رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان ریزفضا برای کانون فکری پرورش کودک و نوجوان میخوام اگر که کسی بتونه کمکم کنه یه دنیا ممنون میشم ازش

سلام کیمیا جان

این فایلی که برات میزارم سرانه ها و ریز فضاها رو داره ، ببین اگه فونت فایلش مشکل داره ، اسکنش رو بزارم:icon_gol::a030:

http://fatemeh7.persiangig.com/14-%20kanoon.pdf

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام کیمیا جان

این فایلی که برات میزارم سرانه ها و ریز فضاها رو داره ، ببین اگه فونت فایلش مشکل داره ، اسکنش رو بزارم:icon_gol::a030:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
kanoon.pdf

واسه منکه اینجوری بود!!!!!!!!

:hanghead::hanghead:

n6e052s8tf6przcvmu9.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان بنده حرارت و سیالات میخونم از شما دوستان کمک میخواستم

اولا عرشه فولادی که برای سقف استفاده میشه چه مزایایی داره ؟و ایا به عنوان یه عایق استفاده میشه؟

سوال بعدیم درمورد عایقهای که تو دیوارهای خارجی استفاده میکنندکه معمولا از عایق پلی استایرن( یونولیت )تقسیم میشه دارای انواع مختلفیه که نوع پوززیشناش عوض میشه میخواستم بدونم نحوه اجرای این نوع عایق تو ساختمان چه جوریه ؟چون یک نوعشو دیدم که داخل بلوکای سفاله میشه اگه ممکنه در این مورد توضیح بدیند؟

و ایا فرقی دارد که در کدام قسمت عایق ایجاد شود ؟وسط یا سمت داخل یا خارج؟

لینک به دیدگاه
ببینید این اطلاعات به دردتون میخوره ضوابط طراحی مکان های درمانی

این فوق العاده بود ممممممنننننونننننن.

راستش یه چند بار سر زدم اینجا کسی جواب نداده بود منم بیخیال شده بودم الان اومدمم دیدم بچه لطف کردن جواب دادن اینی هم که شما گذاشتی فوق العاده هست دستت درد نکنه.

خیلی ممنون * Ven000s * عزیز

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

خب طراحی محدود نیست و میتونه تو هر زمینه ای باشه؛

اما معماری یه اثری که خلق میشه و طراحی یه قسمتشه؛ برای رفع نیاز آدما هستش و طرح معماری باید قابل اجرا باشه :ws52:

لینک به دیدگاه

توی طراحی دستت آزاده هر تخیلی که می خوای به کار ببری ولی توی معماری باید تخیلاتت رو با موضوع طراحی و نیازهای پروژه تطبیق بدی تا کاری به وجود بیاد که علاوه بر جنبه زیبایی شناسیش قابل استفاده هم باشه

لینک به دیدگاه

چه سوال خوبی....:w16::icon_gol:

به نظر من....معماری یک پروسه است..که طراحی جزئی از اون هست.....

یک فرآیند از برنامه ریزی معماری شروع می شه تا به طراحی معماری می رسه...و در مرحله بعد که می رسیه به اجرا....

اگر از این منظر ببینیم....این جوری می شه مقایسه کردشون....و در واقع طراحی ابزار دست معماری هست برای بیان آنچه در ذهن داره.....و اون رو مجسم می کنه...

ولی اگه منظورتون دو تا قالب جداگانه طراحی...در قالب طراحی در صنعت های مختلف...و یا هنرهای مختلف هست....که باز اون دو عامل رو نمی شه در یک کفه قرار داد...چون مقوله های متفاوتی هستند......

ممکن هست در قالب فکری به عنوان مثال.....طراحی هنری شباهاتی با طراحی معماری داشته باشه..ولی لازمه های یک طرح معمارانه رو نداره...همون که عوام این رشته رو بیشتر با نقاشی کردن یکی می دونن...در

حالی که طراح نقاش..برای کشیدن هر خطی دلیل نداره..و حساب و کتاب نباید پس بده....ولی معمار اجازه نداره حتی یک خط رو ناآگاهانه ترسیم کنه...و برای هر خط باید جواب گو باشه.....:icon_redface:

لینک به دیدگاه

سلام.بهروز هستم اولا خیلی خوشحال شدم با چنین مکانی وجود داره.من باید در مورد یکی از مصالح سنتی یا سنگ یا خشت یا چوب یا آجر تحقیق کنم.انیکه کاربردش و مزایا و معایبش و بهینه سازیش و چند بنای نمونه ازش.اگه کسی این و کمکم کنه مچکر میشم

لینک به دیدگاه
سلام.بهروز هستم اولا خیلی خوشحال شدم با چنین مکانی وجود داره.من باید در مورد یکی از مصالح سنتی یا سنگ یا خشت یا چوب یا آجر تحقیق کنم.انیکه کاربردش و مزایا و معایبش و بهینه سازیش و چند بنای نمونه ازش.اگه کسی این و کمکم کنه مچکر میشم

سلام دوست عزیز

من یه سری مطلب در مورد چوب داشتم که براتون میزارم امیدوارن به دردتون بخوره :icon_gol:

اگه مطلب دیگه ای پیدا کردم براتون میزارم:a030:

%D8%A7%20%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%84%D8%AA%DB%8C%20%D8%A7%D8%B2%20%D8%AC%D9%86%D8%B3%20%DA%86%D9%88%D8%A8%20%D8%A8%D8%A7%D9%85%D8%A8%D9%88.docx

لینک به دیدگاه

سلام ،بچه هادرمورد اپرای سیدی مطلب دارین؟

پلانو ،نما،مقطع ازش دارین؟

خودمم یه سری مطالب جمع کردم،اگه مطلبی داشتین ممنون میشم کمک کنین........ :icon_gol: :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام من این فایل پی دی اف رو داشتم. امیدوارم به درد بخور باشه.:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...