رفتن به مطلب

همین الان داری به چی فکر میکنی ؟!

ارسال های توصیه شده

در 9 ساعت قبل، leo.unique گفته است :

طومار نوشتی ؟ ?

مشکل شماها اینه که دنبال حاشیه میگردین وگرنه بعید میدونم سابقه-تون در فرومگردی بیشتر از من باشه !

سلام

در اصل نوشتم راحت شم از سنگینیش رو ذهنم . هدف مغز طفلونکیه شما نبود :))

در اینکه شما پیرِ فروم هستی و کسی مثل من در برابر شماها تجربه ی مختصر داره شکی نیست. مطلب اینه که اصلا برای چنین جاهای ساخته نشدم. از کنار یکچیزهایی هم بی تفاوت نشد بگذرم . وجودم برنمیداشت . 

+

الانم یه نگاه اونطرف انداختم دیدم درباره ی ری رای سماء هم مثل سوین  ، باز توهم زدن که منم و تیکه انداختن و حرف بقول خود ابلهشون مفت زدن  !

خدا خر رو میشناخت بهش شاخ نداد ... اینها ادعای هوش و عقل هم دارن ؟!  نمیگنجه آخه !

این ژولیده نمیخواد چمبره شو از روی سایت برداره بره بچسبه به زندگی و همسر داریش؟ 

مغز اون پرشین  رو که پوسوند و بدبین و کینه ایش کرد رفت . حسابی هم طبق میلش مرکز توجه و تملقه .

مارو هم که خدا زده اصن ! از بس شوهر نداریم و معلم نیستیم داریم میمیریم . خفه کرد خودشو چهارساله از عقده و کینه . . دیگه چه مرگشه ؟! 

من میرم اونجا یوزر بسازم با این آدم کار داشته باشم ؟ در تب و تاب عشق پرشین دارم میسوزم که میرم اونجا ؟! ینی بلد نیستم جور دیگه عمل کنم اگر دنبال اونم ؟!  این مزخرفات چیه میکنه تو مغزا  و میره اونجا از دهن متعفنش میریزه بیرون 

آدم میره میخونه میبینه شهر بی کلانتره و قورباغه ها هفت تیر کش ... 

+

واسه تبلیغ تور ، عکس صفحه های پاسپورتو میذارن جناب ؟ شماره ملی و شماره شناسنامه تونو شیر میکنید توی نت چرا !

لینک به دیدگاه
در 16 ساعت قبل، نفحات گفته است :

در اینکه شما پیرِ فروم هستی و کسی مثل من در برابر شماها تجربه ی مختصر داره شکی نیست. مطلب اینه که اصلا برای چنین جاهای ساخته نشدم. از کنار یکچیزهایی هم بی تفاوت نشد بگذرم . وجودم برنمیداشت . 

این ژولیده نمیخواد چمبره شو از روی سایت برداره بره بچسبه به زندگی و همسر داریش؟ 

از نظر من دخترک ژولیده ثبات خودشو به رخ کشیده :ws3: چون در طول سالها فرومگردی، کمتر کاربر مونثی رو دیدم که بعد از ازدواج، فروم مورد نظر رو (حداقل برای مدتی) ترک نکرده باشه :ws37:

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، leo.unique گفته است :

از نظر من دخترک ژولیده ثبات خودشو به رخ کشیده :ws3: چون در طول سالها فرومگردی، کمتر کاربر مونثی رو دیدم که بعد از ازدواج، فروم مورد نظر رو (حداقل برای مدتی) ترک نکرده باشه :ws37:

:دی

چی بگم 

اعتراف به خبث طینت ازین صریح تر ؟! :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ممنونم از هامان که ناخواسته واقعیت شخصیتشو مثل تف به روش زد : )

هر چند بخشیدنشون برام دیگه غیر ممکن شده ولی خداروشکر که همه چی مجازی بود . لطف داشت خدا بهم که مجازی آموزش داد .

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، نفحات گفته است :

:دی

چی بگم 

اعتراف به خبث طینت ازین صریح تر ؟! :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ممنونم از هامان که ناخواسته واقعیت شخصیتشو مثل تف به روش زد : )

هر چند بخشیدنشون برام دیگه غیر ممکن شده ولی خداروشکر که همه چی مجازی بود . لطف داشت خدا بهم که مجازی آموزش داد .

