رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

یه سوالی میپرسم عجیب غریب.

ببینم کسی میتونه جواب بده!!!

خودم که چیزی متوجه نشدم.

دو روزه لپ تاپ من قاطی کرده.

Touch (ماوس) لپ تاپم هی هنگ میکنه. یعنی چند ثانیه کاری میکنه یهو هنگ میکنه و به همین ترتیب.

هرکاری کردم درست نشد.

از ویندوز و ... هم نیست. چون روی لینوکس هم همینطور بود.

بعد رفتم ماوس USB بهش وصل کردم. دو دقیقه ای کار کرد دوباره اینطور شد.

لپ تاپم رو باز کردم. تاچ لپ تاپم رو سیمش رو جدا کردم. موقعی که لپ تاپم باز بود ماوسی که با USB وصل کرده بودم درست کار میکرد. بعد که پیچای لپ تاپ رو بستم، دو دقیقه کار کرد باز دیدم همینطوری شد.

عجیب بود.

دیگه تصمیم گرفتم با Remote Desktop وارد لپ تاپم بشم و کارامو انجام بدم. لپ تاپمو گذاشتم کنار PC خونه. با کابل شبکه وصلش کردم.

یهو دیدم کیبورد سیستم خونه هم که با USB به همون سیستم خونه وصل بود از کار افتاد.!!!

جلل الخالق.:ws52:

هرکاری کردم کیبورد سیستم خونه درست نشد.

لپ تاپو خاموش کردم. به محض اینکه لپ تاپ خاموش شد، کیبورد سیستم خونه هم کار کرد.!!!

خودم یه حدسی میزنم.

یه موجی، فرکانسی چیزی داره از لپ تاپ من ساطح میشه که باعث میشه USB هایی که نزدیک لپ تاپ من هستن از کار بیفتن.!!!

به نظر شما کدوم قطعش میتونه اینکارو انجام بده؟!!!

از شارژر لپ تاپ نیست؟ (باتری به لپ تاپم وصل نیست)

لینک به دیدگاه
درود دوستان.دو خط اینترنت جدا قانونا ای چی هاشون از نظره عدده اول دوم سوم چهارم از سمته چپ چه تفاوتی باید باهم داشته باشن؟ ممنون:ws3:

اگه تو یک ناحیه باشن و سرویس دهنده ها شون یکی باشه، مثلا من و همسایه بغلی از مخابرات گرفته باشیم اصولا باید فقط عدد سمت راست متفاوت باشه. البته کلی نمیشه گفت. ممکنه تو همین حالا دو تا عدد سمت راست متفاوت باشن (عدد منظورم عدد سه رقمی هستش)

لینک به دیدگاه

سلام

من یه مشکلی دارم راجع به اینترنت

وقتی می خوام سایتی رو باز کنم با کروم یا اکسپلورر یا موزیلا سایت باز نمیشه و می گه که نمی تونه به پروکسی که روی مرورگر هست دسترسی پیدا کنه

من از داخل تنظیمات مرورگر ها چند دفعه پروکسی که داخل تنظیمات بوده رو غیر فعال کردم ولی بازم همون اخطار رو می ده

تا اینکه سیستم رو به 2 روز قبل restore کردم درست شد

ولی باز دفعه بعد که دوباره سیستم رو روشن کردم اونجوری شده بود

و مجبور شدم دوباره restore کنم تا بتونم این سوال رو اینجا بکنم و به اینترنت وصل شم

تنظیمات مرورگر رو هم حتی ریست کردم بازم درست نشد

جالب اینجاست که می تونم دانلود هایی که مثلا از قبل داشتم رو ادامه بدم و دانلود کنم ولی صفحه جدید باز نمیشه!

به نظرتون چی کار کنم؟ویروس نیست؟:ws52:

لینک به دیدگاه
سلام

من یه مشکلی دارم راجع به اینترنت

وقتی می خوام سایتی رو باز کنم با کروم یا اکسپلورر یا موزیلا سایت باز نمیشه و می گه که نمی تونه به پروکسی که روی مرورگر هست دسترسی پیدا کنه

من از داخل تنظیمات مرورگر ها چند دفعه پروکسی که داخل تنظیمات بوده رو غیر فعال کردم ولی بازم همون اخطار رو می ده

تا اینکه سیستم رو به 2 روز قبل restore کردم درست شد

ولی باز دفعه بعد که دوباره سیستم رو روشن کردم اونجوری شده بود

و مجبور شدم دوباره restore کنم تا بتونم این سوال رو اینجا بکنم و به اینترنت وصل شم

تنظیمات مرورگر رو هم حتی ریست کردم بازم درست نشد

جالب اینجاست که می تونم دانلود هایی که مثلا از قبل داشتم رو ادامه بدم و دانلود کنم ولی صفحه جدید باز نمیشه!

