رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

از صبح این خطار رو میده ............. انتی ویروس پریده و دوباره هم نصب نمیشه:icon_pf (34):http://www.noandishaan.com/forums/newreply.php?do=newreply&p=530424

xpfe2w6jifanjj02wadq.jpg[/img]

xpfe2w6jifanjj02wadq.jpg

سلام به آجی......... :rose:

شرمنده بعد از گذشت این همه مدت اومدم جواب بدم اگر چه دیگه فایده نداره ولی خب........

این مورد گاهی به دلیل ویروسی بودن بیش از حد سیستم و به خصوص ویروسی شدن فایل های csrss.exe و lsass.exe و فایل svchost.exe که شامل سری سیستمی و Network Service و Local Service میشه بوجود میادش.....

برای این مورد میشه بعضی از آنتی ویروس ها رو توی حالت Safe Mode نصب کرد و یا اینکه از برنامه ای مثله Kaspersky Virus Removal Tools برای ویروس یابی موقتی استفاده کرد تا بعد از حل مشکل ویروس ها سیستم عامل رو ترمیم کرد.....

avptool_uninstall%28en%29.jpg

دانلود نرم افزار با حجم 65.5MB:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
-

پسورد فایل:

m

موفق و دلشاد باشید...... :flowerysmile:

• Like 4
لینک به دیدگاه
درود خدمت همه اساتید اهل فن.

یک علامت تعجب زرد رنگ در پایین سمت راست میاد.

مینویسه،your windows virtual memery is low باید چکار کرد؟

سلام Essi.....

ببخشید اینقدر دیر دارم جواب میدم........ :icon_redface:

فکر کنم دیگه اخراجم کنند سنگین تر باشم..... :w821:

این مورد معمولاً به دلیل کم بودن میزان Virtual Memory و یا یکسری مشکلات دیگه مثله عدم Defragment (مرتب کردن اطلاعات درایو) و Disk Cleanup نکردن و قرار گرفتن فایل pagefile.sys در بخشی که دسترسی به اون طول میکشه بوجود میادش.....

برای این منظور روی My Computer کلیک راست و گزینه Properties و از سربرگ Advanced گزینه Settings بخش Performance‌ قابل تنظیم هستش.....

n72o23fh27d78n6gsxxp.png

اگه RAM سیستم 2GB هستش که گزینه No page file رو انتخاب کن و و تایید....

چون نیازی نیستش. به دلیل اینکه سرعت خودندن و نوشتن اطلاعات Hard نسبت به RAM خیلی پایین تره و سرعت کارت رو پایین میاره...

ولی اگه نیاز داری و RAM سیستم هم 1GB هستش میتونی این اندازه رو 1GB تنظیم کنی و یا بیشتر بسته به نیاز.....

اینکه چقدر RAM مجازی نیاز داری رو هم توی ویندوز XP میتونی با استفاده از کلیک راست یه محل خالی نوار وظیفه - Taskbar و گزینه Task Manager یا فشردن Alt + Ctrl و بعدش کلید Delete و باز شدن پنجره اش بری به سربرگ View و گزینه Select Column رو انتخاب کنی...

windows-task-manager-view-menu.png

حالا از کادر باز شده گزینه Virtual Memory Size رو فعال میکنی و تایید....

windows-task-manager-virtual-memory-size.png

حالا مثله شکل پایین میتونی از بخش VM Size ببینی که کدوم برنامه بیشترین استفاده از Virtual Memory رو داره که اندازه اش رو بدونی و درست تنظیم کنی....

این مورد توی ویندوز Se7en شبیه همین هستش فقط تو بخش انتخاب ها گزینه Paged Tool رو فعال میکنی....

7l33o9bhsx0uvrh9coc.png

برای موارد بیشتر هم میتونی به:

و

هم مراجعه کنی....

