رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درايورها نصب شدن, مشكل كليدهاي صدا هم رفع شد اما دو تا مشكل جديد پيش اومده.اولي اينكه بعد بالا اومدن ويندوز صداي خش خشي مثل مواقعي كه ميكروفون بازه مياد و چند دقيقه ادامه داره تا بعد صداي يه كليك مياد و صدا تموم ميشه.بعدي هم اين هست كه با اينكه ماوس حركت ميكنه ولي حالتي مثل هنگ داره كه هيچ كاري نميتونم انجام بدم.الان با گوشي اومدم.:hanghead:

شما ساکن تهران هستین؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

اون فایل چند کیلو بایتی که میگین دانلودر فایل نصب هست (با IP ایران نمیشه دانلود کرد، حتما VPNی، چیزی می خواد)، از اینجا دانلود و نصب کنین:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دوست من قبلا هم همین ورِِِژن رو نصب کرده بودم , مجددا همین فایلی که فرمودین رو نصب کردم ولی افاقه ای نکرد , خیلی عجیبه !!!!!!!!!

باز هم ارور میده که فلش پلیررا آپدیت کنین !!!!!!!! کلا yahoo و ورزش 3 رو نمیاره و صفحه ای که گفتم رو میاره !!!!! به نظرتون اشکال از کجاست ؟؟

تا حالا با چنین مشکلی روبرو نشده بودم .........اینترنت اکسپلورر هم همین ارور رو میده !!!!!!!!!

لطفا بقیه ی دوستان هم راهنمایی بفرماین !!!!!!

• Like 1
لینک به دیدگاه
دوست من قبلا هم همین ورِِِژن رو نصب کرده بودم , مجددا همین فایلی که فرمودین رو نصب کردم ولی افاقه ای نکرد , خیلی عجیبه !!!!!!!!!

باز هم ارور میده که فلش پلیررا آپدیت کنین !!!!!!!! کلا yahoo و ورزش 3 رو نمیاره و صفحه ای که گفتم رو میاره !!!!! به نظرتون اشکال از کجاست ؟؟

تا حالا با چنین مشکلی روبرو نشده بودم .........اینترنت اکسپلورر هم همین ارور رو میده !!!!!!!!!

لطفا بقیه ی دوستان هم راهنمایی بفرماین !!!!!!

یعنی هر سه نسخه رو نصب کردین؟ ویندوز، IE و Firefox؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
درايورها نصب شدن, مشكل كليدهاي صدا هم رفع شد اما دو تا مشكل جديد پيش اومده.اولي اينكه بعد بالا اومدن ويندوز صداي خش خشي مثل مواقعي كه ميكروفون بازه مياد و چند دقيقه ادامه داره تا بعد صداي يه كليك مياد و صدا تموم ميشه.بعدي هم اين هست كه با اينكه ماوس حركت ميكنه ولي حالتي مثل هنگ داره كه هيچ كاري نميتونم انجام بدم.الان با گوشي اومدم.:hanghead:

سلام

درایورهایی که نصب کردین واسه ویندوز سون هستن؟

فکر کنم توی حالت Safe Mode بتونین سیستم بالا بیارین، احتمالا این مشکل ها رو نداشته باشه، بتونین مشکلش رو هم بر طرف کنین. قبل از بالا اومدن ویندوز (صفحه ی مشکی)، کلید F8 رو چند بار بزنین.

• Like 2
لینک به دیدگاه
شما ساکن تهران هستین؟

نه ...

سلام

درایورهایی که نصب کردین واسه ویندوز سون هستن؟

فکر کنم توی حالت Safe Mode بتونین سیستم بالا بیارین، احتمالا این مشکل ها رو نداشته باشه، بتونین مشکلش رو هم بر طرف کنین. قبل از بالا اومدن ویندوز (صفحه ی مشکی)، کلید F8 رو چند بار بزنین.

بله ،یه برنامه ای تو سی دی درایورهای لپتاپم بود که با بقیه برنامه ها نصب شده ،اسمش realtek HD Audio Manager هست ،تنها گمانی که میتونم ببرم همینه ،یعنی الان که پروفم بازه و آهنگش پخشه اون صدا نیست ،وقتی هیچ صدایی نیست اون صداها میاد....:ws38:

• Like 3
لینک به دیدگاه

در ضمن یه برنامه آنتی ویروسم بود که از همون سی دی نصب شده بود که مدتش هم گذشته بود اونم آن اینستال کردم مشکل هنگ فعلا برطرف شده....:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
IE و Firefox نصب شدن ولی نسخه ویندوز نصب نمیشه یعنی یه پنجره سفید میاره!!!

سلام

دیروز جواب داده بودم، ولی پست های صبح دیروز پاک شده مثل اینکه، دوباره میذارم:

الان خودم هم نصب کردم، البته واسه من مشکل نداشت، تنظیماتش یه چک بکن ببین درست هست، واسه Firefox و IE عکس ها رو قبل نصب و بعدش میذارم: فایر فاکس یه پیجی داره واسه چک کردن پلاگین ها:

pt3brpt1n075hq44tu2a_thumb.png m4b7y416xzfe0r7dmam_thumb.png

u2ol2w867u9zkske66tn_thumb.png cnrnga94kaxk1yll1qqo_thumb.png

3bz0ajnz8fjz1ahaz_thumb.png jfnz5ney6an7jut6c68j_thumb.png

• Like 3
لینک به دیدگاه
در ضمن یه برنامه آنتی ویروسم بود که از همون سی دی نصب شده بود که مدتش هم گذشته بود اونم آن اینستال کردم مشکل هنگ فعلا برطرف شده....:w16:

احتمال داره ویروسی شده باشه سیستمتون:ws38:

• Like 1
لینک به دیدگاه
آنتی ویروس نصب کردم بغیر از اون و اسکن هم کردم...