به نظرتون چی کار کنم؟ویروس نیست؟:ws52:

سلام

واسه منم چند روزه Hotspot sheild آپدیت شده، یه همچین مشکلی پیدا کرده، البته بیشتر سایت ها رو باز میکنه ولی با gmail مشکل داره، از توی Task manager برنامه مربوط به اون رو می بندم، درست میشه.

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام

سوالی که دارم در مورد هارد اکسترنال هست.هاردم یه مدت پیش ویروس شورتکات گرفت وکل اطلاعاتم رو hidden کرد با جستجو در سایت فهمیدم که با یک آنتی ویروس ،ویروس رو پاک کنم و با دستور ... attribute فایلها رو بازگردونم امروز که هاردم رو باز کردم دیدم کل اطلاعاتم پاک شده و ویندوز7 حتی وقتی propertiesمیزنم هارد رو خالی نشون میده وبا اینکه همه ی کارهای قبلی رو تکرار کردم نتیجه ای نگرفتم لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه اطلاعات مهمی رو هارد دارم

لینک به دیدگاه
سلام

واسه منم چند روزه Hotspot sheild آپدیت شده، یه همچین مشکلی پیدا کرده، البته بیشتر سایت ها رو باز میکنه ولی با gmail مشکل داره، از توی Task manager برنامه مربوط به اون رو می بندم، درست میشه.

وقتی این حالتی که من گفتم میشه هیچ سایتی رو باز نمی کنه

اگه تیک پروکسی و برداشتید و خودش دوباره با پروکسی بالا اومد شاید این مطلب کمک کنه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

دوستان یه سوال داشتم : مدتیه با کول دیسکم به مشکل برخوردم

وقتی کول دیسک رو به سیستم متصل میکنم یه درایو نما میاد به این شکل :

و وقتی روی این دریو نما کلیک میکنم یک ارور میاد : مانند تصویر زیر

و اصلا کول دیسک باز نمیشه , انتی ویروس هم اسکن کردم یک ویروس پیدا کرد اونو پاک کردم ولی بازم ارور میده و اصلا باز نمیشه

لطفا لطفا کمکم کنید

با سپاس

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

دوستان یه سوال داشتم : مدتیه با کول دیسکم به مشکل برخوردم

وقتی کول دیسک رو به سیستم متصل میکنم یه درایو نما میاد به این شکل :

و وقتی روی این دریو نما کلیک میکنم یک ارور میاد : مانند تصویر زیر

و اصلا کول دیسک باز نمیشه , انتی ویروس هم اسکن کردم یک ویروس پیدا کرد اونو پاک کردم ولی بازم ارور میده و اصلا باز نمیشه

لطفا لطفا کمکم کنید

با سپاس

سلام

به سایت شرکت سازنده اش مراجعه کنید، احتمالا نرم افزاری برای بازیابیش گذاشته شده.

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام وخسته نباشید.من ویندوز اکس پی دارم.مدتی قبل مجبور شدم دوباره ویندوز نصب کنم.(درایو سی رو فرمت کردم)بعد از نصب مجدد ویندوز تمام فایلهای تصویری که تو درایوهای دیگه داشتم اجرا نمیشن.فایل هست ولی از اطلاعات فایل فقط اسم و ادرس وحجمش مونده و هیچ اطلاعات دیگه ای مثل فرمت کدکهای تصویری وصوتی نمونده.اطلاعات بیناری و هکس و....پاک شده.نه فقط فایلهایی که کانورت کردم یا دانلود کردم بلکه فایلهای ضبط شده از دستگاههای دیگه مثل دوربین تا رسیورو....خلاصه کل فایلهای تصویری سیستمم اجرا نمیشه.خواهشا اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنونش میشم وامیدوارم بتونم یجوری جبران کنم.مرسی

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام وخسته نباشید.من ویندوز اکس پی دارم.مدتی قبل مجبور شدم دوباره ویندوز نصب کنم.(درایو سی رو فرمت کردم)بعد از نصب مجدد ویندوز تمام فایلهای تصویری که تو درایوهای دیگه داشتم اجرا نمیشن.فایل هست ولی از اطلاعات فایل فقط اسم و ادرس وحجمش مونده و هیچ اطلاعات دیگه ای مثل فرمت کدکهای تصویری وصوتی نمونده.اطلاعات بیناری و هکس و....پاک شده.نه فقط فایلهایی که کانورت کردم یا دانلود کردم بلکه فایلهای ضبط شده از دستگاههای دیگه مثل دوربین تا رسیورو....خلاصه کل فایلهای تصویری سیستمم اجرا نمیشه.خواهشا اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنونش میشم وامیدوارم بتونم یجوری جبران کنم.مرسی

