رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

یه زحمت بکش واسم بفرست بتونم ازش ایده بگیرم:a030:

فک کنم به دردتون نخوره چون قبلا یه خونه 5طبقه ی 2واحدی 2خوابه بود که بعدش تغییر کاربری دادن و به خوابگاه تبدیلش کردن الانم طبق نقشه هایی که من دیدم دارن تغییرات ایجاد میکنن اینی که شما فرمودید فضای بزرگی هستش با متراژ بزرگ اصا اینا قابل مقایسه نیستن اما تو کنکور ارشد امسال یه سوال درک بود نوع چیدمان اتاق و سرویس و خدماتو سوال پرسیده بودن یه نیگا به اون بندازید شاید به دردتون بخوره

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مهندس سایت آزاد محدودیت ابعد نداره تو یه طبقه یا هرچند طبقه که خواستین.

نظرتون چیه واسه فردا میخوامش شما میتونین یه کانسبت بزنین مخم قفل کرده فعلا:a030:

مهندس شما دیگه چرا؟:ws3: اینو ببین

لینک به دیدگاه
یه چی خیلی سریع کشیدم.اگه سطح کفارو صفر صفر بگیریم 5مترم برا دور گردون هر کدوم جا بذاریم 7تا اینجوری جا میشه

ابعاد ماشینا رو چند گرفتین؟! اون ماشینی که توی آکس 3 قرار دادین، نمیتونه اونجا پارک کنه بخاطر باکس آسانسور!

اولین ماشین هم شعاع گردش نداره نمیتونه اونطوری توی پارک قرار بگیره!

لینک به دیدگاه
ابعاد ماشینا رو چند گرفتین؟! اون ماشینی که توی آکس 3 قرار دادین، نمیتونه اونجا پارک کنه بخاطر باکس آسانسور!

اولین ماشین هم شعاع گردش نداره نمیتونه اونطوری توی پارک قرار بگیره!

4در2 ابعاد میتونه4/5در 2/5 هم بشه چون جا هست.آره وسطیه مشکل داره اما اونی که سمت در میشه پارکش کرد

لینک به دیدگاه
4در2 ابعاد میتونه4/5در 2/5 هم بشه چون جا هست.آره وسطیه مشکل داره اما اونی که سمت در میشه پارکش کرد

معمولش 5 در 2.5

برای مانور اتومبیل آکس به آکس ستونها حداقل 5 متر با عرض مفید 4.5 متر لازمه

لینک به دیدگاه
معمولش 5 در 2.5

برای مانور اتومبیل آکس به آکس ستونها حداقل 5 متر با عرض مفید 4.5 متر لازمه

اینم 5در 2.5 بازم میتونه 6تا جا بشه عرض کردم که 5متر واسه مانور ماشین جا دادم ماشین کنار در میتونه پارک کنه

ylkcusnrva5qaz24xqap.png

لینک به دیدگاه
اینم 5در 2.5 بازم میتونه 6تا جا بشه عرض کردم که 5متر واسه مانور ماشین جا دادم ماشین کنار در میتونه پارک کنه

نه منظور من اینه اون ابعاد آکس ها این اجازه رونمیده

g0m25h3bvkihhf2szx1y.jpg

اتومبیل سمت راست راننده پیاده بشه تکلیفش چی میشه؟! اون دوتای سمت چپ هم فضا برای باز شدن درها ندارن! اون وسطی هم که ستونها مانع پارکش میشن!

اگه این 3 تای اول هم پارک کرده باشن اون یکیا دیگه نمیتونن عبور کنن!

لینک به دیدگاه

سلام من اکبری هستم و تازه عضو انجمن شدم یک سوال اگه میشه رساله ترمینال تونو برای طرح نهایی خودم می خواستم چون نمونه کار ندارم که بدونم چکار کنم باسپاس اگه میشه ایمیل کنیدبخدا یک عمر دعوا گو و کمکی خواستین با جون دل میپذیرم چون خیلی عجله ای هم هستش اگه میشه سریع به ببخشید که انقدر میگم چون خیلی عجله ای هستش ایمیل

:4564:

لینک به دیدگاه
سلام من اکبری هستم و تازه عضو انجمن شدم یک سوال اگه میشه رساله ترمینال تونو برای طرح نهایی خودم می خواستم چون نمونه کار ندارم که بدونم چکار کنم باسپاس اگه میشه ایمیل کنیدبخدا یک عمر دعوا گو و کمکی خواستین با جون دل میپذیرم چون خیلی عجله ای هم هستش اگه میشه سریع به ببخشید که انقدر میگم چون خیلی عجله ای هستش ایمیل

:4564:

مهندس منظورت کدوم رسال اس ؟

لینک به دیدگاه
میخوام یه پلان ویلایی طراحی کنم.بهم گفتن پلان خیلی خاص باشه

میشه یکم راهنماییم کنین که چیکار کنم؟

برا خاص بودن پلان و طرح باید ایده ی مناسبی داشت به قول استاد مردمی خودتو تو فضا قرار بده تا خاص طراحی کنی

میتونی از ترکیب فضاها یه پلان خاص ایجاد کنی یا یه دیاگرام خاصی داشته باشی و مهمتر از همه برا هر قسمت پلانت یه ایده ی خوبی در ذهنت بگنجونی اما در کل باهم چفت بشن

لینک به دیدگاه

سلام

من این ترم برای طرح سه طراحی یه مجتمع فرهنگی داریم، استادمون گفته یه مجتمع فرهنگی با پلان هاش و محوطه اش پیدا کنید!

من چیز زیادی نتونستم پیدا کنم اگه کسی جایی رو سراغ داره ممنون می شم....

لینک به دیدگاه
سلام

من این ترم برای طرح سه طراحی یه مجتمع فرهنگی داریم، استادمون گفته یه مجتمع فرهنگی با پلان هاش و محوطه اش پیدا کنید!

من چیز زیادی نتونستم پیدا کنم اگه کسی جایی رو سراغ داره ممنون می شم....

سلام

این بخش رو سرچ کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...