رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

سلام.بچه ها کسی کتابی سراغ داره که پلانها وجزئیات سازه ای برج مسکونی داخلش باشه؟؟؟؟؟؟؟

یا سی دی؟

لطفا اسمشو بگید:icon_gol:

یه مجله ی خارجی ( آلمانی و انگلیسی ) به نام : details - بعضی از ساختمان های به روز دنیا به همراه دتایل هاشون رو داره .

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بچه ها اطلاعات جامع در مورد یک مسجد را از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

jozeiat ertegha dahande memariiii.................nevisande: doktoor golabchi va sorosh niya ...

ketab fogholadeii hast... jozeiat tamam sakhteman harooo tosh mitonii bebini . dar level balaee.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

چند نمونه طرح نمای سنتی در ساختمان های امروزی رو لازم دارم اگه دارید برام بذارید ...

:banel_smiley_4::5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 1
لینک به دیدگاه
بچه ها اطلاعات جامع در مورد یک مسجد را از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کتاب سبک شناسی استاد پیرنیا.

• Like 2
لینک به دیدگاه

اگر مساجد قدیمی منظورتون هست کتاب معماری اسلامی پیرنیا بخش مساجد اطلاعات خوبی داره.

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام دوستان

چند نمونه طرح نمای سنتی در ساختمان های امروزی رو لازم دارم اگه دارید برام بذارید ...

:banel_smiley_4::5c6ipag2mnshmsf5ju3

چند نمونه که نه اما دو سه تایی از کوی اساتید یزد گرفتم دارم تا میگردم پیداش کنم برات میذارم:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه

http://www.noandishaan.com/forums/thread105172.html

اطلاعات چند تا از مسجد هاش مثل مسجد جامع اصفهانش نسبتا کامله:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام من تازه پایان نامه برداشتم و موضوعم خانهی مد

کسی چیزی ازش می دونه؟ مثلا ریز فضا ها و یا اینکه کجا ها میتونم دنبال مطالبش بگردم!؟

نمونه خارجی ازش چی هست؟

:( قراره شنبه پروپزال تحویل بدم ...

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام کسی میتونه سوالات با فرمت word یا text من پی دی اف سوالات رو دارم اما هر کاری میکنم نمی تونم تبدیل و ویرایش کنم:icon_redface:

معمولا پی دی اف فارسی رو نمیشه به ورد تبدیل کرد بهم میریزه!!

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام من تازه پایان نامه برداشتم و موضوعم خانهی مد

کسی چیزی ازش می دونه؟ مثلا ریز فضا ها و یا اینکه کجا ها میتونم دنبال مطالبش بگردم!؟

نمونه خارجی ازش چی هست؟

:( قراره شنبه پروپزال تحویل بدم ...

موضوع سختی انتخاب کردید. برای اطلاعات باید بیشتر به دنبال منابع خارجی باشید و ترجمه کنید. امیدوارم موفق باشی.

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام کسی میتونه سوالات با فرمت word یا text من پی دی اف سوالات رو دارم اما هر کاری میکنم نمی تونم تبدیل و ویرایش کنم:icon_redface:

بستگی به نوع پی دی اف داره دوستی، بعضی پی دی اف ها طوری تبدیل شده که قابلیت تبدیل کپی و ویرایش نداره...:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام!!دوست من اگه فایل رو مزاشتین خوب میشد!!اگه میشه فایل پی دی اف رو پیوست کنید تا باتون به ورد تبدیلش کنم!!!

:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خب بگو چیجوریه ما هم یاد بگیریم دیگه،آخه منم همچین مشکلی دارم

یه سری پی دی اف ها هست که خیلی ساده میتونی ازش کپی بگیری توی ورد، یه سری هست نمیتونی این کارو کنی وقتی کپی میکنی یه سری علائم میشه

اونا رو باید با نرم افزار تبدیل کنی، ساده ترین نرم افزاری که این کارو میکنه word2013 است(البته من خودم باهاش کار نکردم اما شنیدم توی تبدیل فایل ها قویه):w16:

یه سری از پی دی اف ها هم رمز گذاری شده،برای تبدیلش باید رمز داشته باشی، یه سریش هم کلا تبدیل به تصویر شده یا حتی با عکس ساخته شده که هیچ کاریش نمیشه کرد مگر اینکه از روش تایپ کنی:ws3:

در نتیجه بازم میگم بستگی به نوع پی دی افش داره:w16:

• Like 5
لینک به دیدگاه

با تشكر از شما،

استادم نويفرت رو منبعي قديمي مي دونن! و پيشنهاد كردن از استاندارد روز جهاني استفاده كنم.

از اينترنت، سايت استاندرد جهاني و DIM آلمان رو معرفي كردن كه من هنووووووووز پيداشون نكردم.:ws52:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام، ممنوووووووووونم.

اما استادم نويفرت رو منبعي قديمي مي دونن و استاندارد روز جهان در مورد برنامه فيزيكي بانك ميخوان.

از اينترنت، سايت استاندارد جهاني و DIM آلمان رو معرفي كردن، كه من هنوووووووووووووز پيداشون نكردم.:ws52:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام، ممنوووووووووونم.

اما استادم نويفرت رو منبعي قديمي مي دونن و استاندارد روز جهان در مورد برنامه فيزيكي بانك ميخوان.

از اينترنت، سايت استاندارد جهاني و DIM آلمان رو معرفي كردن، كه من هنوووووووووووووز پيداشون نكردم.:ws52:

چه جالب!!!

اخه استاندارد ابعاد فیزیکی که تغییر نمیکنه بخواد جدید یا قدیمی باشه که!!

با یه محاسبه ابعاد انسانی و چرخش های لازم استاندارها مشخصه منظور استادتونو درک نمیکنم!:ws52:

بازم براتون میپرسم اگر چیزی پیدا کردم خبرت میکنم:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...