رفتن به مطلب

تغییر ساختار انجمن

ارسال های توصیه شده

در 7 دقیقه قبل، seyed mehdi hoseyni گفته است :

سلام مجدد

احساس میکنم قسمت فعالیت ها هم درست کار نمیکنه شایدم من اشتباه متوجه شدم نمیدونم

مثلا بخش تمامی فعالیت هارو که میزنم و چیزی که میبینم : چندتا از پیامایی که تمنا (مدیر روابط عمومی ) به کاربرای تازه وارد خوش آمد گفته بود تو پروفشون رو من میدیدم.....و همینطور فکر کنم یه تعداد پست بود که نمیدونستم مربوط به چه تاپیکی هست و شایدم پیامی بوده که در پروف یکی دیگه گذاشته شده بود و من میدیدم

و یا اینکه قسمت مطالبی که من آغاز کردم هم زدم چیزی نیومد

نمیدونم اصلا باید اینجا میگفتم یا ن? (ایموجیای قبلی رو نمیشه به اینجا اضافه کرد؟؟؟اونا خیلی بهتر بودن با اینا نتونستم ارتباط برقرار کنم مث بر واتساپو ایناس)

سلام. جای درستی گفتی :ws3:

شکلکا که هم قدیمیا هست و هم اینا. اونایی که بیشتر استفاده کنی، تو قسمت تازه استفاده شده ها میاد، مابقی به صورت دسته بندی شده هست. اگه شکلک ها رو پایین بیای، شکلکای قدیمی رو می بینی.

شکلک های جدید رو حذف نکردم برای اینه که هم با شکلکای گوشی همخونی داره برای کسایی که با گوشی میان. هم تو قسمت چت روم استفاده میشه که قدیمیا اونجا کار نمیکنه. 

در مورد فعالیت ها، فعلا تا زمانی که فرآیند بازشماری پستها تکمیل نشه، به درستی کار نمیکنه. واسه همین منم فعلاً سراغ تغییراتش نرفتم. فکر کنم حدوداً دو هفته دیگه زمان ببره تا تکمیل بشه. 

بعدش تو یه تاپیک مجزا، نحوه کار با اون رو آموزش میدم :a030:

لینک به دیدگاه

سلام بعد از مدت ها با موبایل اومدم و اینجور شدم 

? ?  

هنوز با کامپیوتر وارد نشدم ببینم چگونه شده??

یه بار چک کردم درست اومدم یا نه ???

چه تحولی رخ داده ?

فقط چرا تاریخ تولدم رو نمیتونم درست کنم؟؟؟ و شماره موبایل که خواسته برای همه نشون داده میشه؟؟؟

Screenshot_۲۰۱۸۱۰۰۳-۱۹۳۹۲۵_Chrome.jpg

لینک به دیدگاه
در 29 دقیقه قبل، saba mn گفته است :

سلام بعد از مدت ها با موبایل اومدم و اینجور شدم 

? ?  

هنوز با کامپیوتر وارد نشدم ببینم چگونه شده??

یه بار چک کردم درست اومدم یا نه ???

چه تحولی رخ داده ?

فقط چرا تاریخ تولدم رو نمیتونم درست کنم؟؟؟ و شماره موبایل که خواسته برای همه نشون داده میشه؟؟؟

Screenshot_۲۰۱۸۱۰۰۳-۱۹۳۹۲۵_Chrome.jpg

کلا سیستم انجمن عوض شد دیگه :ws3:

نه شماره تماس برای همه قابل رویت نیست و فقط خود شخص و مدیریت کل شماره ها رو می بینه.

الان وارد صفحه پروفایلم بشی، شماره تماس من رو هم نمی بینی.

تاریخ تولد هم به همین شکل چون اشتباهه مخفی شده. فعلا مشکل داره تاریخ تولد. توجهی بهش نکن :ws3:

لینک به دیدگاه

باسلام. درباره اون آیتم حضور پنهانی که هستش و قبلا هم بود, من نظرم اینه که نباشه بهتره. یکی از علت هاش شفافیت در حضور هست که اگه هستیم, بهتره معلوم هم بشه. دیگه اینکه کاربر رو عادت میده که تماشاچی باشه و عملا حضور بی اثری داشته باشه. یه جورائی شبیه قایم موشک بازی و چیزی شبیه اینکه کمک میکنه خود کاربر هم به حضورش ارزش قائل نشه.اصولا خوبی هر حضوری به بودنشه و اینکه کمک میکنه که انسان با خودش رو راست باشه. 

