رفتن به مطلب

تغییر ساختار انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز نواندیش

در ابتدا از همه دوستان عزیز معذرت خواهی می کنم و واقعاً شرمنده ایم که حدود دو هفته انجمن رو بسته بودیم.

با توجه به اینکه vbulletin ایرادات زیادی داشت و نتونسته بود خودش رو با پیشرفت هایی که تو دنیای طراحی سایت و cms ها تطبیق بده و عقب مونده بود. تصمیم گرفتیم که به یک سیستم بروزتر و مناسبتر یعنی IPS تبدیل کنیم.

با توجه به حجم خیلیییی زیاد اطلاعات، فرآیند خیلی سخت و دشواری بود. دو هفته خیلی سخت به خصوص واسه کامپیوتر شخصیم بود :classic_biggrin: که 24 ساعت شبانه روز تو این مدت روشن بود. علت طولانی شدن فرآیند هم به خاطر همین سنگینی اطلاعات بود و فرآیند انتقال ناقص انجام میشد و بالاخره موفق شدیم انتقال رو با موفقیت انجام بدیم.

البته با این وجود و هرچقدر تلاش کردیم ولی متأسفانه باز هم نتونستیم انتقال رو به صورت کامل و 100% انجام بدیم و برخی از پست های اخیر منتقل نشدن. این بهترین حالت ممکن برای انتقال بود که حداقل پست های کمتری رو از دست دادیم.

ضمن اینکه هنوز بخشی از فرآیند انتقال که شامل پیغام های خصوصی میشه، انجام نگرفته و در حال انجام هست.

در نهایت اینکه با توجه به اینکه انتقال تازه انجام گرفته قطعاً ایرادات و نواقص خیلییی زیادی چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ ظاهری وجود داره که سعی می کنیم به مرور این مشکلات رو رفع کنیم. واسه همین هنوز واسه قضاوت هم خیلی زوده. در صورت اضافه کردن امکانات جدید هم در یک تاپیک مجزا ویژه همین تغییرات، اطلاع رسانی ها رو انجام میدیم.

هرزمان تو این زمینه پیشنهاداتی هم داشته باشین کاملاً استقبال می کنیم.

در پایان باز هم بابت تأخیر طولانی مدت در باز شدن انجمن معذرت خواهی می کنم.

لینک به دیدگاه

ببخشید از دوستانی که تو این تاپیک پست زده بودن. به خاطر یه مشکلی که موقع تغییرات پیش اومده بود، مجبور شدیم دیتابیس رو ریستور کنیم و پست های این تاپیک حذف شد.

در مورد ناخوانا بودن پستها و تصاویر و ... که حمیدشهرساز گفته بود، هرپست به این شکل اگه داشتین می تونید ویرایش رو بزنید و بعد دوباره ذخیره رو بزنید، خودش درست میشه.

من حالا سعی میکنم تالارها رو یکی یکی پیش برم و اینکارو انجام بدم. اما اگر کسی می تونه واسه اینکار کمک کنه، لطفاً تو خصوصی بهم بگه.

در مورد امضاها هم فعلا غیرفعال کردم تا زمانی که مشکل ناخوانا بودنشون حل بشه، مجدد فعال میکنم.

متأسفانه پیغام های پروفایل رو نتونستیم برگردونیم.

لینک به دیدگاه

برای درست شدن امضاها هم به بخش تنظیمات حساب کاربری، قسمت امضاها برید و یک بار امضاتون رو ذخیره کنید.

کسایی که کدهای خیلی زیادی توی امضاشون هست و با ارور مواجه میشن، باید از اول امضاشون رو درست کنن.

لینک به دیدگاه
در در ۱۳۹۷/۶/۳۱ در 12:56، Mohammad Aref گفته است :

ببخشید از دوستانی که تو این تاپیک پست زده بودن. به خاطر یه مشکلی که موقع تغییرات پیش اومده بود، مجبور شدیم دیتابیس رو ریستور کنیم و پست های این تاپیک حذف شد.

در مورد ناخوانا بودن پستها و تصاویر و ... که حمیدشهرساز گفته بود، هرپست به این شکل اگه داشتین می تونید ویرایش رو بزنید و بعد دوباره ذخیره رو بزنید، خودش درست میشه.