کافر زده خنده بر مسلمانی-تان :no:

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، leo.unique گفته است :

کافر زده خنده بر مسلمانی-تان :no:

میدونستم اینو میگی :)) 

اینهمه اسم خدا لق لقه ی زبونشون بود ، بذار یکبارم من. رسمی که باهاش آشنان اینه آخه چاره چیه 

اینجا نه فردیناندی هست نه بوی استاری بذار راحت باشم :دی 

این چندتا پست در برابر حجم بی کران حرف آزاردهنده که این سه چهارسال تحمل کردم چیزی نیست. 

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، نفحات گفته است :

اولین باره میشنوم چنین افرادی هم برای مراجعه وجود دارن ...

حس کنم کسی دلش پاکه یا پیش خدا ارجی داره ازش خواهش میکنم برام دعا کنه . چیزی بجز اینه مد نظر سوالت ؟

هستند افرادی که معروفند به مستجاب الدعوه بودن و در قبال دعایی که برات میکنن ازت میخوان مبلغی رو صرف امور خیریه کنی ! 

لینک به دیدگاه
در 48 دقیقه قبل، leo.unique گفته است :

هستند افرادی که معروفند به مستجاب الدعوه بودن و در قبال دعایی که برات میکنن ازت میخوان مبلغی رو صرف امور خیریه کنی ! 

که اینطور

راستش من درباره ی پول دادن بابت نماز و روزه ی افراد و انجام نیابتی این عبادتا هم هنوز به نتیجه ی قابل قبولی توی ذهنم نرسیدم.

حالا اینکه فرد میمیره و دستش از دنیا گوتاهه و وراث مبلغی رو بابت نماز و روزه ی قضا شده ش بدن (برای امور خیر) قابل قبوله. چون میتونه توی دسته اعمال ماتاخر فرد باشه . ولی دیروز یه پیج اینستا فالو کرد، خوندم دیدم یک دختر طلبه س که در ازای نماز و روزه برای دیگران پول میگیره. استدلالشم این بود که حضرت زهرا فرمودن زن بیرون از خانه نباشه پس این راه کسب روزی رو انتخاب کرده !! چی بگم : )

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، leo.unique گفته است :

نظرت در مورد این افراد و مراجعه کنندگان بهشون چیه ؟:ws38:

زمانی میشه نظر بدم که بدونم منظورت کیه ...

اینم بدون که  از باورمندان متعصب عالم غیب هستم. این رو هم مدیون هوش و سوادم هستم نه اینکه از باورهای عامه چیزی وام گرفته باشم.

دعا یک فاز قوی از امواج آلفاس که بهیچ وجه غل و غش بردار نیست . بسیار هم بستگی به مهارت شما برای اتصال و خلوص نیت داره. این مهارت هم مثل رمالی و فالگیری نیست. بالا و پایین روزگار یادت میده. معلمت تقدیر هست . 

شما بگو اون مستجاب الدعوه محمد یا مریم یا علی هست یا فاطمه و پسراش ... من همه زندگیمم میریزم به پاشون فقط برای یه جمله دعاشون در حقم . چون از سختی کشیدنشون ، مظلومیت و تلخ کامی هاشون و راه و روش زندگیشون باخبرم . 

بهمین صورت درباره ی آدمهای دیگه که بهم معرفی کنی.

بشناسمشون نظر میدم .همینجوری نه 

ضمنا شما گفتی خواسته ش اینه پولش رو بجای خودش بدیم برای امور خیریه. این یعنی فرد دنبال سوداگری مالی نیست . دکان باز نکرده . 

ولی خب بازم نمیشه نظر داد. شاید دنبال شهرته (شاید)

مراجعه کنندگان برای سلامت روحیشون بهتره خودشونم اهل دعا باشن . آدم گرسنه عقب نمیشینه از آدمِ سیر بخواد غذاشو جاش بخوره

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، leo.unique گفته است :

گوگل توی چین فیلتر نیست ؟

بریم چین یعنی میگی؟ 70nk_sad[1].gif

خب چینیا خودشون همه چیز دارن

الان ما یه پارسی جو داریم که از فهرست اول یه کتابم بلد نیست سرچ کنه چه برسه به سایتای دیگه:))

لینک به دیدگاه

خواهرزاده م میل بافتنیارو برداشته ادای بافتن در میاره میگه خاله دارم برات پاپوش میدوزونم سردت نشه 

پاپوشای خودمو برداشته نشونم میده میگه بیا اینارو قبلا برات دوزیدم !

از اینکه تا این حد خودکفاس که صرف فعل دوزیدنم بلده خوشحالم ..

هعییی

راستی خواهرزادم پسرع !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...