رفتن به مطلب

من و دوربینم...تو و دوربینت!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 152
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آخ جون چقدر عکس

سارا آرچ جونم ممنون بابت عکس بسیار زیبات:icon_gol::icon_gol::icon_gol:بازم بیا با عکسای خوبت:w16:

نیاز جون از شمام ممنونم؛بازم اینجا عکس بذار فقط لطفن یه کوچولو عکساتو ریسایز کن:icon_gol::icon_gol::icon_gol::a030:

حامی ثانی عزیز-درست نوشتم؟!:ws52:- از شمام خیلی خیلی خیلی ممنونم؛از تماشای عکسات بینهایت لذت بردم؛منتظر عکسای بعدیت هستم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

:banel_smiley_4:مهناز هیچ معلومه تو کجایی؟:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

امیر حسین شصتوپنج کی تورو راه داده اینجا؟:w00:بیا برو بیرون تا عکس نیاوردی هم برنگرد:ws3::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ممنون سارا جان:w72:

لینک به دیدگاه
آخ جون چقدر عکس

سارا آرچ جونم ممنون بابت عکس بسیار زیبات:icon_gol::icon_gol::icon_gol:بازم بیا با عکسای خوبت:w16:

نیاز جون از شمام ممنونم؛بازم اینجا عکس بذار فقط لطفن یه کوچولو عکساتو ریسایز کن:icon_gol::icon_gol::icon_gol::a030:

حامی ثانی عزیز-درست نوشتم؟!:ws52:- از شمام خیلی خیلی خیلی ممنونم؛از تماشای عکسات بینهایت لذت بردم؛منتظر عکسای بعدیت هستم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

امیر حسین شصتوپنج کی تورو راه داده اینجا؟:w00:بیا برو بیرون تا عکس نیاوردی هم برنگرد:ws3::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

جناب گیزمو کوچکتیم

شما خیلی لطف داری

اسمم رو هم دقیقا درست گفتی ولی یه خورده زیادی گفتی بچه ها حامی صدام میکنن

قربونت برم:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
آخ جون چقدر عکس

بچه فنقلی حالا واسه ما هم شاخ میشی؟؟؟؟؟؟اونموقع که من عکاسی میکردم تو هنوز پستونک میخوردی!!!!!:ubhuekdv133q83a7yy7 بیام بزنم..... :zadan: :icon_pf (95):

k4vnipp8hc5bdco1xlz5.jpg

دوربین:canon sx20

خیلی خوب شده سارا این عکسه!!!!

ممنون سارا جان:w72:

امیر حسین راست میگه دیگه، نمیشه که فقط نظر بدی باید عکس هم بذاری:vahidrk:

سارا تو هم؟؟؟؟!!!!

:banel_smiley_4::icon_pf (34):

حالا ما یه مدته دوربین نداریم اینه رسمش؟؟؟

نکنه میخواین مثه یه بنده خدایی که اسمشو نمیبرم (همکار مدیر معماری هم هست :ws3:) تکراری بزارم

البه واسه اینجا که تکراری نیس چون تو مهندسان میذاشتم!!!

ifvfk40qv3hl15axhgb.jpg

o3vb853wlbo9pcto67tg.jpg

حامی جان قشنگ بودد!! ولی من بقیه عکساتو ندیدم!!!!!

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
نکنه میخواین مثه یه بنده خدایی که اسمشو نمیبرم (همکار مدیر معماری هم هست :ws3:) تکراری بزارم

چی می گی تو؟ هان؟:w00:

خب اینا که ندیدن عکسامو:w00:

لینک به دیدگاه
مهناز جان شما با چه سایتی اپ میکنی

من با سایتای باشگاه اپ میکنم نمیدونم چرا بعد یه مدت دیگه عکسام دیده نمیشه؟

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...