رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نتیجه اخلاقی .... دیگه بهینه ساز ویندوز نصب نکنید :ws3:

امیرجون من بعید میدونم نرم افزار بیاد دانلود هاتو پاک کنه.حالا شاااااید سیستم ریستور ربطی به این قضیه داشته باشه.

دو تا احتمال وجود داره.یا سیستمت ویروسی شده..یعنی نرم ازفرا رو از یه جای معتبر دانلود نکردی و ویروس داشته داخلش.یا اینکه قضیه اصلا به نرم افزار ربطی نداره و یه بلای دیگه ای سر سیستم آوردی نا خودآگاه.البته ممکن هم هست که نرم افزاری که دانلود کردی با سیستمت سازگار نباشه و .....

ولی اینو بدون نرم افزار نمیاد هیچوقت فایل های شخصی تو رو پاک کنه :w16:

ممنون از پاسخت اقا بیخیال دانلودام شدمو ویندوزو عوض کردم فقط باید چند شب دیگه بشینم باز دانلود کنم

:ws3:راست میگی دیگه ویندوز کند شد بهینه نمیکنم خلاص

• Like 3
لینک به دیدگاه
درود دوستان ایا اگه سیستمو ریستور کنم به چند روزه پیش کلیه دانلود هام از بین میرن ؟یعنی بفرضه اینکه تو اون تاریخ که میخام سیستمو برگردونم اون دانلود ها رو انجام نداد ه بودم/ممنون:ws37:

سیستم ری استور نرم افزار ها رو از بین میبره اگه تو اون تاریخ نصب نبودن

اما کاری به الباقی هاردتون نداره:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من میخواستم یه آی دی جدید برای ایمیلم بسازم...در واقع میخواستم اسم ایمیلمو عوض کنم ولی ایمیل قبلیم باقی بمونه...میخواستم با یه آی دی دیگه ایمیل به کسای دیگه بدم و با همون ایمیل هم دریافت کنم.

با استفاده از لینک زیر میخواستم همین کار رو انجام بدم:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

که تقریبا انجام شد.در واقع رفتم به setting یاهو میل و قسمت account و ادامه ماجرا....به تصویر زیر توجه کنین:

Click here to view the original image of 825x565px.

13953936111.png

همانطور که میبینید در قسمت 2، ایمیل جدیدم رو وارد کردم ولی Verify نشده!!!هر کاری میکنم که verify کنمش نمیشه....نمیدونم که چکار کنم.ممنون میشم که راهنمایی کنین.

به نظرم باید این مشکل اول حل بشه بعد باید برم قسمت 3، پیش فرض ایمیل فرستندمو(Defult sendding account)، آی دی ایمیل جدیدم قرار بدم...چون میخوام با همین آی دی ،ایمیل بفرستم .البته قبلا یه آی دی جدید ساخته بودم ،آن موقع هر وقت میخواستم ایمیل بفرستم در قسمت فرستنده Compose میتونستم آی دی رو انتخاب کنم و باقی ماجرا ولی الان دیگه نمیشه ...درضمن الان با همین آی دی جدید در قسمت2 میتونم یوزر وپس بزنم و وارد ایمیلم بشم ولی مشکل اینجاست که نمیتونم با این آی دی ایمیل بفرستم و فقط با همون آی دی اولیه(primary) ایمیل میتونم بفرستم...خیلی برام مهمه ....کمکم کنین.

یاحق

• Like 2
لینک به دیدگاه
یعنی این مشکلو شما هم دارین؟

منکه یه مدت بهم گفت پسوردتو عوض کن ولی نمیذاشت تغییر بدم .

ولی دوستام میخواستند بسازند نتونسته بودند.

میتونید جیمیل بسازید.:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه

آخه به همین ایمیلم خیلی میل میاد چون با همین ایمیلم خیلی جاها عضو شدم...اگه بخوام جیمیل عضو شم دوگانگی رخ میده و باید به هر دو ایمیل سر بزنم و حوصله ندارم...

راهکار دیگه ای ندارین؟؟؟

ممنون

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام شاهدخت خانم. خوب هستید ؟

والا دلیلیش اینه که یاهو هم ایران رو تحریم کرد:ws28: و برای اینکه ایرانیا نتونن کلا ثبت نام کنن، تو چند ماه اخیر، از چند روش استفاده کرد که ماشالا ایرانیا همه ش رو دور زدن. :whistles:

واسه همین، به دلیل اینکه یکی از شرایط ثبت نام رو، شماره تلفن گذاشته و پیامک میفرسته.

البته واسه این هم یه راه هست. ولی یه کم سخته.

و به دلیل اینکه یاهو دیگه اصلا به درد نمیخوره (به دلیل سختی ثبت نام، و امنیت پایین) همونطور که شاهدخت خانم گفتن، بهتره از gmail استفاده کنید. البته به نظر من hotmail بهتر هست. چون هم با outlook بدون هیچ مشکلی ست میشه، هم با قسمت ایمیل ویندوز 8 سازگاره (خیلی حال میده استفاده اش :ws3: )

خسته شدم. یه چای بدید :hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه
آخه به همین ایمیلم خیلی میل میاد چون با همین ایمیلم خیلی جاها عضو شدم...اگه بخوام جیمیل عضو شم دوگانگی رخ میده و باید به هر دو ایمیل سر بزنم و حوصله ندارم...

