رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

بچه ها یه فایل پی دی اف رو کپی می کنم تو ورد فونتش این طوری میشه

میشه شما باز ببینین مشکل از تبدیل فرمت یا من فونتشو ندارم?!

برای من مشابه این عکسی که قرار دادم نشون میده !

به نظرم مشکل از فایلتون هست !

00.png

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بچه ها یه فایل پی دی اف رو کپی می کنم تو ورد فونتش این طوری میشه

میشه شما باز ببینین مشکل از تبدیل فرمت یا من فونتشو ندارم?!

میشه فایل pdf رو بدین؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
حجمش زیاده:5c6ipag2mnshmsf5ju3

واسه منم شبیه علی اکبر نشون میده

اگه بتونین برام بفرستین شاید بتونم کمکتون کنم!!!!البته نمیدونم با چه نرم افزاری تبدیل کردین!!!

• Like 3
لینک به دیدگاه
اگه بتونین برام بفرستین شاید بتونم کمکتون کنم!!!!البته نمیدونم با چه نرم افزاری تبدیل کردین!!!

ممنون دوست عزیز، یکی دو صفحشو بیشتر لازم نداشتم

می خواستم کپی پیست کنم که این طور می شد:icon_razz:

تایپش کردم:w16:

در مورد معماری جهان هستش

اگه به کارتون می اد بعدا براتون آپ کنم

الان سرعت نت افتضاحه:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ممنون دوست عزیز، یکی دو صفحشو بیشتر لازم نداشتم

می خواستم کپی پیست کنم که این طور می شد:icon_razz:

تایپش کردم:w16:

در مورد معماری جهان هستش

اگه به کارتون می اد بعدا براتون آپ کنم

الان سرعت نت افتضاحه:banel_smiley_4:

لطف میکنید!ممنون میشم برام آپ کنید!!!البته این واحد رو گذروندم!!شاید برا ارشدم نیاز بشه!!!1ممنون میشم!!!!

• Like 5
لینک به دیدگاه

بچه ها آی بچه ها:ws3:

یه پلانی که تاسیسات داشته باشه میخوام.ینی واسه درس تاسیسات باهاش کار کردینو همه چیزشو دارین:ws21:لطفــــــــــا

• Like 3
لینک به دیدگاه
بچه ها آی بچه ها:ws3:

یه پلانی که تاسیسات داشته باشه میخوام.ینی واسه درس تاسیسات باهاش کار کردینو همه چیزشو دارین:ws21:لطفــــــــــا

سلام . منظورتون از تأسیسات، مکانیکیه یا الکتریکیه یا هر دو؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام . منظورتون از تأسیسات، مکانیکیه یا الکتریکیه یا هر دو؟

والا استادم دقیقا مشخص نکرد که چی ولی احتمالا هردو باید باشه.فقط گفت یه نقشه تاسیسات شده پیدا کنین و بررسیش کنین

• Like 3
لینک به دیدگاه
والا استادم دقیقا مشخص نکرد که چی ولی احتمالا هردو باید باشه.فقط گفت یه نقشه تاسیسات شده پیدا کنین و بررسیش کنین

خب واحدی که داری پاس میکنی عزیزم تأسیسات مکانیکیه؟ مرتبط با همون واحد حتما میخواد دیگه؟ اینا رو می پرسم تا من و دوستان دیگر بهتر بتونیم کمکت کنیم .

• Like 3
لینک به دیدگاه
خب واحدی که داری پاس میکنی عزیزم تأسیسات مکانیکیه؟ مرتبط با همون واحد حتما میخواد دیگه؟ اینا رو می پرسم تا من و دوستان دیگر بهتر بتونیم کمکت کنیم .

آره تاسیسات مکانیکیه.اما همیشه این درس رو به دو بخش مکانیکی و الکتریکی با دو تا استاده جدا تقسیم میکردن اما این ترم اینکارو نکردن واسه همین نمیدونم که مربوط به کدوم بخش میخواد.اما شما اگه دارین هردوشو بدید

• Like 3
لینک به دیدگاه
آره تاسیسات مکانیکیه.اما همیشه این درس رو به دو بخش مکانیکی و الکتریکی با دو تا استاده جدا تقسیم میکردن اما این ترم اینکارو نکردن واسه همین نمیدونم که مربوط به کدوم بخش میخواد.اما شما اگه دارین هردوشو بدید

حتما. باید بگردم تو سیستمم.سعی میکنم تا امشب براتون آپلود کنم.

• Like 3
لینک به دیدگاه

الان براتون یه نمونه رو آپ میکنم!!امیدوارم بدردتون بخوره!!!

• Like 3
لینک به دیدگاه

منم یه سری نقشه کاملا تایید شده دارم اما مال اون روزاس با دست کشیدم اگر پلانای دوستان کمکت نکرد بگو تا عکسشو برات بگیرم و بذارم:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
حتما. باید بگردم تو سیستمم.سعی میکنم تا امشب براتون آپلود کنم.

ممنون جناب پویا. بابت تأخیر پوزش زهراجان. این چند روز سرم شلوغه! طی چند روزآینده حتما میذارم .

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...