رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

کسی بابیلون شکن نداره

بازم بسته شد

:w00:

وای آجییییییییی...........

:ws3:

ببخشید سلام........

خب چرا دهوا میکنی؟ بابیلون شکن بهترین موردی که داریم همون Patch ساخته شده توسط گروه UnReal هستش:

Patch نسخه 7.5:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

Patch نسخه 8.0:

Patch نسخه 9.0:

مورد بعدی اینکه از داخل تنظیمات برنامه گزینه Update شدن نرم افزار رو غیر فعال کن آجی:

rutbjzzd8ybs8gyo9yiu.png

موفق و دلشاد باشی.... :flowerysmile:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام بچه ها

من یه لپ تاپ vaio گرفتم

برای اینکه عمرباتریش زیادشه باید چی کارکنم؟

اینکه همیشه بزارم کامل خالی شه بعد بزارم شارژ تاثیر داره؟

باتریشوهمیشه میزارم روش باشه

لطفا راهنماییم کنین:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

من یه لپ تاپ vaio گرفتم

برای اینکه عمرباتریش زیادشه باید چی کارکنم؟

اینکه همیشه بزارم کامل خالی شه بعد بزارم شارژ تاثیر داره؟

باتریشوهمیشه میزارم روش باشه

لطفا راهنماییم کنین:icon_gol:

سلام

در مورد افزایش طول عمر باتری نکته زیاد وجوود داره. مهم تریناش رو برات خلاصه میکنم.

اول از همه ، همیشه اول آداپتور رو به برق شهر وصل کن و بعد از چند لحظه که جریان بطور کامل ثابت شد و نوسانی وجوود نداشت ، اون رو به سوکت لپتاپ وصل کن.

وقتی برای اولین بار ، لپتاپ رو شارژ میکنی ، بذار باتری تا حدود 10% باقی بمونه و بعد از اون لپتاپ رو خاموش کن و بذار تا حدود 12 ساعت شارژ بشه. حتی زمانی که باتری بطور کامل شارژ شد ،بذار تا اون موقع بمونه تا تمام سلول های باتری به طور کامل پر شه.

نکته ای که در مورد باتری های لپتاپ ، یعنی اکثرا باتری های لیتیومی قابل شارژ وجوود داره اینه که به هیچ عنوان نباید بذاری باتری لپتاپ بطور کامل خالی بشه ، بعد اون رو شارژ کنی. این خصوصیت برای باتری های کادمیومی هست و نه باتری های لیتیومی . پس همیشه وقتی دیدی 20-30% باتری مونده ، عملیات شارژ باتری رو انجام بده.

در زمان شارژ باتری اصلا از لپتاپ ، استفاده ی سنگین نکن. چون علاوه بر مصرف انرژی بالا ، گرمای زیادی رو هم تولید میکنه که باعث آسیب دیدن لپتاپ میشه.

در جایی که به برق شهر ، دسترسی داری ، نیازی به استفاده از باتری نیست. باتری رو تا حدی دشارژ کن و از لپتاپ خارج کن. از برق شهر برای روشن نگه داشتن لپتاپ استفاده کن و هفته ای یک بار از باتری استفاده کن . باتری رو در یه جای خنک و خشک نگهداری کن.

زمانی که باتری در لپتاپ متصل شده ، تنظیمات انرژی لپتاپ رو بهینه سازی کن. تنظیماتی مثل نور صفحه ، بلوتوث ، و . . .

• Like 5
لینک به دیدگاه

امروز به دلیل نیاز به ویندوز ایکس پی، مجبور شدم ویندوزم رو عوض کنم...

ولی ترتیب درایوهام به این صورته:

c,e,f

اصلا d رو نمیدونم کجا رفته!!!

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام سلام ...

یه سوال داشتم ...

چند روز پیش ویندوز نصب کردم ... امروز هم دوبار نصب کردم

ولی بازم وقتی Ctrl+Alt+Del رو میزنم این ارور رو میده...

0j5asumxm5b9bwzj0wk.jpg

مشکل از کجاست؟

:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام سلام ...

یه سوال داشتم ...