راهکار دیگه ای ندارین؟؟؟

ممنون

دوست عزیز، به نظر من، یک روزی باید کوچ کنید به سروریس های ایمیل دهی دیگه. دیر یا زود.

چون یاهو دیگه قابل اعتماد نیست. تا چند تا هکر یه جا جمع میشن، واسه دست گرمی ایمیل های یاهو رو هک میکنن :ws28:

هر چند که یاهو با دائما با آپدیت کردن قسمت های مختلفش داره این مسائل رو روپوشونی میکنه. ولی دیگه همه میدونن که ایمیل های یاهو، خیلی آسیب پذیره.

هرچقدر زودتر سرویستون رو عوض کنید، راحت ترین.

• Like 3
لینک به دیدگاه
دوست عزیز، به نظر من، یک روزی باید کوچ کنید به سروریس های ایمیل دهی دیگه. دیر یا زود.

چون یاهو دیگه قابل اعتماد نیست. تا چند تا هکر یه جا جمع میشن، واسه دست گرمی ایمیل های یاهو رو هک میکنن :ws28:

هر چند که یاهو با دائما با آپدیت کردن قسمت های مختلفش داره این مسائل رو روپوشونی میکنه. ولی دیگه همه میدونن که ایمیل های یاهو، خیلی آسیب پذیره.

هرچقدر زودتر سرویستون رو عوض کنید، راحت ترین.

پس رفتم جیمیل درست کنم:hanghead:

• Like 2
لینک به دیدگاه

دوستانی که میخوان ایمیل یاهو بسازن، میتونین از پست دوم این تاپیک استفاده کنید:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بچه های انجمنون گذاشتن.

شرمنده که خود لینک رو گذاشتم. حس کپی نداشتم.

ولی باز هم میگم، یاهو رو بی خیال بشید. :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
یه سوال:

برای ثبت نام در جیمیل نمیشه از Underline استفاده کنم؟برای ایجاد فاصله بین اسم و فامیلی اینو میخوام.....

برای ایجاد فاصله میشه از نقطه استفاده کرد:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام و خیلی خیلی تشکر

همومجوری که گفته بودید ویندوز رو عوض کردم و از شر او اروره خلاص شدم:hapydancsmil::ws49::shad:

فقط الان با یاهو مسنجرم مشکل دارم. هروقت دلش میخواد میره تو آی دیم هروقت نمیخواد نمیره!!:icon_razz:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام و خیلی خیلی تشکر

همومجوری که گفته بودید ویندوز رو عوض کردم و از شر او اروره خلاص شدم:hapydancsmil::ws49::shad:

فقط الان با یاهو مسنجرم مشکل دارم. هروقت دلش میخواد میره تو آی دیم هروقت نمیخواد نمیره!!:icon_razz:

با اجازه دوستان.

فکر کنم اگه یاهو مسنجر رو روش راست کلیک کرده و run as administrator رو بزنید، مشکلتون حل بشه.

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام

وقتی فایل Word رو به PDF تبدیل میکنم ، حرف “ی” متن من در PDF بهم میریزه. ولی جالبیش اینجاست که وقتی دوباره توی Word برمیگردم و اون کلمه ای رو که بهم ریخته رو دوباره از نو مینویسم مشکل حل میشه اما چون تعداد متن هام خیلی زیاده این کار صرف نمیکنه.

jCAblmv1AY4AAAAASUVORK5CYII=

خواهش میکنم راهنماییم کنید

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

وقتی فایل Word رو به PDF تبدیل میکنم ، حرف “ی” متن من در PDF بهم میریزه. ولی جالبیش اینجاست که وقتی دوباره توی Word برمیگردم و اون کلمه ای رو که بهم ریخته رو دوباره از نو مینویسم مشکل حل میشه اما چون تعداد متن هام خیلی زیاده این کار صرف نمیکنه.

خواهش میکنم راهنماییم کنید

دوست عزیز من دقیقا نفهمیدم مشکل شما چی هست. ولی قبلش پیشنهاد میکنم توی word به قسمت replace برید، و به جای "ی" حرف "ي" رو بزنید (می تونید دقیقا از نوشته من کپی کنید حرفش رو) و بزنید در کل متن جایگزین بشه. بعد تبدیلش کنید ببینید مشکل حل میشه؟

در ضمن، قبلش از فایلتون یه کپی بگیرید.

• Like 1
لینک به دیدگاه
ممنون از پاسخت اقا بیخیال دانلودام شدمو ویندوزو عوض کردم فقط باید چند شب دیگه بشینم باز دانلود کنم

:ws3:راست میگی دیگه ویندوز کند شد بهینه نمیکنم خلاص

میتونستی ریکاوری کنی فایل هاتو داداش :ws37:

کار با این نرم افزارای بهینه ساز یه ذره تخصص تو زمینه کامپیوتر میخواد. و الا اگه باهاشون ور بری ممکنه کلا ویندوزو داغون کنن. چون میتونن به فایلای اصلی ویندوز دسترسی داشته باشن/

ولی همونطور که گفتم هیچوقت فایل های شخصی شما یا اصطلاحا داکیومنت شما رو حذف نمیکنن/

موفق باشی داداش/

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...