رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

کسی از دوستان میدونن برای اینکه یه فیلمی که با برنامه ی winRAR باز میشه چجوری تغییر بدمش با برنامه دیگه بازش کنم مثلا فیلم ها با نرو باز میشن ولی کامپیوتر من با این برنامه ارور میده (NERO م صدا داره تصویر نداره

sad.gif

)باز نمیکنه،راه حلی وجود داره ؟

nero رو چیکار کنم تصویرش بیاد؟

میشه کمکم کنید ؟

:ws44:

سلام مهندس خوبی؟

برای این کار روی فیلم مورد نظر کلیک راست کن گزینه آخر یعنی properties بزن در صفحه باز شده روی change... کلیک کن و باز در صفحه باز شده پلیر مورد نظر انتخاب کن و ok بزن

مشکلی بود در خدمتم

موفق باشید

• Like 2
لینک به دیدگاه

در مورد کامپیوتر سوال میپرسن 60 نفر جواب میده بچه های برق سوال میپرسن هیچ کس نیست جواب بده:ws3:

حالا حذف نکنید بگید اسپم هستش هکتون میکنم:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

من میخوام با پرشین گیگ برای انجمن عکس بذارم ولی نمیشه وقتی اشتراکو کپی پیس میزنم یه عکس شکسته میاد . باید چیکار کنم؟ (قبلا از اپلود 7 استفاده میکردن الان اونم سایتش انگار مشکل داشت .)

• Like 1
لینک به دیدگاه
من میخوام با پرشین گیگ برای انجمن عکس بذارم ولی نمیشه وقتی اشتراکو کپی پیس میزنم یه عکس شکسته میاد . باید چیکار کنم؟ (قبلا از اپلود 7 استفاده میکردن الان اونم سایتش انگار مشکل داشت .)

چرا از آپلود سنتر انجمن استفاده نمی کنین، توی لینک زیر هم توضیح داده شده:

آموزش: چطوری تو مطالب عکس بذارم؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام

میخام ایمیلمو باز کنم اما این صفحه باز شده

چیه؟ چی ازم میخاد؟

تو قسمت ا.ل ازم کشور میخاد. اما ایران توش نیس!!

rh4y7dbooizy6btiyu68.png

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

میخام ایمیلمو باز کنم اما این صفحه باز شده

چیه؟ چی ازم میخاد؟

تو قسمت ا.ل ازم کشور میخاد. اما ایران توش نیس!!

rh4y7dbooizy6btiyu68.png

ازتون میخواد شماره موبایلتون رو وارد کنید تا وقتی پسوردتونو گم کردین از اون طریق احراز هویت انجام بده،

با وجود اینکه ایران تو لیست یاهو نیست،

این قسمت رو reminde me later بزنید،

• Like 6
لینک به دیدگاه

با سلام و ادب.بنده سعی میکنم عکس روی صفحه زمینه اصلی کامپیوترم را تغییر بدم و عکس جدیدی قرار بدهم.آیا کسی از بزرگواران اطلاع دارد من چگونه باید این کار را انجام بدم؟

اینجانب از ویندوز ورژن هفت استفاده میکنم.همچنین در کامپیوترهای دیگر دوستان میبینم که رنگ پنجره هاشان نیز متنوع است.آیا چنین امکانی در داخل خود سیستم عامل موجود هست یا باید برنامه خاصی بر روی سیستم سوار کنم؟

بسیار متشکرم از تمامی عزیزانی که سوالم را مطالعه میفرمایند.

منتظر پاسختان هستم.منت می گذارید.امید است جبران نمایم.متشکرم

لینک به دیدگاه
با سلام و ادب.بنده سعی میکنم عکس روی صفحه زمینه اصلی کامپیوترم را تغییر بدم و عکس جدیدی قرار بدهم.آیا کسی از بزرگواران اطلاع دارد من چگونه باید این کار را انجام بدم؟

اینجانب از ویندوز ورژن هفت استفاده میکنم.همچنین در کامپیوترهای دیگر دوستان میبینم که رنگ پنجره هاشان نیز متنوع است.آیا چنین امکانی در داخل خود سیستم عامل موجود هست یا باید برنامه خاصی بر روی سیستم سوار کنم؟

بسیار متشکرم از تمامی عزیزانی که سوالم را مطالعه میفرمایند.

منتظر پاسختان هستم.منت می گذارید.امید است جبران نمایم.متشکرم

سلام

راست کلیک روی صفحه دسکتاپ، personalize

سپس desktop background را از پایین صفحه باز شده بزنید. اگه می خواید عکسی از کامپیوتر خودتون را قرار بدید دکمه browse را بزنید و آدرس بدید و بعد از انتخاب عکس، save change را بزنید.

برای رنگ پنجره ها از همون پنجره personalize، از گزینه windows color می توانید رنگ پنجرها را تغییر دهید. البته اگه کارت گرافیک را نصب نکرده باشید این گزینه غیرفعال است.

