رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بچه ها کسی اینجا مجموعه ورزشی کار نکرده واسه طرح یکم کمکم کنه؟؟؟

سلام ،من طرح 1کاردانیم مجموعه فرهنگی ورزشی داشتم...

تعداد فضاها زیادنبود ، یه زمین ورزشی داشت ، قسمت بدن سازی،زمین پینگ پنگ،قسمت انبار،مدیریت،ثبت نام،رختکن ،قسمت ورودی

،همین.........

لینک به دیدگاه

من موضوع پروژم در مورد مرکز تحقیقات نجومه.هیچی در مورد فضاها ، ریز فضاها،ارتباطشون ، قرارگیری....هیچی نمیدونم هیچیم پیدا نکردم.دنبال یه چندتا پلان از این مرکز میگردم که بهم کمک کنه اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم.

لینک به دیدگاه
سلام ،من طرح 1کاردانیم مجموعه فرهنگی ورزشی داشتم...

تعداد فضاها زیادنبود ، یه زمین ورزشی داشت ، قسمت بدن سازی،زمین پینگ پنگ،قسمت انبار،مدیریت،ثبت نام،رختکن ،قسمت ورودی

،همین.........

نه یه مجموعه ورزشی توپول

ما همه چی باید طراحی کنیم...استخر( 2 عدد )...بسکتبال...والیبال...ژیمیناستیک...هاکی....:icon_pf (34):

بیشتر واسه مطالعاتش کمک میخواستم

لینک به دیدگاه

بچه ها واسه درس معماری معاصرمون باید یه مقاله از یه معمار معروف رو ترجمه کنیم، میخواستم ببینم می تونین کمکم کنین یه مقاله بهم بدین از یه معمار معروف؟؟ :icon_redface:

لینک به دیدگاه
بچه ها واسه درس معماری معاصرمون باید یه مقاله از یه معمار معروف رو ترجمه کنیم، میخواستم ببینم می تونین کمکم کنین یه مقاله بهم بدین از یه معمار معروف؟؟ :icon_redface:

مقاله ی چند صفحه ای؟ :JC_thinking:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

منم همین که سارا گفت میخوام خب :5c6ipag2mnshmsf5ju3لطفا دو تا مقاله :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
مقاله ی چند صفحه ای؟ :JC_thinking:

تعداد صفحشو نگفته استاد فقط گفته یه مقاله از یه معمار...به عنوان پروژس پس نباید یکی دوصفحه ای باشه.بیشتر تر باید باشه حتما icon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه

سلام عزیزان من اتفاقی با این سایت آشنا شدم این اولین پستمه. میخواسنم ببینم کسی دتایل وال سکشن داره واسه طراحی فنی میخوام. :icon_pf (44)::icon_pf (44):

کمکم کنین مرسی دوستان.

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
منم همون که به سارا گفتم :texc5lhcbtrocnmvtp8

چند صفحه ای ؟

تعداد صفحشو نگفته استاد فقط گفته یه مقاله از یه معمار...به عنوان پروژه هستش پس نباید یکی دوصفحه ای باشه.بیشتر تر باید باشه :girl_blush2:

لینک به دیدگاه
سلام عزیزان من اتفاقی با این سایت آشنا شدم این اولین پستمه. میخواسنم ببینم کسی دتایل وال سکشن داره واسه طراحی فنی میخوام. :icon_pf (44)::icon_pf (44):

کمکم کنین مرسی دوستان.

دیتایل وال سکشن زیاده...نوع دیوار رو نگفته استاد بهتون؟

لینک به دیدگاه
تعداد صفحشو نگفته استاد فقط گفته یه مقاله از یه معمار...به عنوان پروژس پس نباید یکی دوصفحه ای باشه.بیشتر تر باید باشه حتما :icon_pf (34):

تعداد صفحشو نگفته استاد فقط گفته یه مقاله از یه معمار...به عنوان پروژه هستش پس نباید یکی دوصفحه ای باشه.بیشتر تر باید باشه :girl_blush2:

تو این شرایط google scholar رو باید زیرو رو کنید....اونجا مفاله های آکادمیک زیاده.

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

کمکم کنین مرسی دوستان.

چند تا وال سکشن از پله و... داشتم؛ ببین شاید خوب باشن (2235).gif

http://ven0o0s.persiangig.com/other/New%20folder.rar

لینک به دیدگاه

کمکم کنین مرسی دوستان.

یه چندتا قبلا دانلود کردم نمیدونم چه جوری در اختیارت بذارم؟

لینک به دیدگاه
رصد خانه با مرکز نجوم فرق داره :JC_thinking:

این یه پایان نامه در مورد رصد خانه هستش, شاید بتونه مفید باشه براتون(2235).gif

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

پسورد :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...