سلام و خسته نباشید

دوست عزیز با پلیر باز کن نرم افزارهای زیادی هستن که میتونی باهاشون این کارو بکنی فرمت فایل مورد نظر از کنترل پنل قسمت folder options بعد سربرگ view بعد از اون دوتا گزینه که با دایره مشخص شده show بزن و سه تا تیک زیرشو بردار

اگه متوجه نشدید پیام خصوصی بدید

موفق باشید

• Like 2
لینک به دیدگاه

کسی از دوستان میدونن برای اینکه یه فیلمی که با برنامه ی winRAR باز میشه چجوری تغییر بدمش با برنامه دیگه بازش کنم مثلا فیلم ها با نرو باز میشن ولی کامپیوتر من با این برنامه ارور میده (NERO م صدا داره تصویر نداره

sad.gif

)باز نمیکنه،راه حلی وجود داره ؟

nero رو چیکار کنم تصویرش بیاد؟

میشه کمکم کنید ؟

:ws44:

لینک به دیدگاه

کسی از دوستان میدونن برای اینکه یه فیلمی که با برنامه ی winRAR باز میشه چجوری تغییر بدمش با برنامه دیگه بازش کنم مثلا فیلم ها با نرو باز میشن ولی کامپیوتر من با این برنامه ارور میده (NERO م صدا داره تصویر نداره

sad.gif

)باز نمیکنه،راه حلی وجود داره ؟

nero رو چیکار کنم تصویرش بیاد؟

میشه کمکم کنید ؟

:ws44:

سلام

راست کلیک کنین، گزینه ی Properties و نرم افزاری که این فایل (تمام فایل ها با این پسوند) رو باز می کنه رو می تونین تغییر بدین.

ولی یه KMPlayer نصب کنین، همه ویدئو ها رو باز می کنه، موقع نصب هم می تونین نوع فایل هایی که می خواین باهاش باز بشه رو هم انتخاب کنین.

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

راست کلیک کنین، گزینه ی Properties و نرم افزاری که این فایل (تمام فایل ها با این پسوند) رو باز می کنه رو می تونین تغییر بدین.

ولی یه KMPlayer نصب کنین، همه ویدئو ها رو باز می کنه، موقع نصب هم می تونین نوع فایل هایی که می خواین باهاش باز بشه رو هم انتخاب کنین.

ممنونم از کمکتون.

وقتی سی دی رو میزارم properties رو میزنم kmplayer رو انتخاب میکنم ولی اجرا نمیکنه و همین طور jetAdio . فقط وقتی win RAR رو انتخاب میکنم فایلش باز میشه برنامه ها با nero هستند ولی کامپیوترم nero رو باز میکنه ولی فقط صدا داره.روی win RAR هم که properties نداره.چیکار کنم ؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
ممنونم از کمکتون.

وقتی سی دی رو میزارم properties رو میزنم kmplayer رو انتخاب میکنم ولی اجرا نمیکنه و همین طور jetAdio . فقط وقتی win RAR رو انتخاب میکنم فایلش باز میشه برنامه ها با nero هستند ولی کامپیوترم nero رو باز میکنه ولی فقط صدا داره.روی win RAR هم که properties نداره.چیکار کنم ؟

پسوند فایلتون چی هست؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
پسوند فایلتون چی هست؟

پسوندش .iso هست. من فک کردم شاید image باشه باز نمیشه ولی با winRAR بازش میکنم فیلمارو صوتی پخش میکنه .

ممنونم.:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
پسوندش .iso هست. من فک کردم شاید image باشه باز نمیشه ولی با winRAR بازش میکنم فیلمارو صوتی پخش میکنه .

ممنونم.:icon_gol:

فایل های iso رو WinRAR هم می تونه باز کنه، یا حتی extract کنه. فایلتون رو با همین WinRAR اکسترکت کنین، بعد با هر نرم افزاری که بخواین می تونین بازشون کنین. یا اگه درایو مجازی دارین داخل اون Mountش کنین، اگه ندارین هم با نرم افزارهایی که فایل های ایمیج باز می کنن می تونین ایجادش کنین.

• Like 2
لینک به دیدگاه
فایل های iso رو WinRAR هم می تونه باز کنه، یا حتی extract کنه. فایلتون رو با همین WinRAR اکسترکت کنین، بعد با هر نرم افزاری که بخواین می تونین بازشون کنین. یا اگه درایو مجازی دارین داخل اون Mountش کنین، اگه ندارین هم با نرم افزارهایی که فایل های ایمیج باز می کنن می تونین ایجادش کنین.

ممنونم ازتون. با اکسترنت کردن مشکلم حل شد.جدا سپاسگذارم.

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...