0j5asumxm5b9bwzj0wk.jpg

مشکل از کجاست؟

regeditet هم کار نمیکنه ؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
امروز به دلیل نیاز به ویندوز ایکس پی، مجبور شدم ویندوزم رو عوض کنم...

ولی ترتیب درایوهام به این صورته:

c,e,f

اصلا d رو نمیدونم کجا رفته!!!

یکم بیشتر توضیح بده.

dual boot انجام دادی!؟ ینی اینکه علاوه بر یه ویندوز دیگه ، XP رو نصب کردی یا اینکه ویندوز قبلی رو کاملا حذف کردی و XP نصب کردی!؟

ترتیب درایو هایی که در حال حاضر داری ، همون ترتیبیه که در گذشته بوده!؟ مثلا F همون F گذشته هست و E همون E و . . !؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام سلام ...

یه سوال داشتم ...

0j5asumxm5b9bwzj0wk.jpg

مشکل از کجاست؟

ویروس داره

• Like 2
لینک به دیدگاه
اون پسوند et منظورش "مال شما" میباشد :ws3:

که اینطور !

همینه که میگن مدیرا چیزایی رو میدونن که کاربرای عادی نمی تونن درک کنن !

من بهت ایمان آوردم ! :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

من مدت ها بوده که مسنجر روی سیستمم نداشتم

اما حالا که نصب کردم می بینم هیچ کدوم از پیام هایی که دریافت می کنم توی صفحه نشون داده نمی شه !

حتی زمانی هم که خودم پیام می دم باز هم متنی مشاهده نمی کنم ؟!

ورژن های مختلف رو هم نصب کردم باز هم همون مشکل رو دارم

فکر می کردم مشکل مسنجر باشه اما از دوستانم که پرسیدم گفتن اون ها مشکلی ندارن !

حالا می شه راهنمایی کنین تا این مسئله حل بشه :ws37: :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
یعنی کلاً کیس رو عوض کنم؟ :icon_pf (34):

بحث ویرووس یابی یه مساله ی نسبتا پیچیده و سخته.

اگه واقعا ویرووس داشته باشه کامپیوتر ، بطوری که وارد regedit نمیتونی بشی و همینطور بخش هایی مثل msconfig و taskmanager ، بهترین کار اینه که دوباره ویندوزت رو عوض کنی. میشه بدون نصب هم ویرووس هارو از بین برد اما فکر نمیکنم تجربه ی کافی برای اینکار داشته باشی. پس بیخیال.

اما نکات بعد از نصب در صورت ویرووسی بودن کامپیوتر :

وقتی ویندوز رو نصب کردی (XP) ، برای اولین بار که سیستم عامل load شد ، وارد هیچ درایوی از هارد نشو و روو هیچ فایل و درایوی در سیستم ، دابل کلیک نکن. چون تا جایی که من از توضیحاتت متوجه شدم بعد از دومین نصبی که انجام دادی ، باز هم کامپیوتر ویرووسی شده. پس مطمئنا ویرووس یا فایل مخرب ، در بخشی از کامپیوتر ذخیره شده که بعد از دابل کلیک روی فایل یا درایوی بطور اتوماتیک اجرا میشه و باعث خرابی میشه.

بعد از لود شدن سیستم عامل درایوری رو نصب نکن. برای وارد شدن به درایو های هارد ، اولین کاری که میکنی اینه که تمامی فایل ها و سیستم فایل ها رو از حالت hidden خارج میکنی. دقت کن که تمامی سیستم فایل ها رو. یعنی در بخش Folder Options گزینه های Hide extensions for known file type و Hide protected system files رو هم از تیک بردار.

برای وارد شدن به درایو ها ، از address bar بالای My computer استفاده کن. ینی اینکه اول نام درایو رو تایپ کن و Enter رو بزن. مثل نمونه ی زیر :

D:\
دقت کن حتما تایپ کنی و از لیست ، انتخاب نکنی .

وقتی وارد درایو شدی فایل های مخفی مختلفی رو میبینی. هر فایل اجرایی که بصورت مخفی باشه رو به همراه متعلقاتش Shift+delete کن. مراقب باش یهویی اجراشون نکنی. این کار رو برای تمام درایو ها بجز درایو C که توش ویندوز نصب کردی ، انجام بده.

