتی ویروس خوب معرفی کنین!!

کسپرم استفاده کردم بی فایده بود!

سلام آجی گل و گلاب........ :flowerysmile:

خوبی؟

آجی گل برای اینکه NOD32 هم شناسایی کنه و هم پاکسازی باید حتماً Update شده باشه و حتماً هم باید روی موارد کلیک راست کنی و گزینه Advanced Options و از زیرمنوی باز شده گزینه Clean Files رو انتخاب کنی تا به درستی عمل کنه......

آنتی ویروس خوب به نظر بنده به ترتیب شامل این موراد هستش.....

واسه کاربرای معمولی و کسانی که حوصله سر و کله زدن با نرم افزار آنتی ویروس و Internet Security رو ندارند 5.0 ESET NOD32 Antivirus و برای امنیت بیشتر 5.0 ESET Smart Security....

برای کسانی که امنیت بالایی میخوان و حوصله سر و کله زدن با آنتی ویروس و Internet Security رو دارند هم Kaspersky Internet Security 2012

در صورتیکه موارد بالا رضایتت رو جلب نمیکنه میتونی از BitDefender Total Security 2012 استفاده کنی.....

در مورد ESET NOD32 Antivirus به نظرم اسمش رو مترسک بزاریم بهتره....

در مورد Kaspersky هم گاهی سرعت رو پایین میاره و اذیت میکنه ولی به اندازه بسیار بالایی نسبت به محصولات ESET بهتره.....

برای تنظیمات Kaspersky باید موارد زیر رو انجام بدی آجی:

بخش اول:

به بخش Settings نرم افزار برو و مثل تصویر پایین از بخش روند کنترلی از قسمت های File Antivirus و Mail Antivirus تنظیمات رو به صورت مشخص شده درست میکنی...

sqbf40h4t21wbk2vrudg.png

بخش دوم:

در ادامه به بخش روند Scan کردن سیستم میری و مثله شکل زیر از قسمت Action on threat detection گزینه های مشخص شده رو انتخاب میکنی و بعد با استفاده از گزینه Settings به قسمت بعد میری....

yaj98kbw44oh4j07m5oq.jpg

بخش سوم:

در بخش بعد از سربرگ Additional گزینه های مشخص شده رو تنظیم میکنی و اگه میخوای حداکثر عمقی بودن بررسی رو حین Scan کردن انجام بده گزینه Deep Scan رو انتخاب کن و در غیر اینصورت گزینه Medium Scan رو انتخاب کن و تایید.......

nteyrqhrav2b9v7g6tr7.png

بخش چهارم:

عین موارد انجام شده در بخش های دوم و سوم که برای بخش Full Scan بودش، ‌برای قسمت های Critical Area Scan و Custom Scan هم موارد رو دقیقاً به همین صورت تنظیم میکنی....

حالا این Kaspersky بابا اینقدر بچه خوبی میشهههههههههههههه .........:ws3:

البته نسخه ای که تصاویرش رو قرار دادم به عنوان راهنمایی نسخه Kaspersky Internet Security 2012 هستش که روی سیستمم نصب کردم..... :rose:

موفق و دلشاد باشی...... :flowerysmile:

لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...