من حالا سعی میکنم تالارها رو یکی یکی پیش برم و اینکارو انجام بدم. اما اگر کسی می تونه واسه اینکار کمک کنه، لطفاً تو خصوصی بهم بگه.

در مورد امضاها هم فعلا غیرفعال کردم تا زمانی که مشکل ناخوانا بودنشون حل بشه، مجدد فعال میکنم.

ای بابا این همه نوشته بودما پاک شد :دی

دقیقا برای چه کاری کمک میخوای بالام جان؟

لینک به دیدگاه
در در ۱۳۹۷/۷/۲ در 15:22، Javid Maleki گفته است :

محمد جان چه بلای بر سر این خانه ی مفلوک آوردی؟!

?

خانه مفلوک داره تبدیل به کاخ میشه کم کم :دی

لینک به دیدگاه
در 1 دقیقه قبل، hamid_shahrsaz گفته است :

ای بابا این همه نوشته بودما پاک شد :دی

دقیقا برای چه کاری کمک میخوای بالام جان؟

اینکه زیر پست ویرایش رو بزنن بعدش ذخیره رو بزنن تا بهم ریختگی پستا درست بشه :ws3:

الان مثلا تو همون تاپیک عکسا که گذاشته بودی، ویرایش رو بزن، بعدش همونو دوباره ذخیره بزن درست بشه.

امضاتم یه بار برو ذخیره کن درست میشه.

لینک به دیدگاه
در 1 دقیقه قبل، Mohammad Aref گفته است :

اینکه زیر پست ویرایش رو بزنن بعدش ذخیره رو بزنن تا بهم ریختگی پستا درست بشه :ws3:

الان مثلا تو همون تاپیک عکسا که گذاشته بودی، ویرایش رو بزن، بعدش همونو دوباره ذخیره بزن درست بشه.

امضاتم یه بار برو ذخیره کن درست میشه.

گزینه ویرایشش کجاست این؟

تو تاپیک عکسام رفتم ندیدم که :دی

لینک به دیدگاه
در 2 دقیقه قبل، hamid_shahrsaz گفته است :

گزینه ویرایشش کجاست این؟

تو تاپیک عکسام رفتم ندیدم که :دی

پایین هر پست هست دیگه :ws38:

do.php?imgf=153794181855311.jpg

لینک به دیدگاه
در 15 ساعت قبل، Saman_88 گفته است :

چرا پیامای پروفایل پاک شده ؟ ? 
دلمون خوش بود میومدیم اینجا خاطره بازی 

متأسفانه همونطور که تو پست دوم این تاپیک گفته شد، پیغامای پروفایل منتقل نشدن. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
در 8 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

متأسفانه همونطور که تو پست دوم این تاپیک گفته شد، پیغامای پروفایل منتقل نشدن. :icon_gol:

يني كلا ديگه نميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توروخدا نگيد كه نميشه☹️☹️☹️☹️☹️☹️

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، Tamana73 گفته است :

يني كلا ديگه نميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توروخدا نگيد كه نميشه☹️☹️☹️☹️☹️☹️

نه متأسفانه منتقل نشدن. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

احساس میکنم قسمت فعالیت ها هم درست کار نمیکنه شایدم من اشتباه متوجه شدم نمیدونم

مثلا بخش تمامی فعالیت هارو که میزنم و چیزی که میبینم : چندتا از پیامایی که تمنا (مدیر روابط عمومی ) به کاربرای تازه وارد خوش آمد گفته بود تو پروفشون رو من میدیدم.....و همینطور فکر کنم یه تعداد پست بود که نمیدونستم مربوط به چه تاپیکی هست و شایدم پیامی بوده که در پروف یکی دیگه گذاشته شده بود و من میدیدم

و یا اینکه قسمت مطالبی که من آغاز کردم هم زدم چیزی نیومد

نمیدونم اصلا باید اینجا میگفتم یا ن? (ایموجیای قبلی رو نمیشه به اینجا اضافه کرد؟؟؟اونا خیلی بهتر بودن با اینا نتونستم ارتباط برقرار کنم مث بر واتساپو ایناس)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...