بعد از انجام این کار ، سیستم رو ریستارت کن و درایور های سخت افزاری رو نصب کن. دقت کن بعد از ریستارت هم برای اطمینان با دابل کلیک وارد هیچ درایوی از هارد نشی.

بعد از نصب درایور های سخت افزاری ، از یه CD یا DVD سالم که مطمئنی ویرووسی نداره ، یه نرم افزار آنتی ویرووس نصب کن و کل سیستم رو به غیر از درایو C اسکن کن.

پیشنهاد من برای این مرحله اینه که یه Firewall قدرتمند مثل Zone Alarm نصب کنی و تنظیماتش رو در سطح امنیتی بالا برای کامپیوتر قرار بدی . با وجوود این فایروال قدرتمند ، هر پروسه ای که در سیستم اجرا بشه و شما اطلاع نداشته باشی ، Zone Alarm قبل از اجرا جلوی اون رو میگیره و ازت کسب تکلیف میکنه . مثلا میگه : فایل اجرایی به اسم [123.exe] اجازه ی اجرا شدن میخواد . خب معلومه چنین فایل اجرایی ایی در یه سیستم خصوصا در یکی از درایو های هارد ، کمی غیر عادی و مسخره به نظر میرسه. پس معلومه که ویرووس یا یه عامل مخرب هست و شما نه تنها اجازه ی اجرای اون رو نمیدی ، وارد درایو میشی و اون فایل رو پاک میکنی.

آخرین نکته هم اینه که قبل از اجرای هر پوشه یا فایلی که به نظرت مشکوکه ، مثل New folder ها و . . . ، به فرمت و اندازه ی اون فولدر دقت کن . مثلا دقت کن فرمت پوشه ای Application نباشه یا حجمش 0 byte نباشه .

مشکلی بود در خدمتیم. %28148%29.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه

یه برنامه نصب کردم بعد موقع نصبش همینجور next next زدم

بعد الان رفته رو فایر فاکس یه کاری کرده که تب جدید باز میکنم میره تو صفحه اصلی سایت این برنامهه

چجور میتونم عوضش کنم؟

لینک به دیدگاه
من مدت ها بوده که مسنجر روی سیستمم نداشتم

اما حالا که نصب کردم می بینم هیچ کدوم از پیام هایی که دریافت می کنم توی صفحه نشون داده نمی شه !

حتی زمانی هم که خودم پیام می دم باز هم متنی مشاهده نمی کنم ؟!

ورژن های مختلف رو هم نصب کردم باز هم همون مشکل رو دارم

فکر می کردم مشکل مسنجر باشه اما از دوستانم که پرسیدم گفتن اون ها مشکلی ندارن !

حالا می شه راهنمایی کنین تا این مسئله حل بشه :ws37: :icon_gol:

منم همینجور بودم.....این کارو کنی درست میشه

ولی شاید چیزای دیگت خراب شد:ws42: نیای یقه منو بگیریاw000.gif

توی Run تایپ کن regedit اوکی بزن

بعد تو پنجره ای که میاد این مسیر رو برو:

HKEY_CURRENT_USER > Software> Microsoft > Windows> CurrentVersion > Internet Settings > Zones

اینجا که میرسی باید این 5 تا فولدر رو ببینی:

0 My computer ( Not shown in IE Security by default) -

1- Internet

2 - Local Intranet

3 - Trusted

4 - Restricted

فولدر ها به اسم 0و 1 و2 و3 و4 هستند

بعد اونجا

هر چی به جز اینها بود رو باید پاک کنی

بعد یه restart هم بکنی درست میشه

• Like 4
لینک به دیدگاه

من برای وصل شدن به اینترنت فقط مرورگر رو وا می کنم بعد پسورد و نام بعد تموم

اما الان که اینکار ومی کنم بعد از log in شدن (یعنی بعد وارد نام کاربری و پسورد ) این پیغام رو میده

تو فایرفاکس میگه :

the proxy server is refusing connection

تو کروم میگه :

no data error 324

و می نویسه سرور موقع ارسال داده اتصال را می بندد

یعنی اشکال از کجاست

خود کارت شبکه و کابل و اتصالات درسته ping کردم

میتونه از ویروس باشه ؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...