دلشاد باشی....... :flowerysmile:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام دوستاي عزيز يه مشكل دارم ممنون ميشم كمكم كنيد ...ويروس كش من نود 32 هستش چند وقتي ايكونش قرمز شده بود تا اينكه متوجه شدم بايد اپديتش كنم و يوزر و پسوورد هاي زيادي رو همامتحان كردم اما اپديت نميشد اعصابم خورد شده بود ديگه تا اينكه اون رو uninstall كردم و ويروس كش جديدي كه اين هم نود 32 هست رو نصب كردم ...فروشنده گفت اين تا يه سال اپديت هست اما بايد تنظيماتش رو انجام بدم همه اپديت هاشم همراه با نرم افزار هست اما نميدونم چطوري بايد اپديت كنم تا ديگه تا يه سال ديگه نيازي نداشته باشه هر ماه اپديتش كنم ... ببخشيد اميدوارم سرتونو درد نياورده باشم ... ممنون ميشم راهنماييم كنين...

• Like 3
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

سلااااام

چند روزیه که دیگه تو سایتا فیلم و آهنگاش برام پخش نمیشه؛:icon_pf (34):

چند وقت پیش هم اینطور شده بود؛ ویندوز عوض کردم تا درست شد؛

چرا همش اینطور میشه؟ چیکارش کنم؟؟؟ :pichak29:

اومدم برنامه فلش پلیر رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما درست نشد ؛ تو قسمت add-ons هم دیگه نمیاد:pichak29:

این شکلکه هم جدیدا به پایین نوار ابزارم اضاف شده:w58:

bm7cb43aemg5bmtnh09.jpg

لینک به دیدگاه
سلام دوستاي عزيز يه مشكل دارم ممنون ميشم كمكم كنيد ...ويروس كش من نود 32 هستش چند وقتي ايكونش قرمز شده بود تا اينكه متوجه شدم بايد اپديتش كنم و يوزر و پسوورد هاي زيادي رو همامتحان كردم اما اپديت نميشد اعصابم خورد شده بود ديگه تا اينكه اون رو uninstall كردم و ويروس كش جديدي كه اين هم نود 32 هست رو نصب كردم ...فروشنده گفت اين تا يه سال اپديت هست اما بايد تنظيماتش رو انجام بدم همه اپديت هاشم همراه با نرم افزار هست اما نميدونم چطوري بايد اپديت كنم تا ديگه تا يه سال ديگه نيازي نداشته باشه هر ماه اپديتش كنم ... ببخشيد اميدوارم سرتونو درد نياورده باشم ... ممنون ميشم راهنماييم كنين...

readme شو بخون ، یه فایل داره که باید تو مسیر نصب کپی کنیش ، هر چند بازم به آپدیت نیاز خواهد داشت :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سهلام یه سوال

در مکان های مقدسی همچون دانشگاه که دست رسی به مسنجر نداریم

چطور میشه چت کرد

از طریق چه سایت هاییییی

سلام... :flowerysmile:

برای استفاده از این مورد توی مکانهای مقدسی مثله دانشگاه که مسنجر نداری میتونی به

بری....

در ضمن حتماً برای استفاده از وب مسنجر حتماً باید Flash Player نصب باشه.......

یا میتونی به بخش E-mail سایت Yahoo بری: mail.yahoo.com

و پس از ورود به بخش ایمیل روی گزینه New کلیک کنی و بعدش هم گزینه Chat رو انتخاب کنی....

یه سربرگ جدید باز میشه......

9d91nc9iulwcekm4odll.png

بعد روی گزینه Contact یا لیست مخاطبان کلیک میکنی. لیست تمامی نفرات Add شده رو نمایش میده. مثله شکل زیر روی مورد دلخواه کلیک میکنی و بعد از اون تو بخش مشخص شده ID شخص رو نمایش میده.

ID مورد نظر رو Copy میکنی و به سربرگ New Chat میری.....

pgzvhohb4iluv27unn5.png

ID مورد نظر رو که توی کادر To که مشخص شده Paste میکنی و بقیه موارد هم که مشخصه....

vcupyulel0culxx92we.png

موفق و دلشاد باشی....... :rose:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

تاچ پد لب تاپ دوستم از کار افتاده و هیچ کاریش نمیشه کرد میشه راهنمایی کنید مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟

یک بار این مشکل پیش اومده انگار با ریستور درست شده ولی دوباره بعد از مدتی خود به خود لب تاپ مشکل پیدا میکنه در روشن شدنو بالا اومدن سیستم و کلا تاچ پدش از کار میفته

با ریستور هم دیگه درست نمیشه

دستگاه صد در صد ویروسیه ! ممکنه از ویروس باشه ؟چطور میشه حلش کرد؟

سلام.......... :flowerysmile:

به دلیل ویروسی بودن میتونه باشه ولی تا جایی که خودم تست کردم اگه Driver مربوط به Touch Pad رو روی Laptopهایی مثله Dell و Acer نصب کنی این مشکل بوجود میادش.....