من نمیتونم درک کنم که چرا وقتی هستم, کاری بکنم که انگار نیستم. و همین کارم بتونم بکمک ابزار موجود در سایت انجام بدم. یعنی خود صاحبخونه بهم این فرصت رو بده که قایم موشک بازی کنم. شایدم برا یه عده خوب باشه که مثلا توسط یکی دیگه رصد نشه. ولی حتی این موضوع هم بنظرم منطقی نمیاد. فک کنم وقتش رسیده که تمرین کنیم که صادقانه و بی شیله پیله زندگی کنیم و حذف اون آیتم میتونه شروع خوبی باشه. مثال اون آهنگ قدیمی که توش میگفت : مستی و راستی

لینک به دیدگاه
در 7 ساعت قبل، فکور گفته است :

باسلام. درباره اون آیتم حضور پنهانی که هستش و قبلا هم بود, من نظرم اینه که نباشه بهتره. یکی از علت هاش شفافیت در حضور هست که اگه هستیم, بهتره معلوم هم بشه. دیگه اینکه کاربر رو عادت میده که تماشاچی باشه و عملا حضور بی اثری داشته باشه. یه جورائی شبیه قایم موشک بازی و چیزی شبیه اینکه کمک میکنه خود کاربر هم به حضورش ارزش قائل نشه.اصولا خوبی هر حضوری به بودنشه و اینکه کمک میکنه که انسان با خودش رو راست باشه. 

من نمیتونم درک کنم که چرا وقتی هستم, کاری بکنم که انگار نیستم. و همین کارم بتونم بکمک ابزار موجود در سایت انجام بدم. یعنی خود صاحبخونه بهم این فرصت رو بده که قایم موشک بازی کنم. شایدم برا یه عده خوب باشه که مثلا توسط یکی دیگه رصد نشه. ولی حتی این موضوع هم بنظرم منطقی نمیاد. فک کنم وقتش رسیده که تمرین کنیم که صادقانه و بی شیله پیله زندگی کنیم و حذف اون آیتم میتونه شروع خوبی باشه. مثال اون آهنگ قدیمی که توش میگفت : مستی و راستی

خب من چون موافقم این حرفا هستم چیزی نمی تونم بگم. این مسئله بیشتر به خاطر احترام به کسایی بود از این گزینه استفاده می کردن.

اما خب شاید یه نظرسنجی بذاریم که نظر جمعی رو تو این زمینه بدونیم و اگه اغلب موافق حذف این گزینه شدن، حذفش می کنیم :a030:

لینک به دیدگاه

حدس من هم این بود که شما اینو به رای خواهید گذاشت. هر جور راحتین. ولی از آنجا که اکثریت دوستان از این گزینه استفاده میکنند, تصور نمیکنم که رای به حذفش بدهند. همانطور که درگوشی صحبت کردن در میان جمع صحیح نیست, حضور مخفیانه هم تو همون مایه هاست.که البته این نظر منه. موفق باشید 

لینک به دیدگاه

ینی چی...من پیامام رو میخام....کجا باید پیام جدید بذاری دوستامون کو؟؟؟؟ای بابااااااااااااااااااا من کی به آذربایجان شرقی محل زندگیمو انتقال دادم خودم نمیدونم?

لینک به دیدگاه
در 49 دقیقه قبل، .sOuDeH. گفته است :

ینی چی...من پیامام رو میخام....کجا باید پیام جدید بذاری دوستامون کو؟؟؟؟ای بابااااااااااااااااااا من کی به آذربایجان شرقی محل زندگیمو انتقال دادم خودم نمیدونم?

پیامای پروفایل منتقل نشدن متأسفانه.

واسه پیام دادن به بچه ها وارد پروفایلشون بشی می تونی پیام بذاری دیگه. مثل قبلی :ws3: پیام خصوصی هم که باز مشخصه پیام خصوصیه.

البته کار انتقال و تغییرات سیستم جدید تموم شده. بذارید کار تغییر سرورمون هم انجام بشه، بعدش تاپیکای آموزش کار با انجمن رو شروع میکنم. :a030: 

محل زندگیت هم از اول همونجا بود دیگه. فقط هیچ وقت به فیلدش توجه نکرده بودی :ws28: چون به ترتیب حروف الفبا اولین استان آذربایجان شرقی هست، دیفالت واسه همه همونجاس. :ws3:

لینک به دیدگاه
در 2 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

پیامای پروفایل منتقل نشدن متأسفانه.

واسه پیام دادن به بچه ها وارد پروفایلشون بشی می تونی پیام بذاری دیگه. مثل قبلی :ws3: پیام خصوصی هم که باز مشخصه پیام خصوصیه.

البته کار انتقال و تغییرات سیستم جدید تموم شده. بذارید کار تغییر سرورمون هم انجام بشه، بعدش تاپیکای آموزش کار با انجمن رو شروع میکنم. :a030: 

محل زندگیت هم از اول همونجا بود دیگه. فقط هیچ وقت به فیلدش توجه نکرده بودی :ws28: چون به ترتیب حروف الفبا اولین استان آذربایجان شرقی هست، دیفالت واسه همه همونجاس. :ws3:

من همه خاطرات مجردیم تو اون پیاما بود...من ازت نمیگذرم خدام نگذره...اُف برتوکه هر دوسال میزنی همرو پاک میکنی?

