رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مشکل همینجاست که ابعاد وقتی دو برابر میشن تو a3 جا نمیشن

میخوام برگه رو بزرگتر کنم اما بنا به گفته استاد باید تو a3 باشه

هر کاری کردم جا نشد:4564::4564:

می شه ابعاد کلی کارتون رو بگید؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

یه ساختمان به متراژ360متر

هر طبقه 180متر

قیمتت کل ساختمان با اسکلت بتن یا فلز چقدر میشه؟

قیمت کل ساختمان با مصالح بنایی چقدر میشه؟

هزینه ساخت (بدون جواز -نقشه-ناظر -زمین) برای یه ساختمون در حد نرمال توی شهرستان برای بتن حدودا متری 550 تا 600تومنه که اگه اسکلت فلز با شه 20% درصد افزایش هزینه داره و اگه مصالح بنایی کمتر از 10% نسبت به بتنی کاهش البته حدودی

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

فایل اتوکد سایت پلااان کسی داره چد تا بزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

طراحی landscap

سلام

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

پسورد:http://www.noandishaan.com

• Like 4
لینک به دیدگاه
نمیشه

اصن صفحه پرشین گیگ باز نمیشه

زحمت میکشین لینکشو مستقیم بزارین یا ایمیل کنید؟

احتمالا سرعت نتتون پایینه وگرنه مشکلی نداره نه لینک و نه پرشین گیگ. 2 بار هم دانلود شده!

f2p7fexvwtsbjwx5569m.jpg

• Like 2
لینک به دیدگاه
اصلا این صفحه برای من باز نمیشه

نمیدونم سرعت نتم خووبه

ممنون

فایل خودتون اپ کردین؟

بله

از این

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
دانلود کنین

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام به همه سروران گرامی.برای طرح 2 نیاز به کمک داشتم.

زمینی به ابعاد 60*50 که مساحتش3000 متر مربع میشه.خواسته های پروژه همکف و اول تجاری-دوم تا هفتم پارکینگ طبقاتی برای شهرداری و طبقه هشتم تالار پذیرایی زیر زمین منفی1.2.3 هم پارکینگ برای واحدهای تجاری...

من هر چی گشتم برای پارکینگ طبقاتی نتونستم چیز جالبی گیر بیارم ممنون میشم اگر کسی نقشه همچین مجتمعی رو داره برام بفرسته.یک پلان پارکینگ طبقاتی یک پلان تجاری و یدونه هم تالار پذیرایی.

پیشاپیش ممنون از همگی.

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دوستان عزیز طراحی خوابگاه برای دانشجویان معماری میخوام کسی کاری یا طرحی شبیه این چیزی که من میخوام داره لطف کنه بهم کمک کنه؟

سویت- سینما- رستوران- کلاس- فضای ورزشی- نمایشگاه- حیاط- لابی- اتاق ها خوابگاه شامل8 اتاق یک نفره-8 اتاق دو نفره:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
دوستان عزیز طراحی خوابگاه برای دانشجویان معماری میخوام کسی کاری یا طرحی شبیه این چیزی که من میخوام داره لطف کنه بهم کمک کنه؟

سویت- سینما- رستوران- کلاس- فضای ورزشی- نمایشگاه- حیاط- لابی- اتاق ها خوابگاه شامل8 اتاق یک نفره-8 اتاق دو نفره:banel_smiley_4:

یه خوابگاه دانشجویی معمولی که نزدیک دانشگاهمون اجرا شده رو داشتم اما اینی که شما فرمودید بیشتر به هتل میخوره تا خوابگاه:ws52:

• Like 4
لینک به دیدگاه

مهندس این الان جون میده واسه طراحی مخصوصا اگه سایتت آزاد باشه! کانسپت بزن تا کمکت کنیم:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
یه خوابگاه دانشجویی معمولی که نزدیک دانشگاهمون اجرا شده رو داشتم اما اینی که شما فرمودید بیشتر به هتل میخوره تا خوابگاه:ws52:

یه زحمت بکش واسم بفرست بتونم ازش ایده بگیرم:a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهندس این الان جون میده واسه طراحی مخصوصا اگه سایتت آزاد باشه! کانسپت بزن تا کمکت کنیم:a030:

مهندس سایت آزاد محدودیت ابعد نداره تو یه طبقه یا هرچند طبقه که خواستین.

نظرتون چیه واسه فردا میخوامش شما میتونین یه کانسبت بزنین مخم قفل کرده فعلا:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...