رفتن به مطلب

تکنیک های کونگ فو توآ

ارسال های توصیه شده

آناتوآ ( خط يک)

به معناي شاهين نماي ترازوي جهان از تن وروان و گوهر بودگي ا نسان و کشف سلسله زمان و نفوذ به مرز دانايان و آگاهي به آزادي انسان است . آناتوآ به معناي من مساوي تو و تو مساوي من و من و تو به معني ما و ما يعني عالم کيهان و مجموعه اسرار آشکار و پنهان که راز جهانش مي‌خوانيم. آناتوا با 515 تکنيک و ترکيب و عکس العمل سازي و خاصيت هاي موجي بر اسرار هندسي و خلاف حرکت بدني در مسير عالم ذرات است .

sheida1.jpg

sheida2.jpg

sheida3.jpg

شيدا بالايي

شيدا بالايي

شيدا بالايي

آتادو ( خط دو)

به معناي اسرار خلقت يا هستي و يا نبرد به ترکيب نيستي است آتادو با 1317 تکنيک و ترکيب و عکس‌العمل سازي و خاصيتهاي خلاف موجي به منظور برگردان عالم ذرات و انديشه حيات است.

jayma.JPG

سوتو ( خط سه)

به معناي مرز دانائي و خروج از دايره خام عقلي و انهدام ترس از زندگي است. سوتو با 1873 تکنيک ترکيب و عکس‌العمل سازي و خاصيتهاي موجي بر اسرار هندسي در دانشکده انشاء تن وروان مي‌باشد

firooz-haghi.jpg

فيروز حقي

balaii25.jpg

balaii23.jpg

سام سامائه ( خط چهار)

به معناي کاوش است به معناي آدمي چيست؟ انسان چيست؟ تولد آغاز وآغاز تولد او هستي است يا نيستي و يا هستي و نيستي او يکي است .گرديدن انسان به چيست؟ سام سامائه از 3993 تکنيک ترکيب و عکس‌العمل سازي بر اساس دانشکده انشاء تن و روان تشکيل يافته است.

mohammad-salmanifard2.jpg

fereidoon-salmanifard.jpg

fereidoon-salmanifard1.jpg

محمد سلماني فرد

فريدون سلماني فرد

فريدون سلماني فرد

mohammad-salmanifard4.jpg

balaii27.jpg

balaii24.jpg

محمد سلماني فرد

حيدر بالايي و قاسم سلماني

مايانه ) خط پنجم )

به معناي تو و من و من و تو و تو و طبيعت مربوط به من و توست. تشکيل يافته از حرکات جابه‌جايي با پيچشهاي دوراني و استفاده از دستگاههايي به نام روما در تمرين مبارزات ميباشد.

fereidoon-samanifard4.JPG

balaii-yetekyeto.jpg

balaii-horaymakyyeto.JPG

فريدون سلماني فرد

fereidoon-samanifard3.JPG

balaii-rato.JPG

کوانه ( خط ششم)

به معناي تضاد، به معناي صفوف نامناسب، ناهنجاريهاي رواني وعدم آشنائي به عالم کيهان و ترسان از ورود به جهان تفکرآميز و فلسفه گرايي و از حرکات و اسرار فيزيکي انساني عدم توجه به علوم بنياني و ناآگاهي به اساس رواني و ترسان براسرار مجهول انساني و مجهود کردن انسان به درک آشکار عالم پنهاني که اين نيرو متکي بر هفت مايگاه توآ سروده دانايي است .

mohammad-salmanifard6.jpg

mohammad%20salmanifard7.JPG

mohammad-salmanifard3.jpg

محمد سلماني فرد

محمد سلماني فرد

محمد سلماني فرد

mohamad-salmanifard8.JPG

محمد سلماني فرد

وست مايانه ( قسمت دوم ازخط شش )

به معناي انهدام اختلالات بي معني و نابود کردن ناهنجاريهاي مبارزه انسان درمرز آشکار و پنهان به درک انديشه‌هاست و مجموعاً تشکيل يافته از 8765 تکنيک وترکيب و عکس‌العمل سازي در دانشکده انشاء تن و روان ميباشد.

balaii26.jpg

واي‌ماباتو ( خط هفت)

واي‌ماباتو به معني پنجه مرگ است اين معني در کونگ فو توآ ازهفت مايگاه نيايش به سازندگان انديشه‌ها و دادرسي انسانها به شناخت و بررسيهاي زيربناها و ايجاد انسان به بينشها و دانشها با اجراي 3301 تکنيک و ترکيب و عکس‌العمل سازي است .

balaii28.jpg

mohamad-salmanifard9.JPG

محمد سلماني فرد

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...