رفتن به مطلب

کلوب شرط بندی حاج قارون قمار باز(بشتابید...بشتابید)

ارسال های توصیه شده

درسته بخاطر کاستا وویتوربایا خیلی پرتغال رو دوست داشتم اما از این پسرک حیف نون بدم میاد بهتره اسپانیا ببره

شرط رو حاضری ببندی؟

ژاپن خوب بازی کرد وحذف شد

تو پنالتی ها5-3

داش spow من سر اسپانیا بستم...ولی حاظرم یه جور دیگه باهات شرط ببندم که نه سیخ بسوزه و نه کباب...اگه اسپانیا تونست تو وقت های عادی با اختلاف 2 گل ببره شما بردی...وگرنه من بردم...می بندی یا نه؟سرچی ببندیم؟:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 280
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

داش spow من سر اسپانیا بستم...ولی حاظرم یه جور دیگه باهات شرط ببندم که نه سیخ بسوزه و نه کباب...اگه اسپانیا تونست تو وقت های عادی با اختلاف 2 گل ببره شما بردی...وگرنه من بردم...می بندی یا نه؟سرچی ببندیم؟:ws3:

نه داداش شرط بندیمون نگرفت اینجوری

اگه اون تیم 98 الان بود سر پرتغال حتما شرط میبستم با اون ژرژ کاستای دیوانه:ws3:

لینک به دیدگاه
نه داداش شرط بندیمون نگرفت اینجوری

اگه اون تیم 98 الان بود سر پرتغال حتما شرط میبستم با اون ژرژ کاستای دیوانه:ws3:

ای بابا...داداش گلم نداشتیما ... هم خدا رو می خوای هم خرما رو...ببین اینجوری هیجانش بیشتره...حال میده...سر چیز سنگین که نمی بندیم...یه چایی قلیون:ws3:خوبه؟

لینک به دیدگاه
ای بابا...داداش گلم نداشتیما ... هم خدا رو می خوای هم خرما رو...ببین اینجوری هیجانش بیشتره...حال میده...سر چیز سنگین که نمی بندیم...یه چایی قلیون:ws3:خوبه؟

چای وقلیون همینطوری مهمون من

من از اون پسره سیب زمینی بدم میاد

لینک به دیدگاه
چای وقلیون همینطوری مهمون من

من از اون پسره سیب زمینی بدم میاد

زرنگی:ws3:...از اون ور ایران نشسته میگه چای قلیون مهمون من:ws3:...داداش...شما رو اسپانیا ببند ولی گفتم باید با اختلاف 2 گل ببری...منظورت از اون سیب زمینی رونالدوئه دیگه:ws52:

لینک به دیدگاه
زرنگی:ws3:...از اون ور ایران نشسته میگه چای قلیون مهمون من:ws3:...داداش...شما رو اسپانیا ببند ولی گفتم باید با اختلاف 2 گل ببری...منظورت از اون سیب زمینی رونالدوئه دیگه:ws52:

داداش تو نگران اینش نباش

من بستنیشو قول دادم همه خوردن حالا یه قلیون که چیزی نیست

همون فرحزاد هر موقع شما گفتی ولی شرط نمیبندم

اگه اسپانیا باخت منو دیگه تو نو اندیشان نخواهید دید . . .!

امشب رو استثناا طرف اسپانیام

دی:

لینک به دیدگاه

میبینم که تاپیک خوابیده...بابا پاشید بیایید دیگه...چرا کسی سر بازی برزیل-هلند نبست؟:w00:...پاشین بیایین...سر بازیهای بعدی کی میبنده؟(الان امیر.المان پیداش میشه میگه شارژ منو بده:banel_smiley_52:)

لینک به دیدگاه
میبینم که تاپیک خوابیده...بابا پاشید بیایید دیگه...چرا کسی سر بازی برزیل-هلند نبست؟:w00:...پاشین بیایین...سر بازیهای بعدی کی میبنده؟(الان امیر.المان پیداش میشه میگه شارژ منو بده:banel_smiley_52:)

میون کلومتون آرمین بودا!!!!!!! :hanghead:

الانم تو راست داره میاد!!!!:ws3:

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت بر و بکس فوتبالی عزیز...

هدف از ایجاد این تاپیک برقراری یک محیط جذاب و زیبا بین بچه های گفتگوی آزاد برای شرط بندی های 2 و چند نفره روی بازی های جام جهانی می باشد...شرط بندی نمی تواند پولی باشد و تنها سر روکم کنی و چیزهای ارزون می تونیم شرط بندی کنیم مثل یک چای قلیون...هات چاکلت...معجون بابارحیم...دونر نشاط و...

کلا امیدوارم قوانین انجمن رو رعایت کنیم و به همدیگه احترام بگذاریم در مواقع لازم سکوت کنیم وبه خاطر داشته باشیم: ارسال اسپم در این مکان ممنوع است چون امکان داره شرطبندی ها توش گم بشه 2 نفری هم که شرط می بندن باید جفتشون پست بزنن تا یه وقت اون یکی پست رو پاک نکنه بزنه زیرش...موفق و موید باشید....بنیاد خبر پراکنی حاج قارون قمارباز

شرکت بانوان عزیز در مسابقه کاملا آزاد است:ws3:

ما که واقعش رو برزیل باختم تا حالا چهارتا پیتزا افتادم ..

رو المانم 100 تومن شرط بستم ..ببینم چی میشه .

رو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...