رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود دوستان چطور میتونم تو یه وبسایت که یه جمله قابل کپی کردن نیست اون جمله رو کپی کنم؟ ممنون:4564:

آدرس اون وبسايت رو بده شايد بشه راهي پيدا كرد :gnugghender::ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آدرس اون وبسايت رو بده شايد بشه راهي پيدا كرد :gnugghender::ws3:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

جملات غیره قابل کپیه داخله عکسو میخوام کپی کنم

• Like 3
لینک به دیدگاه

جملات غیره قابل کپیه داخله عکسو میخوام کپی کنم

میتونین از نرم افزار ها یا سایت های آنلاین که متن رو از عکس استخراج میکنن استفاده کنین، فونتش ساده هست. OCR هم میتونین سرچ کنین. این پاراگراف اول متنش به ظاهر که درسته:

Choreographer Feroz Khan is the creative force behind some of Bollywood's most spectacular dance scenes. Both meticulous and multitalented, he uses iPad Air with the Artemis HD and SloPro apps to help shape his routines frame by frame. And step by step.

از این سایت استفاده کردم:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام. خسته نباشید. من وقتی از ف*ی*ل*ت*ر* شکن استفاده میکنم دیگه وارد هیچ سایتی نمیتونم بشم. البته این مشکل جدیدا اتفاق افتاده و قبلا این مشکلو نداشتم.

لینک به دیدگاه
سلام. خسته نباشید. من وقتی از ف*ی*ل*ت*ر* شکن استفاده میکنم دیگه وارد هیچ سایتی نمیتونم بشم. البته این مشکل جدیدا اتفاق افتاده و قبلا این مشکلو نداشتم.

سلام

وقتی ف ی ل ت ر شکن رو میبندین این مشکل پیش میاد، اگه اینجوری هست تنظیمات پراکسی Broswer رو باید به حالت اولیه برگردونین. ip و port که توسط ***** شکن وارد میشه رو پاک کنین. از چه ***** شکن و Broswer استفاده می کنین؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

وقتی ف ی ل ت ر شکن رو میبندین این مشکل پیش میاد، اگه اینجوری هست تنظیمات پراکسی Broswer رو باید به حالت اولیه برگردونین. ip و port که توسط ***** شکن وارد میشه رو پاک کنین. از چه ***** شکن و Broswer استفاده می کنین؟

نه وقتی ف ی ل ت ر شکن اجرا میکنم این مشکل پیش میاد و نمیتونم وارد هیچ سایتی بشم.

firefox

free گیت

• Like 1
لینک به دیدگاه
نه وقتی ف ی ل ت ر شکن اجرا میکنم این مشکل پیش میاد و نمیتونم وارد هیچ سایتی بشم.

firefox

free گیت

مثل عکس زیر ببینین روی Use system proxy setting هست، اگه این شکلی هست از یه ف ی ل ت ر شکن دیگه استفاده کنین. توی همین تاپیک hotspot sheild و freegate رو گذاشتم.

• Like 3
لینک به دیدگاه

ممنون .hotspot sheild نصب کردم مشکلم حل شد فقط حالا یه پیغام برام میاد که ur c is crashed و میخواد که یک نرم افزاری و نصب کنم . ای کارو انجام بدم

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

دوستان الان چند روزه سسیتم رو که روشن میکنم این پیغام میاد، امروز هم که دیگه کلا ویندوز بالا نمیومد

لطف میکنید بگید که مشکل چیه و باید چیکار کنم

اگه لطف کنید و زودتر جواب بدید ممنون میشم:a030:

n611ys0rcjjj3cjc282l.jpg

• Like 1
لینک به دیدگاه
ممنون .hotspot sheild نصب کردم مشکلم حل شد فقط حالا یه پیغام برام میاد که ur c is crashed و میخواد که یک نرم افزاری و نصب کنم . ای کارو انجام بدم

سلام

hotspot sheild این error رو میده؟ نمی دونم، ولی اگه بخواد آپدیت بشه مشکلی نیست.