برای این مورد از منوی Start و گزینه Control Panel و بخش Uninstall Programs‌ برنامه مربوط به Touch Pad رو حذفش کن و سیستم رو هم برای ویروس بررسی کن.....

از طرفی بعضی از مدل ها هم روی سری کلیدهای تابعی (منظور کلیدهای F1 تا F12 هستش) یه کلیدی با عنوان Lock دارند که با استفاده از کلید Fn و اون کلید Lock میشه Touch Pad رو فعال یا غیر فعال کرد.....

در ضمن تنظیمات مربوط به Touch Pad رو هم میشه از Control Panel تغییر داد مثله تصویر زیر:

touchpad2.png

سربلند و موفق باشی...... :flowerysmile:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام

اگه فروشنده همچین چیزی گفته که چرت گفته:ws52:

مثلا فردا شاید نود 32 یه آپدیت کوچولو شه ... شما چطور میتونید این آپدیت رو از دیروز داشته باشید وقتی قراره فردا منتشر شه؟:ws52:

فکر کنم اینی که خریدین منظورش این بوده که یوزر نیم و پسوردش تا یه سال کار میکنه براتون

یعنی برای آپدیتش تا یک سال مشکلی ندارین و یوزرنیم پسوردش کار میکنه

• Like 3
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلااااام

چند روزیه که دیگه تو سایتا فیلم و آهنگاش برام پخش نمیشه؛:icon_pf (34):

چند وقت پیش هم اینطور شده بود؛ ویندوز عوض کردم تا درست شد؛

چرا همش اینطور میشه؟ چیکارش کنم؟؟؟ :pichak29:

اومدم برنامه فلش پلیر رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما درست نشد ؛ تو قسمت add-ons هم دیگه نمیاد:pichak29:

این شکلکه هم جدیدا به پایین نوار ابزارم اضاف شده:w58:

bm7cb43aemg5bmtnh09.jpg

درستش کردم:shad:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
چجوری؟ :ws3:

برنامه فلش رو کلا از سیستمم پاک کردم؛

بعد رفتم تو یه سایت که یه عالمه برنامه فلش متناسب با خود سیستم داشت؛

ماله من 64 -bit بود، اونم نصب کردم درس شد:62izy85:

لینک به دیدگاه

سلامممممممم دوستان واقعا من رو شرمنده کردین:mpr: ... فکر نمیکردم حالا حالا ها جواب بدین ... معلوم میشه کارتون درسته:ws49: ...راستش ویروس کشم رو هر کاری کردم اپدیت نشد الانم که به کل ویروسی شده کامپیوترم ویروس کشش که کلن کار نمیکنه اصلا همون ایکونش هم دیگه پایین صفحه نیست فقط موقع کار با کامپیوتر پیغامerorr eset comunication whith kernal رو میده ... کامپیوترم هم چند روزه روشنش که میکنی تا خودش خودشو 3 بار restart نکنه عین ادم بالا نمیاد ... فکر میکنم امروز فرداست که اصلا دیگه روشن نشه:cryingf:...خواهش میکنم یک نفر من رو کامل راهنمایی کنه ...اخه همین تازگی دادم درستش کردن کلیم پول ازمون سلفیدن:w821:...... ممنون از لطف شما دوستان گلممممم..:rose:.

