رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

* v e n o o s * مهمان
خواهش میکنم عزیزم ، برات فرستادم :a030::icon_gol:

مرسیییی فاطمه جون؛ :aghosh:

این پستات رو یادت باشه به خاطر امتیاز طلایی

:http://www.noandishaan.com/forums/thread80577.html

8. فعالیت های مفید علمی در تالارها و پاسخگویی به سوالات تخصصی سایر کاربران » 1 تا 3 امتیاز طلایی در هر سه ماه
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام دوستان!من پایان نامه فرودگاه دارم!میشه اگه کسی فایلی' date='نمونه ای,پلانی درباره ی فرودگاه داره برام بفرسته!یه دنیا ممنون میشم!:ws37::ws37::ws44:[/quote']

سلام دوست عزیز ، من چند نمونه پلان دارم که براتون میزارم:a030:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان!من پایان نامه فرودگاه دارم!میشه اگه کسی فایلی' date='نمونه ای,پلانی درباره ی فرودگاه داره برام بفرسته!یه دنیا ممنون میشم!:ws37::ws37::ws44:[/quote']

دوست عزیز به این تاپیک برو:a030:

http://www.noandishaan.com/forums/thread84588.html

لینک به دیدگاه

سلام..این اولین پست من توی این انجمنه...نمیدونم جایی که دارم کامنت میزارم درسته یا نه..حالا شما ببخشید اگه غلطه..

یه چند تا عکس از مراحل مختلف ساختن یه خونه میخواستم...از همون اول تا آخرش چه کارایی رو میکنن توی عکسا نشون داده شده باشه..ممنون:ws37::ws37:

لینک به دیدگاه
سلام..این اولین پست من توی این انجمنه...نمیدونم جایی که دارم کامنت میزارم درسته یا نه..حالا شما ببخشید اگه غلطه..یه چند تا عکس از مراحل مختلف ساختن یه خونه میخواستم...از همون اول تا آخرش چه کارایی رو میکنن توی عکسا نشون داده شده باشه..ممنون:ws37::ws37:
سلام!این پروژه کارورزیه!چندتا عکس داره!امیدوارم کمکت کنه!
لینک به دیدگاه
سلام من یه چند تا ایده میخوام برا طراحی سردر دانشگاه آزاد کمک کنید لطفا ...
نسیم جان واسه کارای ماکت میخواهی(چون رشته ات معماریه میگم) یا واسه آرم؟ اگه واسه ماکت هست مثلا دو سر درب که ستونها هستن میتونی روشو شکل کتابی که باز هست در بیاری. واسه آرم هم فک میکنم بعدا میگم گلی خانم
لینک به دیدگاه
نسیم جان واسه کارای ماکت میخواهی(چون رشته ات معماریه میگم) یا واسه آرم؟ اگه واسه ماکت هست مثلا دو سر درب که ستونها هستن میتونی روشو شکل کتابی که باز هست در بیاری. واسه آرم هم فک میکنم بعدا میگم گلی خانم

ممنونم دوست من

همين شكل كتابيم انجام دادم زياد مورد قبول نبود استاد ميگه بايد يكم ايدشو از آرم دانشگاه آزاد بگيري

لینک به دیدگاه
دوست عزیز من یه فایل دارم که یکی از اساتید دانشگاه خودمون تهیه ش کرده ، راجع به اقلیم های مختلف کشور و ضوابط طراحی هر اقلیم خیلی کامل توضیح داده و بررسی شون کرده !!!

ولی یه مقدار حجمش سنگنیه ، تا فردا حجمش رو کم میکنم براتون میزارم:a030:

سلام

مي شه يه لينك واسه دانلود براي اين فايل بزارين يا اگه امكانش نيست به ايميل من هم ارسالش كنيد.

ايميل من topoly77@yahoo.com هستش.

لینک به دیدگاه
سلام

مي شه يه لينك واسه دانلود براي اين فايل بزارين يا اگه امكانش نيست به ايميل من هم ارسالش كنيد.

ايميل من topoly77@yahoo.com هستش.

سلام

باشه حتما :a030:

شب برا دانلود تو سایت میزارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دستت درد نکنه خیلی برای تحقیق میان ترمم لازم هستش اگه می شه حتماٌ امشب لینک دانلودش رو توو سایت بزار.

دوست عزیز ، فایلش رو آپلود کردم ولی متاسفانه چون سرعتم نتم پایین بود لینکش خراب شد:icon_pf (34):

به خاطر همین به ایمیلتون فرستادم ، تا فردا که دوباره آپلود کنم:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...