سلام و خسته نباشید

دوستان الان چند روزه سسیتم رو که روشن میکنم این پیغام میاد، امروز هم که دیگه کلا ویندوز بالا نمیومد

لطف میکنید بگید که مشکل چیه و باید چیکار کنم

اگه لطف کنید و زودتر جواب بدید ممنون میشم:a030:

n611ys0rcjjj3cjc282l.jpg

سلام

این لینک رو ببنین، هین سوال رو جواب داده:

Edit:

ببخشید کامل نخونده بودم، اگه ویندوز بالا نمیاد از Safe Mode امتحان کنین، یعنی قبل از بالا اومدن ویندوز دکمه F8 رو چند بار بزنین.

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام

این لینک رو ببنین، هین سوال رو جواب داده:

Edit:

ببخشید کامل نخونده بودم، اگه ویندوز بالا نمیاد از Safe Mode امتحان کنین، یعنی قبل از بالا اومدن ویندوز دکمه F8 رو چند بار بزنین.

خیلی ممنون ... :icon_gol:

راهنماییتون عالی بود ...از همون لینک استفاده کردم، خداروشکر درست شد:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من نمیتونم برم ایمیلامو چک کنم :hanghead:

یاهو بهم ریخته

چکار کنم؟؟؟

سلام دوست عزیز :icon_gol:

این سوالی که شما پرسیدید رو بیل گیتس و حتی رییس یاهو هم نمیتونن جواب بدن :ws3:

یکمی مشکل رو واضح تر توضیح بدین.اگه ممکنه عکس هم بزارید تا زودتر مشکلتون رو حل کنن بچه هایی که بلدن :icon_redface: :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

20140066068459051419.png

من سرعت گوگل کرومم خیلی پایینه .این پیام میده تا سایتارو باز کنه. حتی سرعت موزیلا از کروم بالاتره. کسی میدونه مشکلش چیه؟

:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
:w58: بهم ریخته دیگه آخه چی بگم!!!!!!!!!!!!!:banel_smiley_4:

اینم عکس

آخرین ورژن فلش پلیر رو نصب کنین برای موزیلا (گودزیلا:ws3:)

20140066068459051419.png

من سرعت گوگل کرومم خیلی پایینه .این پیام میده تا سایتارو باز کنه. حتی سرعت موزیلا از کروم بالاتره. کسی میدونه مشکلش چیه؟

شاید کشش پر شده باشه

Cache

• Like 4
لینک به دیدگاه
:w58: بهم ریخته دیگه آخه چی بگم!!!!!!!!!!!!!:banel_smiley_4:

اینم عکس

فقط یاهو رو اینجوری باز میکنه ؟؟ :ws38:

این کارو یه تست کن ... توی آدرس بار بنویس:about:config و ایننتر بزن تا تنظیمات باز بشه.اگه هشدار داد اوکی بزن که باز شه.

بعد اینو پیدا کن:permissions.default.image ببین مقدارش روی چند تنظیم شده.

باید مقدارش 1 باشه. اگه عدد دیگه ای بود به 1 تغییرش بده. اگه همون 1 بود بگو تا یه راه دیگه بگیم :a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
20140066068459051419.png

یا همونطور که علی گفت کش پر شده. یا یه پلاگین نصب کردی که خرابه. یا تخصیر آنتی ویروسه. یا داره خودشو آپدیت میکنه یا .....

خوب که فک میکنم میبینم مشکلات زیادی ممکنه وجود داشته باشه :ws3:

یه سرم به این وب بزن:howtogeek.com/119191/browser-slow-how-to-make-google-chrome-fast-again

• Like 2
لینک به دیدگاه
فقط یاهو رو اینجوری باز میکنه ؟؟ :ws38:

این کارو یه تست کن ... توی آدرس بار بنویس:about:config و ایننتر بزن تا تنظیمات باز بشه.اگه هشدار داد اوکی بزن که باز شه.

بعد اینو پیدا کن:permissions.default.image ببین مقدارش روی چند تنظیم شده.

باید مقدارش 1 باشه. اگه عدد دیگه ای بود به 1 تغییرش بده. اگه همون 1 بود بگو تا یه راه دیگه بگیم :a030:

ممنون خودش 1 بود ، فلش پلیر رو نصب کنم ببینم درست میشه :ws37:

1.JPG

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...