لینک به دیدگاه
در 3 ساعت قبل، .sOuDeH. گفته است :

من همه خاطرات مجردیم تو اون پیاما بود...من ازت نمیگذرم خدام نگذره...اُف برتوکه هر دوسال میزنی همرو پاک میکنی?

:ws28: مگه می شینی تو پروفایل پیغامای گذشتتو چک میکنی؟ :banel_smiley_4:

من پاک میکنم که خلوت بشه راحت بشین :ws3:

لینک به دیدگاه
در 10 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

:ws28: مگه می شینی تو پروفایل پیغامای گذشتتو چک میکنی؟ :banel_smiley_4:

من پاک میکنم که خلوت بشه راحت بشین :ws3:

بله گاهی وقتا میخوندمشون....بیییییی تلبیت

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، .sOuDeH. گفته است :

بله گاهی وقتا میخوندمشون....بیییییی تلبیت

عیب نداره پیغامای جدید بذار اونا رو بخون :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام

1.قسمت اخرین مطالب که انتهای انجمن قرار داره اگه مثل قبل باشه بهتره ☑️

اون موقع بخش بخش بود و راحتتر مطالب جدید و پیدا میکردیم?

ولی الان نه !!!!!?

2.لیست دوستان کدوم قسمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وچجور میشه یه نفر رو پیدا کرد بین کاربران?

لینک به دیدگاه
در در 11 مهر 1397 در 21:17، Mohammad Aref گفته است :

کلا سیستم انجمن عوض شد دیگه :ws3:

نه شماره تماس برای همه قابل رویت نیست و فقط خود شخص و مدیریت کل شماره ها رو می بینه.

الان وارد صفحه پروفایلم بشی، شماره تماس من رو هم نمی بینی.

تاریخ تولد هم به همین شکل چون اشتباهه مخفی شده. فعلا مشکل داره تاریخ تولد. توجهی بهش نکن :ws3:

مدیریت کل کلا محرمه ?

لینک به دیدگاه
در 4 ساعت قبل، saba mn گفته است :

سلام

ولی الان نه !!!!!?

2.لیست دوستان کدوم قسمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بجای این حرفها یک املت کثیف درست کن بده بخوریم ، امکاناتش اتفاقا خیلی بیشتر شده که راحت میشه توش به همه فحش بدی ?  تو صفحتو بخون همه چیز همونه فقط پالونش عوض شده ?   یکم رنگ بندی صفحه رو مخه فقط ، همه چیز سفیده احساس کاغذ آ 4 بهت دست میده چشو میزنه که اونم عادت میشه .......... بعدشم کسی هم هست مگه که تو بخوای پیداش کنی ؟ سخت ترین حالتش اینه که سرچش کنی ولی راحت همه تو دسترسن ، فقط بعد از رنگ بندی ایرادش تاریخه و تاپیکهایی که فیک شدن ، عنوان داره ولی وقتی باز میکنی لایک میده بهت میگه نیست 

لینک به دیدگاه
در 12 ساعت قبل، saba mn گفته است :

سلام

ولی الان نه !!!!!?

قسمت آخرین مطالب انتهای انجمن به حالت قبل نمی تونه باشه. گشتم ببینم پلاگین مشابهش هست که دیدم نبود.

اما خب کلا آموزشا رو میذارم :ws3::a030:

در 7 ساعت قبل، levrone گفته است :

بجای این حرفها یک املت کثیف درست کن بده بخوریم ، امکاناتش اتفاقا خیلی بیشتر شده که راحت میشه توش به همه فحش بدی ?  تو صفحتو بخون همه چیز همونه فقط پالونش عوض شده ?   یکم رنگ بندی صفحه رو مخه فقط ، همه چیز سفیده احساس کاغذ آ 4 بهت دست میده چشو میزنه که اونم عادت میشه .......... بعدشم کسی هم هست مگه که تو بخوای پیداش کنی ؟ سخت ترین حالتش اینه که سرچش کنی ولی راحت همه تو دسترسن ، فقط بعد از رنگ بندی ایرادش تاریخه و تاپیکهایی که فیک شدن ، عنوان داره ولی وقتی باز میکنی لایک میده بهت میگه نیست 

آقا از این تاپیکا اگه دیدی که خالی هستش و اینا واسم بفرست. :a030:

لینک به دیدگاه
در 8 ساعت قبل، levrone گفته است :

اااا سلام تو هنوز هستی?????

چندتا غذا چندش مخصوص خودت پیدا میکنم?????

تولدت که گذشت هم مبارکا باشه ????چندسالت شد؟؟

نه دیگه من میخوام دوستان و پیدا کنم ببینم کیا هستن کیا نیستن فضولم خودتی ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...