من به جای شما بودم یه دفعه دیگه ویندوز و درایورهامو نصب می کردم. شاید هنگام نصب ویندوز، مشکلی پیش اومده :a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آنتی ویروس نصب کردم بغیر از اون و اسکن هم کردم...

چه آنتی ویروسی؟؟

آپدیت شده یا خیر؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
درود ...

لپتاپ من هنگ میکرد که دیروز دوباره ویندوز سون رو روش نصب کردم ،اول اینکه محیط کاریم طوری شده که اصلا دوست ندارم و چشمو اذیت میکنه (فونت و سایز نوشته ها و....) که با زوم آوت و این هم درست نمیشه ،بعد هم اینکه دکمه صدا رو لپتاپم کار نمیکنه ،نمیدونم چه مشکلات دیگه ای وجود داره ولی فعلا با همینا مواجه شدم ،ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند. این هم یه تصویر از دیوایس منیجر....

اینکه لپ تاپتون از قبل هنگ میکرده یعنی مشکل از قبل وجود داشته

فلذا باید اول بفهمین از کی این هنگ کردنش شروع شد

هنگ کردن میتونه دلایل متفاوتی داشته باشه

مثلا نصب نرم افزارای سنگین

ویروس ها

اجرای زیاد نرم افزار های استارت آپ

(چند تا نرم افزار هنگام استارت آپ سیستمتون شروع به کار میکنن؟؟)

اگه ویندوز رو کاملا عوض کردید دیگه از نرم افزار نمیتونه باشه یعنی اگه تمامی نرم افزاراتون پاک شدن با عوض کردن ویندوز، مشکل سخت افزاری هست

• Like 2
لینک به دیدگاه
چه آنتی ویروسی؟؟

آپدیت شده یا خیر؟

نود اورجینال نسخه سی روزه ش رو نصب کردم فعلا...

اینکه لپ تاپتون از قبل هنگ میکرده یعنی مشکل از قبل وجود داشته

فلذا باید اول بفهمین از کی این هنگ کردنش شروع شد

هنگ کردن میتونه دلایل متفاوتی داشته باشه

مثلا نصب نرم افزارای سنگین

ویروس ها

اجرای زیاد نرم افزار های استارت آپ

(چند تا نرم افزار هنگام استارت آپ سیستمتون شروع به کار میکنن؟؟)

اگه ویندوز رو کاملا عوض کردید دیگه از نرم افزار نمیتونه باشه یعنی اگه تمامی نرم افزاراتون پاک شدن با عوض کردن ویندوز، مشکل سخت افزاری هست

قبلا سیستمم خیلی سنگین بود با برنامه ها و ....

الان دیگه هنگ کردن رو نداره ،فقط اون صداها که وقتی موزیکی یا صدایی پخش نباشه میاد و اذیت میکنه...

حالا به قول دوستمون یه بار دیگه نصب کنم ویندوزو ببینم چی میشه....شاید درست شد....

• Like 3
لینک به دیدگاه

الان دیگه هنگ کردن رو نداره ،فقط اون صداها که وقتی موزیکی یا صدایی پخش نباشه میاد و اذیت میکنه...

حالا به قول دوستمون یه بار دیگه نصب کنم ویندوزو ببینم چی میشه....شاید درست شد....

نکته مهم:

دی وی دی ویندوزتون رو عوض کنین

بعضی وقتا بعضی کرکا از ویندوز به بعضی لپ تاپا نمیسازه

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام

مشکل شما رو خوندم .دوستان خیلی خوب راهنمایی کرده بودن اما من یه نکته دیگه هم بگم.منم با نظر دوستان موافقم به نظر من هم یه بار دیگه ویندوز رو عوض کنید.

اگه نسخه ویندوزی که دارید اورجینال هست که هیچ ولی اگه از نسخه های کرک شده استفاده میکنید نسخه ای رو بگیرید که قبلا کسی نصب کرده و از اون راضی هست...ویا خودتون قبلا نصب کرده بودین و باهاش مشکلی نداشتین...من خودم نسخه های متفاوتی رو دیدم که مشکل داشتن یه سریشون

موفق باشید.

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام.

اگه یه فولدری رو هیدن کنی بعد اصلا کم رنگ رو صفحه نباشه که بری روش propertice بزنی تا تیک هیدنشو برداری باید چی کار کنیم ؟

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام.

اگه یه فولدری رو هیدن کنی بعد اصلا کم رنگ رو صفحه نباشه که بری روش propertice بزنی تا تیک هیدنشو برداری باید چی کار کنیم ؟

سلام

واسه ویندوز سون رو میگم، بقیه هم یه همچین مسیری باید داشته باشن:

از کلید Alt رو فشار بدین، از منوی Tools گزینه ی Folder Options رو انتخاب کنین، توی تب View، گزینه ی Show hidden files, folders and drives رو فعال کنین، فولدر های Hidden نشون داده میشن.

• Like 5
لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید .

وقتی میخوام برنمه رو با WINRAR باز کنم این پیام میاد ؟

یه سوال دیگه اگه رمزی که برنامه WINRAR میخواد برای باز شدن اگه فراموش کرده باشم دیگه نمیشه بازش کرد ؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
با سلام و خسته نباشید .

وقتی میخوام برنمه رو با WINRAR باز کنم این پیام میاد ؟

:a030:

در مورد رمز نمیدونم:ws52:

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...