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام

راست کلیک روی صفحه دسکتاپ، personalize

سپس desktop background را از پایین صفحه باز شده بزنید. اگه می خواید عکسی از کامپیوتر خودتون را قرار بدید دکمه browse را بزنید و آدرس بدید و بعد از انتخاب عکس، save change را بزنید.

برای رنگ پنجره ها از همون پنجره personalize، از گزینه windows color می توانید رنگ پنجرها را تغییر دهید. البته اگه کارت گرافیک را نصب نکرده باشید این گزینه غیرفعال است.

بسیار از شما متشکرم دوست عزیز.بالاخره موفق شدم عکس را تغییر بدهم

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام.من برنامه دوربینو نصب کردم ولی وقتی دوربینو به کامپیوتر وصل میکنم ومیخوام با این برنامه کار کنم این ارور رو میده میشه بگید مشکل از کجاست ؟

eq5ab9nohlw8lly7g1ym.png

لینک به دیدگاه
سلام.من برنامه دوربینو نصب کردم ولی وقتی دوربینو به کامپیوتر وصل میکنم ومیخوام با این برنامه کار کنم این ارور رو میده میشه بگید مشکل از کجاست ؟

eq5ab9nohlw8lly7g1ym.png

سلام

درایور جداگانه ای نداشت، مثل اینکه درایور دوربین نصب نیست.

• Like 3
لینک به دیدگاه
thvh2d8x80jhp006hwkd.png

کدومو باید نصب کنم ؟

همون DirectX رو نصب کنین احتمال داره حل بشه، اینجا هم توضیح داده چجوری ورژن DirectX رو میشه پیدا کرد و به آخرین ورژن آپدیت کرد:

[h=2]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

• Like 2
لینک به دیدگاه
همون DirectX رو نصب کنین احتمال داره حل بشه، اینجا هم توضیح داده چجوری ورژن DirectX رو میشه پیدا کرد و به آخرین ورژن آپدیت کرد:

قبلنا این مشکلی برای اجراش نداشت میگم ربطی نداره که روی ویندوز سون نصب شده اینجوریه یا نه ؟

نصب کردم مال خوده سی دی رو نشد .:4564:

لینک به دیدگاه
قبلنا این مشکلی برای اجراش نداشت میگم ربطی نداره که روی ویندوز سون نصب شده اینجوریه یا نه ؟

نصب کردم مال خوده سی دی رو نشد .:4564:

حالا یه آپدیت هم بشه مشکلی ایجاد نمی کنه. برای XP تا ورژن 9 وجود داره، ولی برای سون 11 هم می تونین نصب کنین.

نمی دونم، می خواین این لینک ها رو هم ببینین:

[h=1]

[/h]

!Video Capture Driver help needed

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام به همگی..

من یه 8350 amd گرفتم و سیستم رو اسمبل کردم . وقتی دستگاه رو روشن میکنم دور فن cpu خیلی میره بالاو این بالا بودن دور فن cpu و صدای زیاد فن در حالی که سیستم فقط روشن هست و کار های عادی باهاش انجام می دم . آیا این یه مشکله ؟ چطور می تونم این مشکل رو حل کنم ؟ وقتی در حالت عادی دور فن تا این حد زیاد میشه اگه بخوام کار سنگین کنم چی میشه ؟..

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام به همگی..

من یه 8350 amd گرفتم و سیستم رو اسمبل کردم . وقتی دستگاه رو روشن میکنم دور فن cpu خیلی میره بالاو این بالا بودن دور فن cpu و صدای زیاد فن در حالی که سیستم فقط روشن هست و کار های عادی باهاش انجام می دم . آیا این یه مشکله ؟ چطور می تونم این مشکل رو حل کنم ؟ وقتی در حالت عادی دور فن تا این حد زیاد میشه اگه بخوام کار سنگین کنم چی میشه ؟..

با سلام،

لطفا دمای cpu رو در حالت Idle چک و اعلام کنید

• Like 2
لینک به دیدگاه
حالا یه آپدیت هم بشه مشکلی ایجاد نمی کنه. برای XP تا ورژن 9 وجود داره، ولی برای سون 11 هم می تونین نصب کنین.

نمی دونم، می خواین این لینک ها رو هم ببینین:

!Video Capture Driver help needed

من که از این ادرسا هیچی سر درنیاوردم !:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه
من که از این ادرسا هیچی سر درنیاوردم !:hanghead:

سلام

این لینک ها همه همین مشکل رو داشتن.

همون DirectX رو از لینکی که گذاشته بودم آپدیت کنین، شاید حل بشه.

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام بر همگی...

میخواستم یه کارت شبکه وایرلس بخرم و نمیدونم که چه مدلی یا چه مارکی بخرم و حتی چه قیمتی موجود هستش و باید بخرم و کدوم خوب هستش ، لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم../

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...