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلامممممممم دوستان واقعا من رو شرمنده کردین:mpr: ... فکر نمیکردم حالا حالا ها جواب بدین ... معلوم میشه کارتون درسته:ws49: ...راستش ویروس کشم رو هر کاری کردم اپدیت نشد الانم که به کل ویروسی شده کامپیوترم ویروس کشش که کلن کار نمیکنه اصلا همون ایکونش هم دیگه پایین صفحه نیست فقط موقع کار با کامپیوتر پیغامerorr eset comunication whith kernal رو میده ... کامپیوترم هم چند روزه روشنش که میکنی تا خودش خودشو 3 بار restart نکنه عین ادم بالا نمیاد ... فکر میکنم امروز فرداست که اصلا دیگه روشن نشه:cryingf:...خواهش میکنم یک نفر من رو کامل راهنمایی کنه ...اخه همین تازگی دادم درستش کردن کلیم پول ازمون سلفیدن:w821:...... ممنون از لطف شما دوستان گلممممم..:rose:.

سلام

در مورد اروری که Eset در مورد عدم ارتباط با کرنل میده دو تا دلیل میتونه وجود داشته باشه.

اولیش اینه که شاید سرویس Eset در سیستم غیر فعال شده باشه و به همین خاطر ، eset قادر به اجرا شدن نیست. (البته ضعیف ترین احتمال هست) . به هر حال برای چک کردن این مورد میتونی با تایپ services.msc در run وارد بخش مدیریت سرویس های در حال اجزای ویندوز بشی . بین سرویس ها ، عبارت Eset Service رو پیدا کن و روی اون دابل کلیک کن تا باز بشه. تنظیمات پنجره باید مطابق کادر های قرمزی که در تصویر زیر وجوود داره باشه .

mlpzo0zfkx9nwk3zbqhx.png

مورد دوم ممکنه این باشه که سیستم به ویرووسی به اسم Win32/IRCBot.ANR آلوده شده باشه. البته ممکنه ویروس های دیگه ای هم در سیستم موجود باشه ولی ویرووسی که مانع اجرا شدن بعضی از پروسه های حیاتی eset میشه ، همین ویروس نامبرده هست. کار دیگه ای که این ویرووس انجام میده اینه که مانع نصب مجدد Eset میشه.

برای از بین بردن این ویرووس میتونی

و بعد از اجرا و انجام عملیات اون ، سیستم رو ریستارت کنی.

در مورد سوال دومت هم راستش من متوجه شرایط دقیق سیستم نشدم که سه بار ریستارت میشه و بار سوم شروع به کار میکنه!! :ws52:

توضیح دقیق تری بدی شاید بهتر بشه راهنمایی کرد.

• Like 7
لینک به دیدگاه

آنتی ویروس نود دارم ولی ویروسامو شناسایی نمیکنه!

البته free شو!

لفن ی آنتی ویروس خوب معرفی کنین!!

کسپرم استفاده کردم بی فایده بود!

• Like 1
لینک به دیدگاه

ببخشید یه سوال دیگه

این پوشه هایی که فلش زدم واقعا ویروس هستش

اخه انتی ویروسم چیزی نشون نمیده

الان حدود 10 ماهی هستش داریم به صورت مسالمت امیز با هم زندگی میکنیمممم

تو این مدت هم جرئت نکردم روش کلیک کنم باز کنم ببنم توش چیه

فقط تو دو تا از درایو هام هستش

درایو f و e

5hkw70tam4v86i5b525i.jpg

• Like 2
لینک به دیدگاه
آنتی ویروس نود دارم ولی ویروسامو شناسایی نمیکنه!

البته free شو!

لفن ی آنتی ویروس خوب معرفی کنین!!

کسپرم استفاده کردم بی فایده بود!

به نظر من ناد32 از همه بهتره

من که مشکلی باهاش نداشتم تا الان

میشه هم نت هستم و تا حالا ویروسی نشدم

تازه همیشه فلش های دوستان رو هم اسکن میکنم

همیشه آپدیته..

بعضی وقتا از بس آپدیته من رو هم به عنوان ویروس شناسایی میکنه م یخواد دیلیتم کنه که با مقاومت من موجه میشه و صحنه رو ترک میکنه :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سهلام یه سوال

از سایت یوتوب میشه ویدیو هاشو دانلود کرد

چطور ؟ :ws52:

real player

internet download manager

که البته برای idm قبلش باید پسوند flv رو توی تنظیماتش اضافه کنی

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...