رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سیستمم (کامپیوتر) دی وی دی رام رو نمیشناسه

یا وقتی روشنش میکنی میشناسه ولی دوباره انگار که نیست ،میپره و نمیشناسه

کابله هارو هم چک کردم درست بودنhanghead.gif

.........................

مشکل حل شد :)

• Like 2
لینک به دیدگاه
سیستمم (کامپیوتر) دی وی دی رام رو نمیشناسه

یا وقتی روشنش میکنی میشناسه ولی دوباره انگار که نیست ،میپره و نمیشناسه

کابله هارو هم چک کردم درست بودنhanghead.gif

درایورش نصبه؟؟..

• Like 2
لینک به دیدگاه
از مهندسای عزیز کسی نبود به من کمک رسانی کنه..؟؟؟

سلام

فایلی که از روش نصب می کنن سیستم عاملشون رو ساپورت می کنه، 32 یا 64 بیتی هم چک کنین درست باشه.

آنتی ویروس مایکروسافت هم خوبه، خودش هم آپدیت میشه، فقط ویندوز باید Genuine باشه.

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

فایلی که از روش نصب می کنن سیستم عاملشون رو ساپورت می کنه، 32 یا 64 بیتی هم چک کنین درست باشه.

آنتی ویروس مایکروسافت هم خوبه، خودش هم آپدیت میشه، فقط ویندوز باید Genuine باشه.

آره اصلا حواسم نبود که آنتی ویروس 64 بیتی رو دارم روی ویندوز 32 بیتی نصب میکنم ممنون از شما../:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

چجوری باید صفحه اول مرورگرم رو تغییر بدم؟

تو اینجا وقتی میزنم mozilla firefox start page ، اوکی میشه و درسته و home page مرورگرم همینی میشه که انتخاب کردم؛

q7q1bafzc4uh2paq3jh.png

اما زمانی که پنجره مرورگرم رو میبندم و دوباره باز میکنم تنظیمات برمیگرده به حالت اولش و home page اون چیزی نیست که من انتخاب کردم.

لینک به دیدگاه
چجوری باید صفحه اول مرورگرم رو تغییر بدم؟

تو اینجا وقتی میزنم mozilla firefox start page ، اوکی میشه و درسته و home page مرورگرم همینی میشه که انتخاب کردم؛

q7q1bafzc4uh2paq3jh.png

اما زمانی که پنجره مرورگرم رو میبندم و دوباره باز میکنم تنظیمات برمیگرده به حالت اولش و home page اون چیزی نیست که من انتخاب کردم.

سلام

سایت خاصی به عنوان home page باز میشه؟ اگه اینجوری هست احتمالا یه Add-ons نصب شده که این کار رو انجام میده، باید اون Add-ons رو Remove کنین.

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

سایت خاصی به عنوان home page باز میشه؟ اگه اینجوری هست احتمالا یه Add-ons نصب شده که این کار رو انجام میده، باید اون Add-ons رو Remove کنین.

این صفحه باز میشه؛

oprmribxwsgtm35rd7.jpg

چک کردم.Add-ons نبود.

tt9iaw53ehi17wr1hlcp.jpg

• Like 2
لینک به دیدگاه

یه مدتیه وقتی یه نرم افزاری رو نصب میکنم موقع اجرا ارور میده مشکلش چیه؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

دیشب که لپتاپم روشن بود (و ای کاش از باتری ـش در حال استفاده بودم ! ) اما از برق استفاده میکردم ... برقا قطع شد...

بعد الان که روشنش کردم قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد یه پیغام داد .... که دفعه ی قبل به خوبی shut down نشده و الان میتونی برای اطمینان بیشتر از safe mode استفاده کنی !

علی رغم میل باطنی start window s normally رو انتخاب کردم

چون تا جاییکه میدونم safe mode همه ی فایل های درایو c رو دیلیت میکنه !!!

الان از کجا بدونم که در ماجرای دیشب مشگل سخت افزاری یا نرم افزاری ای برام پیش نیومده ؟

safe mode در این شرایط دقیقا" چیکار میکرد ؟

اینکه ویندوز نورمال لی را انتخاب کرده ام خوب بوده یا بد ؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
دیشب که لپتاپم روشن بود (و ای کاش از باتری ـش در حال استفاده بودم ! ) اما از برق استفاده میکردم ... برقا قطع شد...

بعد الان که روشنش کردم قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد یه پیغام داد .... که دفعه ی قبل به خوبی shut down نشده و الان میتونی برای اطمینان بیشتر از safe mode استفاده کنی !

علی رغم میل باطنی start window s normally رو انتخاب کردم

چون تا جاییکه میدونم safe mode همه ی فایل های درایو c رو دیلیت میکنه !!!

الان از کجا بدونم که در ماجرای دیشب مشگل سخت افزاری یا نرم افزاری ای برام پیش نیومده ؟

safe mode در این شرایط دقیقا" چیکار میکرد ؟

اینکه ویندوز نورمال لی را انتخاب کرده ام خوب بوده یا بد ؟

با سلام دوست عزیز کی میگه

safe mode درایو سی دیلیت میکنه

مثلا یه مثال بزنم برات فرض کن سیستم ویروسی شده و تو نورمال ویندوز نتونی اونو حذف کنی میری safe mode براحتی میتونی حذف کنی

و مشکل شما هم چیز خاصی نبوده ویندوزت حالش خوب نبوده الان خوبه ولش کن

:ws3:

در ضمن

safe mode که گفتم ویروس حذف میکنه همیشه هم جواب نمیده

• Like 3
لینک به دیدگاه
با سلام دوست عزیز کی میگه

safe mode درایو سی دیلیت میکنه

مثلا یه مثال بزنم برات فرض کن سیستم ویروسی شده و تو نورمال ویندوز نتونی اونو حذف کنی میری safe mode براحتی میتونی حذف کنی

و مشکل شما هم چیز خاصی نبوده ویندوزت حالش خوب نبوده الان خوبه ولش کن

:ws3:

در ضمن

safe mode که گفتم ویروس حذف میکنه همیشه هم جواب نمیده

یعنی ای کاش سیف مود رو انتخاب کرده بودم ؟! خب حتما یه مشگلی داشته دیگه که خواسته سیف مود کنه دیگه...

• Like 1
لینک به دیدگاه

ولی من یبار یادمه خیلی قدیما ... زمانیکه ویندوز xp داشتم ... safe mode کرده بودم و همه ی فایل های C که پاک شده بود هیچ ... خیلی تغییرات عجیب قریب دیگه هم ویندوزم کرد ...

البته الان خودم هم دو به شک شده بودم ...

فکر میکردم اون با این فرق میکرده و کلا چند نوع safe mode داره شاید ویندوز ... و حالت ایمن برای اون کاری که میخواد انجام بشه هست ... (نه اینکه یک safe mode ای باشه با کار مشخص و همیشه یک کاری بکنه ...)

• Like 1
لینک به دیدگاه
ولی من یبار یادمه خیلی قدیما ... زمانیکه ویندوز xp داشتم ... safe mode کرده بودم و همه ی فایل های C که پاک شده بود هیچ ... خیلی تغییرات عجیب قریب دیگه هم ویندوزم کرد ...

البته الان خودم هم دو به شک شده بودم ...

فکر میکردم اون با این فرق میکرده و کلا چند نوع safe mode داره شاید ویندوز ... و حالت ایمن برای اون کاری که میخواد انجام بشه هست ... (نه اینکه یک safe mode ای باشه با کار مشخص و همیشه یک کاری بکنه ...)

درسته همینه که میگید همیشه قرار نیست

safe mode حذف کنه

موفق باشید

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...